Zawieszenie, hamulce, cambery, wydech i jeszcze więcej
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Dawee
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2010-04-06, 19:37

Zawieszenie, hamulce, cambery, wydech i jeszcze więcej

przez Dawee » 2017-10-01, 20:26

Witam,
mam do sprzedania kilka części po moim civicu 4g.
Amorki Tatechnix przód mały przebiek (kupowałem nowe, może 10tys km) tył nie wiem. Wraz ze sprężynami, tylne mają nr 75671. Całość dawała obniżenie -40 i rozsądnie twrade. Amorki, sprężyny, widełki 5, Cena 250zł
Obrazek

Camber kit, mojego wykonania, sworznie są wybite ale mogę założyć nowe CTR, do odmalowania, pozwala na regulację ok -2* + 0,5* od oryginalnego położenia.
Z nowymi sworzniami 250zł
Obrazek

Wahacze przód z poliuretanami, twardość 80ShA. Przy mocowaniu amorka trochę przycięte (widać na zdjęciu) cena 100zł
Obrazek

Swap tarczy tył, średnica tarczy 240mm, tarcze i klocki do wymiany, wahacze były obspawane przeze mnie, żeby wzmocnić i usztywnić. Są tuleje poliuretanowe w wahaczach poprzecznych, cukiereki (przerobione żeby nadać im elastyczności), camber kit własnego wykonania z tulejkami PUE, stab tył bez mocowania do budy, przewody hydrauliczne gumowe, linka do ręcznego
całość 400zł


Obrazek

Obrazek

Wzmocnienie pod przednie błotniki, zapomniałem jak to się nazywa. Montowane pod zawiasy drzwi i w okolice przedniego koła. Konieczne jest wstawienie w bude jakiegoś elementu mocującego
cena 50zł
Obrazek

Wspomaganie kierownicy wyciągnięte z ed6, sanki wzmocnione i obspawane (miało zastąpić rozpórkę dolną), koło pasowe od pompy aluminiowe, pasujące pod drugie koło pasowe z wału korbowego. Daje to możliwość odhudzenia koła pasowego. Nie wiem czy mam koło pasowe z wału korbowego i mocowanie pompy do silnika.
Cena 200zł
ObrazekObrazek
Obrazek

Aparat zapłonowy z H22, uszkodzona kopułka, nowe kable
cena 100zł

Rozpórki górne
przednia ma dospawane mocowanie MSD, ale łatwo to usunąć. W moim aucie pasowała pod d16z6 cena 50zł
tylna nie wymagała wycinania plastików z bagażnika ale potrzeba trochę cierpliwości żeby załapaś śruby cena 50zł Obrazek

Zderzak przedni crx przed lift, z dorobionym wlotem powietrza pod stożek. Jest trochę krzywy i ma pęknięte mocowania przy kierunkach, może komuś się przyda
cena 100zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fotel kubełkowy wraz z mocowaniem i szynami do 4g, był obszywany przez kolegę. Nie jest idealnie ale dla mnie było git. Cena 100 zł
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Maska do malowania i lekko uszkodzona, nie była szpachlowana Cena 50zł
Obrazek

Cały układ wydechowy czyli: kolekor wydechowy 4-2-1, cały przelot na 2 tłumikach. kolektor ani wydech to nie chińczyk. Wszystko wykonane z rur alumizowanych, spawy bez wtopień w światło rury, za kolektorem fi 56x1,5. Kolektor nie jest dzielony więc wymaga sporo cierpliowści przy montażu. Cena 1000zł
Obrazek
Obrazek

Do tego mam lampy, drzwi, szyby, licznik pod mpfi i takie tam.

Jak ktoś jest czymś poważnie zainteresowany to się dogadamy co do cen. Na duże elementy preferowany odbiór osobisty, więcej zdjęć mogę podesłać na maila, kom 697-817-907

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Teraz jest 2024-03-29, 01:52