badanie rynku zakończone :)
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 41   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Krzysiekcrx
Forumowicz
 
Posty: 177
Dołączył(a): 2007-12-15, 17:04
Lokalizacja: Częstochowa

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Krzysiekcrx » 2018-08-11, 01:44

dj-napster napisał(a):Jadę na tygodniowy urlop przemyśleć wszystko, jak sprzedam to już nigdy nie znajdę takiego EE8, tego właśnie bym najbardziej żałował.
Legły by w gruzach na zawsze marzenia o pięknym EE8 i LS 400 UFC II w dużym garażu ;) -> http://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls-4 ... n-wroclaw/

Ale w razie czego kontakt PW.


Wreszcie mądrze gadasz. Kiedy Wy ludzie zrozumiecie, że życie definiują marzenia? Bez dążenia do nich i spełniania ich, traci ono sens. Bo po co żyć, skoro nie czujesz, że żyjesz? Nie cuduj więc. Pocieszyłeś się EE8 pół roku i już się poddajesz? No dajże spokój. Przeprowadzka to żadna przeszkoda dla kogoś komu na czymś zależy. Nawet jakby miało stać u znajomych pół roku, to wszystko da się zrobić! Jeśli tylko się chce.

Jeśli jednak nie posłuchasz i sprzedasz, to nie chcę potem czytać postów, że szukasz CRX'a.

Pozdr!

P.S: wierzę, że wrócisz na odpowiednią drogę, póki nie jest za późno.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"-Colin McRae

Avatar użytkownika
MarO
Forumowicz
 
Posty: 299
Dołączył(a): 2011-03-06, 20:07

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez MarO » 2018-08-13, 11:13

Dłużej szukałeś niż miałeś :)
Ale to chyba chodzi za drogę do celu niż sam cel :)
Aczkolwiek jakbyś kupił ode mnie mojego rexa i tak szybko sprzedał to chyba bym sie lekko pogniewał :D
Temat z moim EE8
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=67693

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-13, 16:38

MarO napisał(a):Dłużej szukałeś niż miałeś :)
Ale to chyba chodzi za drogę do celu niż sam cel :)
Aczkolwiek jakbyś kupił ode mnie mojego rexa i tak szybko sprzedał to chyba bym sie lekko pogniewał :D


odkupił byś pewnie i byłbyś znowu szczęśliwy :) dzięki mnie :D

Póki co jeszcze myślę a klient prawdopodobnie się znajdzie. Na razie nie wyobrażam sobie że EE8 odjeżdża.

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Kovval » 2018-08-15, 14:32

Crx to samochód skierowany dla wąskiej grupy (młodych) ludzi. Ten kto chce zarobić na aucie znacznie szybciej nigdy nie kupi crxa. Tak jak napisał venom to nie BMW ani Merc nie pisząc o innych markach bo tam kwoty sięgają znacznie wyżej. W ostatnich latach to e21 e30 odnotowywały najwyższy wzrost cen. Nie oszukujmy się nie wszyscy ludzie kupują auta z sentymentu, ale po to żeby na nich zarabiać i ten trend powoli i u nas zaczyna być widoczny. Nie mówie ze crx nie drożeje bo ostatnio ceny nieznacznie poszły do góry, ale jeszcze bardzo bardzo daleko im do innych marek. Mam sąsiada który odrestaurowuje stare auta naprawdę ceniony fachowiec w tej branży i po rozmowie i podpytaniu na temat crxa powiedział że z jego rozmów z innymi właścicielami różnych marek aut crx w ogóle nie jest brany pod uwagę przez miłośników nazwijmy to starszej motoryzacji pod względem kolekcjonerskim chyba ze postawimy go jeszcze na parę dobrych lat w garażu. Powiedział ze nie ma na zainteresowania tym autem chodź są to bardzo dobre auta z bardzo dobrymi silnikami. Na dzień dzisiejszy z hond to tylko s2000, ale w bardzo dobrym stanie i małym przebiegiem ceny zaczynają się od 100tys.

Avatar użytkownika
tebesik
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2017-02-02, 11:01
Lokalizacja: Ostrowiec#Św.
Samochód: ED9

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez tebesik » 2018-08-15, 18:50

Co nie zmienia faktu że jak komuś się podoba crx to będzie go trzymał niezależnie od tego czy na nim zarobi czy nie...
Nie wiem po co te uwagi :x

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Kovval » 2018-08-15, 21:43

Tebesik czytaj ze zrozumieniem. Nie piszę żadnych uwag tylko fakty. Crx przez znawców aut klasycznych uważany jest za samochód nie kolekcjonerski, może być w oem stanie ale zainteresowanie pod względem kolekcjonerskm jest znikome chyba ze przez takich wariatów jak my tu obecni. Sam jestem posiadaczem ee8 i nie kupowałem go ze na nim zarobię, ale dlatego że mi się podobał i był moim marzeniem od dzieciaka.

tebesik napisał(a):Co nie zmienia faktu że jak komuś się podoba crx to będzie go trzymał niezależnie od tego czy na nim zarobi czy nie...
Nie wiem po co te uwagi :x

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-15, 22:39

Kovval, posłuchałeś pierdzenia jakiegoś gościa i nawijasz o jakimś zapotrzebowaniu EE8 na rynku kolekcjonerskim, nie potrzebnie.
Tutaj nie potrzeba żadnego rozgłosu bo kto ma kupić ten wie o tym ogłoszeniu. To samochód dla fanatyka tego modelu, trzeba wiedzieć czego się chce.
Jakby mi podstawili za 40tyś zł kolekcjonerskie S2000 to bym nigdy tyle nie dał i nie obchodzi mnie ile jest wart u handlarza klasykami.

P.S. ale jakbym chciał 25 tyś to byście się pozabijali kto pierwszy :)
niestety nie obniżę ani grosza, niech nawet stoi pod plandeką i gnije.

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Kovval » 2018-08-15, 23:13

Dj napster, nie unoś się tak bo nie ma o co. Takim jesteś fanatykiem ze z powodu przeprowadzki nie umiesz zająć się autem tylko od razu na sprzedaż. To nie sprawdzaj rynku i nie rób popeliny tylko wystaw ogłoszenie i po problemie a rynek sam zweryfikuje. Co do 25tys.ze byście się pozabijali to nie bądź bezszczelny i nie mierz wszystkich swoją miarą trochę pokory. Pozdrawiam

dj-napster napisał(a):Kovval, posłuchałeś pierdzenia jakiegoś gościa i nawijasz o jakimś zapotrzebowaniu EE8 na rynku kolekcjonerskim, nie potrzebnie.
Tutaj nie potrzeba żadnego rozgłosu bo kto ma kupić ten wie o tym ogłoszeniu. To samochód dla fanatyka tego modelu, trzeba wiedzieć czego się chce.
Jakby mi podstawili za 40tyś zł kolekcjonerskie S2000 to bym nigdy tyle nie dał i nie obchodzi mnie ile jest wart u handlarza klasykami.

P.S. ale jakbym chciał 25 tyś to byście się pozabijali kto pierwszy :)
niestety nie obniżę ani grosza, niech nawet stoi pod plandeką i gnije.

Michał_CRX
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2013-09-19, 21:25

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Michał_CRX » 2018-08-16, 00:51

No z tymi E30-stkami, to coś faktycznie chyba jest na rzeczy jak pisze Kovval. Bo w tym roku to ich dziesiątki już widziałem, 5 drzwiowe, coupe, kombi na cabrio koncząc. Dużo nie podróżuje, piszę to widując je u mnie na mięście i okolicach. Czy tak jak teraz w wakacje jadąc na urlop, też kilka sie rzuciło w oczy na trasie. I to zazwyczaj zglebione, felga z szerokim rantem, taki german style. A CRX-a za to tylko jednego:p w Ostrowcu Świętokrzyskim na starówce, srebrny, może kierownik jest na forum to pozdro.

chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez chudzina » 2018-08-16, 00:57

żaden japoński budżetowy samochodzik z tamtych lat nie będzie poważnym klasykiem, na którym można solidnie zarobić. klasykami będą modele specjalne jak supra, s2000, nsx, lex ls 400, itp.. cała reszta to po prostu tanie zabaweczki, o których pamięta garstka zakochanych w nich ludzi. to nie jest mercedes sec w miodnym stanie, te japońskie wozidełka kupuje się dla własnej radości, którą ciężko przeliczyć na pieniądze (chyba, że ktoś zbiera wszystkie faktury, he he ;) )

Avatar użytkownika
tebesik
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2017-02-02, 11:01
Lokalizacja: Ostrowiec#Św.
Samochód: ED9

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez tebesik » 2018-08-16, 06:13

Z Ostrowca to wiem że są 2 crxy na 100% trzeciego nie widziałem :(
Jednego mam ja a drugi stoi u takiego dziadka z Henrykowa pod kocem :)
I w Opatowie jest 1 w trakcie remontu
:ok:

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Kovval » 2018-08-16, 06:44

Ot i cała historyja.

chudzina napisał(a):żaden japoński budżetowy samochodzik z tamtych lat nie będzie poważnym klasykiem, na którym można solidnie zarobić. klasykami będą modele specjalne jak supra, s2000, nsx, lex ls 400, itp.. cała reszta to po prostu tanie zabaweczki, o których pamięta garstka zakochanych w nich ludzi. to nie jest mercedes sec w miodnym stanie, te japońskie wozidełka kupuje się dla własnej radości, którą ciężko przeliczyć na pieniądze (chyba, że ktoś zbiera wszystkie faktury, he he ;) )

Michał_CRX
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2013-09-19, 21:25

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Michał_CRX » 2018-08-16, 15:42

tebesik a Twój jest srebrny/szary na oryginalnym wydechu?

Avatar użytkownika
tebesik
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2017-02-02, 11:01
Lokalizacja: Ostrowiec#Św.
Samochód: ED9

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez tebesik » 2018-08-16, 17:03

Michał_CRX napisał(a):tebesik a Twój jest srebrny/szary na oryginalnym wydechu?

No coś jak szary NH537M
Tak seria wszystko, jedynie alu z ee8

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Bonczek » 2018-08-16, 19:17

Ciekawa dyskusja :)

Jak słusznie wcześniej zauważono CRX jakiejś mega wartości raczej nigdy przedstawiał nie będzie. Ja obserwując rynek obstawiałem tak już jakiś czas temu, dlatego poszedłem w inne marki a ukochanego CRXa zostawiłem sobie do chłosty :)

I w ogóle każdemu polecam, jeżeli się przed tym wzbrania - spróbować innych aut - jest duuuużo fajnych :) innych niż CRX ale bardzo fajnych ;)

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 41   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-03-28, 20:28