Crx Ed9/Ee8.
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
rafal6263
Forumowicz
 
Posty: 160
Dołączył(a): 2009-12-09, 21:37

Crx Ed9/Ee8.

przez rafal6263 » 2016-06-13, 14:29

Witam wszystkich zainteresowanych.

Sprzedam mojego Rexa. Auto u mnie dwa lata. Odkupione od Marcina_jdm który odkupił je od Braci.
Kupione w takim stanie jak jest teraz. Ja nic nie modziłem. Dbałem tylko aby auto było doskonałe tak jak je kupiłem.
Przez dwa lata przejechałem może 2000km. Trzymane w suchym garażu. Nigdzie niema grama rdzy. Podwozie, wszystkie profile zamknięte itp zabezpieczone środkami antykorozyjnymi. Lakier w pięknej kondycji. Auto regularnie woskowane:)

Więcej informacji telefonicznie. Opowiem wszystko co wiem o aucie bez sciemniania itp.
Miałem w życiu pare crxów i wiem z czym sie to je. Ten jest naprawdę lalka, jak się sprzeda to mam świadomość że lepszego już sobie nie kupie.
Sprzedaje tylko dlatego że niemam miejsca w garażu na 5ty samochód a chciałbym spróbować czegoś innego. Cena jest jaka jest może i dużo ale wiem co mam. Można kupić rexa za 5k i zrobić tak jak ten, wyjdzie napewno drożej:) Sam zawias kosztuje teraz ok 3,5k. Ee front Ee zegary i elektryczne szyby też tanie nie są, do tego felgi lakier mnóstwo pierdół które też swoje kosztują.

Jak ktoś ma daleko to oczywiście zrobie więcej zdjęć itp żeby widział co jest.

Zapraszam na oględziny konkretnych kupujących.

Opis skopiowany z tematu Marcin_jdm:

KOLOR : Bordo Perła + 3 warstwy lakieru , komora silnika Kremowa , środek Biały .

SILNIK: : D16Z5 - Uszczelka miski ASO , miska odmalowana , magnetyczny korek spustu , panewki główne i korbowodowe ACL RACE + przekładka wału ACL RACE , uszczelniacze wału ASO , pierścienie NRP , blok malowany VHT BLACK , uszczelka głowicy ASO , obniżona głowica , tuleje prowadzące głowice ASO , zawory przerobiane , polerowane kanały dolotowe i wydechowe , prowadnice zaworowe nowe , uszczelniacze zaworowe ASO , uszczelniacze wałków + aparatu itd. ASO , pokrywa zaworowa z przerobionymi odmami na dwie + zrobiona na gładko pokrywa zaworowa bez napisów i pomalowana WHT VRINKLE RED , uszczelka dekla ASO , świece NGK IRIDIUM , przewody zapłonowe NGK 12MM BLUE , separatory przewodów VISION , korek oleju HKS srebrny , filtr oleju K&N , olej VALVOLINE 10W60 VR1 , uszczelki kolektora ssącego + przepustnicy coś jak P2R , kolektor ssący wy piaskowany , listwa paliwowa OBX , regulator ciśnienia paliwa z zegarem , wężyki podciśnienia SAMCO BLUE , brak podgrzewania przepustnicy , odmy w CATCH OIL z filtrem SIMOTA , pasek rozrządu GETSA , klin koła pasowego ASO , lekkie koło pasowe MEGAN , koło zamachowe seria , nowa chłodnica wody , korek chłodnicy z naklejką MUGEN , płyn chłodniczy VALVOLINE MAX , nowy czujnik chłodnicy oraz wskaźnika , poduszki silnika 3 szt. zalane klejem a 1-dna z wkładkami , amortyzator silnika R1 z regulacją S-H , skarpetka zbiornika hamulcowego SKUNK2 , JDM FENDERS WASHERS BLACK , klej do składania silnika ASO .

UKLAD DOLOTOWY: Dolot Parówa SIMOTA owinięty bandażem termicznym BIAŁYM , zimne powietrze ze zderzaka , zabudowa filtra , śruby puszki pozłacane , brak podłączenia odmy .

UKLAD WYDECHOWY: Kolektor wydechowy 4-2-1 owinięty bandażem termicznym BIAŁYM , FLOW CAT , reszta układu to TENRAI 2,25 cala , wiszący na czerwonych gumach poliuretanowych .

ELEKTRONIKA: Przerobiony , jakaś mapa + Map Light

UKLAD NAPĘDOWY: Kpl. Sprzęgło EXEDY , skrzynia w idealnym stanie - malowana na zielono , nowe uszczelniacze przegubów , olej MTF ASO , magnetyczna śruba spustowa .

ZAWIESZENIE: Gwintowane Ksport z regulacja twardości S-H , 4-ry rozpórki BOMZ , gumy czarne poliuretanowe

UKLAD HAMULCOWY: Serwo + pompa EE8 , tarcze przód nacinane , nawiercane , wentylowane 260 mm MIKODA + klocki TRW zestaw docisków przód z Hondy Preluda , tył nawiercane BREMBO + klocki TRW , płyn Motul RBF 660 .

BODY-KIT: Maska laminat od ( waga 5,80 kg. ) EE8 , lampy EE8 , zderzak EE8 , brak szybra ( zaślepiony poliwęglanem 2mm czarnym )
, szyba tył poliwęglan 3 mm , brak anteny , wycieraczki , lotki tył , a na zloty przednich wycieraczek , dokładka Js RACING , mała tablica wzór USA, ambery przód , zapinki maski PRO na kluczyk , kierunki boczne civic EG , wywalone kable z pod maski .

ŚRODEK: : Ele. Szyby , lusterka , szyber , alarm , centralny zamek i klapa , tył wywalony , środek pomalowany na biało , Boczki i inne elementy biała skóra z czerwoną nicią , kiera odsadzona , naba , fotele kubełkowe BIMARCO , pasy SPARCO 3p. , SHORT SHIFTER + gałka z mieszkiem oraz gumy całego zestawu przełąnczania poliuretan , dywaniki SPOON , szyny fotela OEM , akumulator na tyle .

CAR-AUDIO: Dżwięk silnika

KOŁA: Felgi BUDDY CLAP P1 WHITE , opony przód TOYO T1R 195/50R15 , tył PARADA YOKOHAMA SPEC 195/50r15 , ULTRA LIGHT BLACK DRAG DŁUGIE nakrętki kół ALUMINIOWE , czapeczki wentylów HONDA .



Cena 16k tel 601407183 Rafał

Obrazek

Jakieś świeżę fotki tutaj

http://imgur.com/a/p8sKN

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-03-28, 11:47