[ Sprzedam ] Solniczkę - 97r MotoHistorie
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
pindeL
Forumowicz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 2012-03-25, 13:00
Lokalizacja: Kraków / Nowy Sącz
Samochód: Honda crX Del Sol

[ Sprzedam ] Solniczkę - 97r MotoHistorie

przez pindeL » 2016-07-18, 17:34

Witam , priorytety się zmieniają i jestem zmuszony rozstać się z kolejnym gokartem ;(
Del Sol 97r, d16Y8 przebieg 243tys - stale rośnie, codziennie jeżdżę do pracy.
Z najważniejszych rzeczy, auto w 100% sprawne, niedawno wymienione wszystkie graty eksploatacyjne, opony stan bdb.
Po wypolerowaniu auto prezentuje się genialnie ! Progi , nadkola zdrowe , w nowej odsłonie czerwonego koloru solniczka jeździ niecałe 2 lata w czym nie widziała śniegu. ( znalazłem 2mm bąbelka na tylnej klapie )

Stan w środku bdb, czyszczę środek 3-4 razy w tygodniu ( takie zboczenie) :) , jest małe przedarcie na boczku drzwi od strony kierowcy i mała dziurka w siedzeniu.

Dach nie przecieka , ( oczywiście jak się przyłoży 50barów ciśnienia to pojawi się parę kropel w lewym dolnym rogu dachu ) uszczelki woskowane po każdym myciu.
Wszystkie szyby sprawne, kontrolki również.
Silnik nie kopci, nie bierze oleju, w zawieszeniu nic nie stuka

Minusy:
Krakowscy idioci podczas jednej z nocy Euro , bawili się ... zdewastowali antenę ;(
W lewym lusterku nie działa regulacja " prawo, lewo "
Świeci się kontrolka od ABS ( nie wiem czy jest to wynik urwanego lewego czujnika abs który obija się o osłonę tarczy i wydaje metaliczny dźwięk ) Diagnoza komputera nic nie wykazała, nie mam czasu oddać auta chodź by na dzień ponieważ cieszy codziennie :) a 4 buty trzymają przyzwoicie .
Do zrobienia drzwi ( błotnik można wyciągnąć ) Kolor r81 ( koszt drzwi to jakieś 100-200zł ) - miałem głupią kolizję przy 10km/h z Honda HR-V która mnie nie widziała ;/
zdjęcia z kolizji również mam. Jest to tylko wada estetyczna.

i tak jest ślicznotką :)
Chętnie udzielę więcej informacji. Nie wystawiam jej póki co na portale ponieważ mam nadzieje że trafi w najlepsze ręce z najlepszego grona !
Lokalizacja ( Kraków )
Pozdrawiam Wojtek - 88 64 54 456 ( jak nie odbieram SMS ! )
Cena: 9500zł
Do oglądnięcia - YT - MOTO HISTORIE

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mogę mniej jeść ale chce żeby poszła w dobre ręce ! :)
Był Rexio ED9 , obecnie Del Sol

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-04-18, 07:45