[S] CRX del sol 1997 r. D16Y8
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
damian.n
Forumowicz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2011-05-17, 12:00

[S] CRX del sol 1997 r. D16Y8

przez damian.n » 2016-07-25, 12:16

Witam,
Na początek trochę danych technicznych:
Rocznik: 1997 (ostatni wypust z tarczami z tyłu)
Silnik: D16Y8 - przebieg około 278 tys.
Wyposażenie: klimatyzacja, 3 elektryczne szyby, ABS (uszkodzony czujnik), poduszka powietrzna kierowcy, wspomaganie kierownicy.
Dodatkowe modyfikacje: zmienione lampy przednie, wymieniona chłodnica na grubszą, owinięty kolektor wydechowy, zmieniony dolot powietrza (oryginalny tez posiadam)


Teraz trochę o aucie. Kupiłem je w grudniu 2015 roku przez forum civicklub. Auto miało być dodatkowym środkiem lokomocji, które miałem zrobić na perełkę jednak życie potoczyło się inaczej i na auto nie miałem w ogóle czasu. Zrobiłem samochodem może 2-3 tys km. To co mogę powiedzieć po tych km to silnik jest w naprawdę dobrej kondycji. Nie kopci ani przy wchodzeniu na obroty, ani przy schodzeniu z obrotów. Mechanicznie auto jest w dobrym stanie, zawieszenie nie daje żadnych stuków. Podłoga i spód auta również bez zastrzeżeń. Razem z samochodem aluminiowe felgi 15 cali z oponami w bardzo dobrym stanie. Dach nie cieknie co często zdarza się w tych samochodach.
Teraz trochę o gorszych stronach auta czyli głównie o blacharce. Nadkola tył naturalnie do zrobienia. Dodatkowo na jednym nadkolu tylnym jest wgięta blacha w skutek małej szkody parkingowej. Planowałem to zrobić razem z nadkolami. Można również pomyśleć o przetoczeniem przednich tarcz ponieważ przy hamowaniu z wyższych prędkości czuć lekkie bicie.

Nie mam nic do ukrycia. Na wszystkie pytania odpowiem pod telefonem. Najlepiej dzwonić ale odpisuje również na sms.
Auto sprzedaję ponieważ szkoda aby tylko stało. Samochód jest w innym miejscu niż przebywam na co dzień dlatego przed chęcią obejrzenia proszę o wcześniejszy kontakt. Samochód można obejrzeć w miejscowości Żarnów (powiat Opoczyński)

P.S. W samochodzie przy sprzedaży będzie inne radio niż na zdjęciach. Mogę za opłatą zostawić nagłośnienie w postaci głośnika basowego z zewnętrznym wzmacniaczem i radiem z zdjęć.

Cena wyjściowa 5600 do negocjacji
Kontakt: 667-319-79 dziewięć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-29, 14:20