OKAZJA EE4 i EG5 za grosze.
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
nostro
Forumowicz
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2010-06-01, 17:25
Lokalizacja: Włocławek

OKAZJA EE4 i EG5 za grosze.

przez nostro » 2016-08-23, 21:01

Witam!
Mega Okazja !!
Do sprzedania dwa samochody za 5000zł.
EG5 i EE4
Stan jak na zdjęciu. EG5 milano red 1994r. Auto kompletne silnik d16z6 po panewce wyciągnięty. (do remontu lub inny słupek). Pełna elektryka, ogólnie bezwypadkowa seria.
Shuttle wersja Beagle 1996r. (kilka sztuk w Polsce) Auto rok temu było malowane, niedokończony project, nie jeździło, silnik d16z5. też jest zajechany, wyciągnięty z auta. 4wd. pełna elektryka, wydech custom, coilvers, hamulce przód z prelude 262mm. wiretuck pod maska. fotele crx. Auto wybebeszone bo miało zapierdalać. podwozie zabezpieczone, Wnętrze w zestawie, stan bdb. Ogólnie auta stoją już około roku, zaraz nie będzie ich widać, zarosną. Bardzo się marnują i straż miejska już się niepokoi. ogolnie to dwa słupki wrzucić i dwa jeżdżą. Zarejestrowane w Polsce. Chcę pozbyć sie na raz całego tego złomu. nie mam czasu żeby je ogarniać. Do zabrania z centrum Gdańska jak najszybciej. Możliwy transport lawetą. Tylko poważne oferty, dzwonić po 19.00, 505665512
Jak szybko nie pójda to eg5 na złom a ee4 zostaje u mnie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I love crx.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-28, 18:33