badanie rynku zakończone :)
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 41   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
MarO
Forumowicz
 
Posty: 299
Dołączył(a): 2011-03-06, 20:07

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez MarO » 2018-08-16, 21:20

e tam nie ma wzięcia, jest jest. Dowodem na to jest Napster który wybulił równowartość 4 rexów. Porównajcie ile kiedyś chodziły ee8, do 10tys możnabyło kupić bez problemu. Dziś nie ma żadnego na aukcjach, a ceny z 20 raczej nie schodzą, więc nie gadajcie.
I bez sensu porównywanie z jakimiś SECami, które mają większą wartość od dnia premiery niż taki rex, nie ta półka. CRX po prostu nie jest prestiżowy żeby starszy pan w kaszkieciku zrobił furore na niedzielnym przejeździe przez miasto. Pozatym CRX wciąż wygląda świeżo i z zadziorem, nigdy nie będzie dziadowozem, nawet na seryjnym kołpaczku ;)
Temat z moim EE8
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=67693

Avatar użytkownika
suchozaur
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2016-04-28, 07:05
Samochód: CRX ED9

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez suchozaur » 2018-08-17, 08:43

Ja uważam, że do takiego stanu rzeczy przyczynili się również sami użytkownicy. Ile było historii na forum że kupił za 8 w rok wsadził 5 czy 10 tys i sprzedał za 7. Dlaczego ktoś ma nas szanować skoro sami siebie nie szanujemy... Klasyki to również społeczność dla przykładu w tym roku posiadacze Peugeota 205 zrobili sobie rajd po bałkanach na ponad 200 załóg z całej europy. U nas na zlot do Czech pojechały chyba 3 auta z Polski... nikogo nie oceniam bo sam nie pojechałem ale tak to po prostu wygląda... swoją drogą ciekawe ile tych d16 soft turbo czy innych wynalazków by dojechało po za granice (powiatu). Do puki ceny ep3 z pierwszych wypustów nie spadną poniżej 10 tys to CRXy wciąż będą upalane na wioskach i nie zaznają szacunku.
A co do napstera to szanuj chłopaku tutejszą społeczność bo po za tym forum nigdy nie sprzedasz tego swojego unikatowego, kolekcjonerskiego EE8 o którym tak wszyscy marzą jak zapewne sądzisz. Kupiłeś samochód za dyszke euro i zgrywasz barona naftowego :) . Jak się będziesz tak pysznił to kupie od Ciebie za te 40 koła to Twoje EE8 , wybebesze i wychłostam w KJS-ach a na koniec wszystko opiszę na forum ;)
Mam oczywiście nadzieję że nikogo nie uraziłem bo jest tu kilka fajnych osób z mega wiedzą które mają fajne podejście i fajne autka i to szanuje i pozdrawiam. A sam rexa chyba nigdy nie sprzedam.
Moje ED9:
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=74079&p=650530&hilit=pche%C5%82ka#p650530
Insta: @suchozaur_crx
Obrazek

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez akMe » 2018-08-17, 21:57

ep3 spadly nawet do 5k pln ale na wyspach kwitnacej plesni hehe

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-17, 23:00

Dyskusja rozwinęła się niczym w temacie jak szukałem EE8 :)
stałem się nawet szejkiem arabskim :ok: -> https://youtu.be/wkMBOAtboN8?t=87

Padło z mojej strony słowo "kolekcjonerski" i cały czas chodziło mi o stan EE8 a nie o to jak postrzegany jest na rynku youngtimerów, zamiast tego podajecie co niektórzy jakieś bzdurne porównania do aut innego segmentu z dużymi silnikami, gdzie koszty zakupu, utrzymania, spalanie są ogromne w porównaniu do CRX.
Dla mnie EE8 nie musi drożeć ani przedstawiać w przyszłości skoku wartości (choć na pewno będzie droższy jak wszystko inne z biegiem lat), nie kupiłem go po to żeby zarobić na nim. Celem było znalezienie bezwypadkowego nieulepa i radość z użytkowania, tak też się stało i przez dwa miesiące zrobiłem 10 tys km po różnych krajach Europy. Dla mnie ten samochód już na siebie zarobił.

Kovval napisał(a): Takim jesteś fanatykiem ze z powodu przeprowadzki nie umiesz zająć się autem tylko od razu na sprzedaż

ty nic nie wiesz ;)

suchozaur napisał(a):Ja uważam, że do takiego stanu rzeczy przyczynili się również sami użytkownicy. Ile było historii na forum że kupił za 8 w rok wsadził 5 czy 10 tys i sprzedał za 7. Dlaczego ktoś ma nas szanować skoro sami siebie nie szanujemy... Klasyki to również społeczność


dokładnie tak jak napisałeś, jednak dodałeś po chwili coś o lepieniu gruza.
prawdziwych fanatyków CRX'a w Polsce policzysz na palcach, może kogoś zdziwić ale część tych osób nie ma nawet konta na tym forum, kolejni mają ale się nie udzielają.

P.S.
mnie nie dusi kasa, nie chcę też go sprzedawać ale chyba rozsądniej będzie pogonić i tak tez się zapowiada. Dam znać na dniach.

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Kovval » 2018-08-18, 13:00

A co do napstera to szanuj chłopaku tutejszą społeczność bo po za tym forum nigdy nie sprzedasz tego swojego unikatowego, kolekcjonerskiego EE8 o którym tak wszyscy marzą jak zapewne sądzisz. Kupiłeś samochód za dyszke euro i zgrywasz barona naftowego :) . Jak się będziesz tak pysznił to kupie od Ciebie za te 40 koła to Twoje EE8 , wybebesze i wychłostam w KJS-ach a na koniec wszystko opiszę na forum ;)
Mam oczywiście nadzieję że nikogo nie uraziłem bo jest tu kilka fajnych osób z mega wiedzą które mają fajne podejście i fajne autka i to szanuje i pozdrawiam.

Kovval: ty nic nie wiesz...

Kolego napster, szkoda słów i zostawię to bez komentarza.

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-18, 13:13

a później zdziwienie że nie ma społeczności i zlotów :) jacy ludzie takie zloty.

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-19, 20:55

dzisiaj CRX odjechał w okolice Warszawy. Kiedyś wrócę z czymś innym, zapewne nie wolnossącym ;) dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam i postaram się udzielać na forum.

Avatar użytkownika
bms
Forumowicz
 
Posty: 499
Dołączył(a): 2007-12-07, 22:49
Lokalizacja: Krk
Samochód: EE8

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez bms » 2018-08-19, 21:00

Zaskakujące zakończenie.
Wydaje mi się, że większą frajdę jednak sprawiało Ci gonienie króliczka niż go złapanie ;)
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?t=54213 bms - EE8 .

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez akMe » 2018-08-19, 21:52

O szybko poszlo :D

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez Masny » 2018-08-19, 22:50

Ktoś z forum go okupił czy osoba "z zewnątrz"?

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: a jakbym sprzedał :) kolekcjonerski CRX EE8 VTEC

przez dj-napster » 2018-08-19, 23:05

Masny napisał(a):Ktoś z forum go okupił czy osoba "z zewnątrz"?


Ponoć ma konto na forum ale sie nie udziela. Może się ujawni niedługo.

  Poprzednia strona
Posty: 41   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 14:10