[S] Solka ESi 1994r. w super stanie
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
baza
Forumowicz
 
Posty: 679
Dołączył(a): 2004-09-27, 16:35
Lokalizacja: Żywiec

[S] Solka ESi 1994r. w super stanie

przez baza » 2020-08-18, 13:02

Autko znajomej. Kupiła po długich poszukiwaniach solkę od fana marki.
Jak ją zobaczyła to się zakochała. Po czym zrobiła prawo jazdy i uznała po prostu że źle się czuje w niskiej małej Hondzie.
Auto nie ma wad ukrytych ( no poza alarmem który odmówił współpracy bo auto stało cały czas zamknięte) ale może uda nam się to naprawić bo czekamy w kolejce do elektryka. Alarm jest teraz odpięty tak samo jak woofer żeby nie rozładowywał aku.
Fotele są odświeżone kiedyś tam ale czarne elementy na siedziskach zaczynają coś tam się łuszczyć-trzeba się przypatrzeć.
Do całości efektu trzeba odświeżyć pokrywę (dodajemy puszeczkę czerwonego VHT)
Auto przyspiesza,hamuje jak należy.
Skrzynia super, zawiecha rewela. Nie sądziłem że gwint może być tak wygodny-zero betonu jak seria.
Jest podniesiony można posadzić na glebie.
Auto jest na prawdę jak w opisie z aukcji:
https://www.olx.pl/oferta/honda-cr-x-de ... G9wP4.html

Co do ceny... możecie wierzyć lub nie ale i tak jest to spora strata bo auto swoje kosztowało, coś zostało dołożone i nawet nie jeździło.
Teraz jest użytkowane przez moją żonę.Sam w weekend polatałem żeby sobie przypomnieć stare dobre czasy.
Autko jest perfect i idzie się zakochać.
Jest do tego teczka z fakturami z ASO rachunkami na doloty,gwinty i inne pierdółki.
Były robione uszczelniacze zaworowe-nie dymi, nie zauważyłem poboru oleju ale na razie zrobiliśmy 100km.
Jak coś wyjdzie to jako stary forumowicz na pewno poinformuję tym bardziej że Hondziarze wiedzą że pobór oleum nie jest czymś co te silniki
skreśla z użytku jednak jestem dobrej myśli bo olej jest krystalicznie czysty.
Są piękne dywaniki z emblematami Mugen. Jest klucz do zawiechy, puszeczka VHT i jakieś pierdółki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CENA 15.500PLN Można się dogadać ale to naprawdę w granicach rozsądku.
EG5>EG2>EG2 B16B>EP2 SPORT>CH1 TypeR

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 13:57