[S] Skeljony model CRX ED9 1:24 Fujimi
A ja chce sprzedać jakies inne graty, rzeczy... :)<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
adamuss
Forumowicz
 
Posty: 498
Dołączył(a): 2006-08-04, 21:32
Lokalizacja: Mazowsze

[S] Skeljony model CRX ED9 1:24 Fujimi

przez adamuss » 2017-05-04, 13:08

Sprzedam sklejony model CRX ED9 firmy Fujimi. Lakier niebieski metalik (Motip) + bezbarwny (miejscami skórka pomarańczy). We wnętrzu dywanik z materiału. Najchętniej odbiór osobisty (Raszyn k. Warszawy) lub w sobotę 13 maja na Oldtimer Warsaw Show w Nadarzynie. Wysyłka Pocztą Polską + 14zł (tylko po wcześniejszej wpłacie na konto - nie wysyłam za pobraniem) ale nie gwarantuję czy drobne elementy (lusterka, wycieraczki, końcówki wydechu, spoiler) nie odkleją się w transporcie. Ewentualnie mogę je delikatnie odkleić i spakować osobno do woreczka lub małego pudełka.
Cena około 100zł ale jestem otwarty na propozycje, nie mniej oscylujemy wokół podanej kwoty (za 60-70zł to niech sobie dalej stoi w gablotce).
Przy odbiorze osobistym możliwa zamiana na gotowy (sklejony lub diecast) model Mercedesa w skali 1:43, 1:24 lub 1:18 (możliwa dopłata z mojej strony).
Kontakt najlepiej telefoniczny: sześćset pięć zero czterdzieści dziewięć trzysta trzy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Było 2x SOHC VTEC, jest DOHC E-TEC
USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA / RASZYN

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 17:51