WITAMY SIE
Zboczeńcy z Północy i napalone crx-o-nimfomanki :)

Posty: 103   •   Strona 3 z 7   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Avatar użytkownika
dzikuska
Forumowicz
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2006-08-21, 22:25
Lokalizacja: 3miasto

przez dzikuska » 2009-12-14, 11:31

kulek34 napisał(a):bo jeden hu...

że hu... to jedno ale ,że ZŁODZIEJ ! :blee:
w najbliższym czasie zostanie opisana sytuacja by wszyscy wiedzieli jakim jest GNOJEM!

Avatar użytkownika
luxu$
Forumowicz
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2008-09-17, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk

przez luxu$ » 2009-12-15, 19:42

Skoro nie umiecie odpowiedziec na mój odzew, wyśc i porozmawiać w cywilizowany sposób, w dodatku obrzucać mnie obelgami, że to ja nie mam jaj, muszę wyjaśnić zaistniałą sytuację na forum, choc bardzo nie chciałem robic tego publicznie.

1. Owszem, chciałem zmienic dane do faktury w serwisie home.pl, gdzie domena jest zarejestrowana na mnie, jednak pani administrator forum, zmieniła hasło na moim koncie i nie miałem fizycznie mozliwości tego uczynic. W serwisie home.pl poinformowano mnie, ze tylko poprzez panel administracyjny konta mogę dokonac takiej modyfikacji. Niestety pani administrator pomyslała o zmianie hasła, jednak nie pomyślała o tym już by zmienić dane do faktury. Bład w tym momencie nie tkwi po mojej stronie, lecz po stronie osoby posiadającej aktualne hasło do konta w serwisie home.pl. Nie poczuwam się do obowiązku informowania Was, że konto wygasa... skoro macie pełen dostęp do konta, to sami możecie to kontrolować... Faktury na swoje nazwisko także nie uważam, że powinienem Wam wtedy dostarczac, gdyż ani mi sie widzi, żeby stronka Waszego klubu była zarejestrowana na mnie. Oczywiście mógłbym Was poinformowac o fakcie, jednak po obelgach jakie usłyszałem na mój temat od pani Dzikuski, które wygadywała za moimi plecami i rozpisywała sie po forach, ani mi się myśli rozmawiać w ww osobą.
Podsumowując wszystko... wystarczyło zmienic dane do faktury na swoje w panelu do którego hasło posiadacie i byłoby po krzyku. Ja zmienic go nie mogłem, bo hasła nie posiadam. Firmowac Waszego klubu swoim nazwiskiem nie zamierzam, dlatego faktury na mój adres nie dostaliście.
Wystarczyło to spokojnie sobie powyjasniac, napisac wspólne pismo o przesłanie faktury na nowy adres, nowego aktualnego admina - którego byście zmienili sobie w profilu użytkownika (cały czas mozecie to zrobic) i po krzyku. Jednak pani administrator, wolała pokrzyczec troche przez telefon i rzucić słuchawka jak to ma w zwyczaju.

2. Nie obrzucam nikogo z Was obelgami na publicznych forach i tego samego oczekuje w drugim kierunku. To, że macie jakies prywatne żale do mnie, to Wasza prywatna sprawa i możecie mi to powiedziec w twarz zamiast pisac farmazony po forach. Daleko nie macie (klatka obok). Ja swoje żale też mam, ale jakoś nie uważam, by musiał wiedzieć o tym cały świat.

Teraz czekam na zwyczajowe bluzgi pani Dzikuski w odpowiedzi i od razu zaznaczam, że na obelgi i wyzwiska pod moim adresem nie będę odpisywał.

PS: Kulek Ciebie akurat uważałem za inteligentnego faceta mimo wszystko, jednak te wyzwiska od chui chyba zaprzeczają jednak mojej tezie.

pozdrawiam
Mój del Sol na części! --=> http://www.honda-crx.info/forum/viewtopic.php?t=60462 <=--

Avatar użytkownika
dzikuska
Forumowicz
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2006-08-21, 22:25
Lokalizacja: 3miasto

przez dzikuska » 2009-12-16, 00:57

luxu$ napisał(a):Skoro nie umiecie odpowiedziec na mój odzew, wyśc i porozmawiać w cywilizowany sposób, w dodatku obrzucać mnie obelgami, że to ja nie mam jaj, muszę wyjaśnić zaistniałą sytuację na forum, choc bardzo nie chciałem robic tego publicznie.

Miał Pan na to czas pół roku,od momentu gdy obraził się Pan podczas powrotu z zlotu z Wieruszowa gdy zapieprzał Pan nie czekając na innych w ulewnym deszczu.Rozumiem,ze mogł Pan miec pretensje do bluzg moich czy Kulka ale dlaczego do innch...
Czyżby powtórzyła się sytuacja z Słowacji gdzie obraził sie Pan na swoją dziewczyne i 6-letnie dziecko,że nie nadążały isć w tempie jakie Pan narzucił????? i zostawił nas w górach...-cóż za zbieg okoliczności.
luxu$ napisał(a):1. Owszem, chciałem zmienic dane do faktury w serwisie home.pl, gdzie domena jest zarejestrowana na mnie, jednak pani administrator forum, zmieniła hasło na moim koncie i nie miałem fizycznie mozliwości tego uczynic. W serwisie home.pl poinformowano mnie, ze tylko poprzez panel administracyjny konta mogę dokonac takiej modyfikacji. Niestety pani administrator pomyslała o zmianie hasła, jednak nie pomyślała o tym już by zmienić dane do faktury. Bład w tym momencie nie tkwi po mojej stronie, lecz po stronie osoby posiadającej aktualne hasło do konta w serwisie home.pl.

Jest to niewykonalne-ponieważ właściciel serwera sam ustala swoje hasła co potwierdził pracownik firmy home.pl.
Domena jest na mnie i serwer też był...Nie prosiłam Pana o zmiane danych ale TYLKO I WYŁĄCZNIE o zapłacenie faktury-pozmieniał Pan hasła,podał swój nr.tel i @ -zrobił Pan sam z siebie właściciela serwera dlatego faktura przyszła na Pana adres.
Po rozmowie tel. (dodam,że rozmowa została nagrana) z pracownikiem firmy home.pl ustalone zostało,że witryna została przepisana przez Pana samowolnie i pracownik śmiejac się stwierdził,że najzwyczajniej w świecie została ukradziona.
luxu$ napisał(a):Nie poczuwam się do obowiązku informowania Was, że konto wygasa...
a szkoda bo zachował sie Pan SAMOLUBNIE ...zreszta JAK ZAWSZE!
Nie wiem,czy miała to byc jakas forma zemsty przez Pana ale ma Pan rację...mieszkamy klatke obok -wystarczyło wrzucić fakture w skrzynkę.
luxu$ napisał(a):Oczywiście mógłbym Was poinformowac o fakcie, jednak po obelgach jakie usłyszałem na mój temat od pani Dzikuski, które wygadywała za moimi plecami i rozpisywała sie po forach, ani mi się myśli rozmawiać w ww osobą.

w/w obelgi padły na crx-info po tym jak wygasła ważnośc serwera-tzn.padło całe forum.
A fakturę otrzymał Pan 30 dni szybciej i czekał Pan na wygaśniecie strony-wtedy też Pan zadzwonił i czekał na reakcje dlatego prosze sie nie dziwic mojej reakcji.
luxu$ napisał(a):Podsumowując wszystko... wystarczyło zmienic dane do faktury na swoje w panelu do którego hasło posiadacie i byłoby po krzyku.

Niestety stał sie Pan właścicielem serwera w chwili gdy ZA PLECAMI,PO CICHUTKU zarejestrował go Pan na siebie-ZMIENIAJĄC TEŻ WSZYSTKIE HASŁA NA SWOJE!!!
luxu$ napisał(a):Firmowac Waszego klubu swoim nazwiskiem nie zamierzam,

ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ.Nie mam w zwyczaju wypominania starych dziejów ...bo widocznie lojalność,nie jest Pana mocna stroną.
luxu$ napisał(a):Firmowac Waszego klubu swoim nazwiskiem nie zamierzam

Bardzo dziwne,ale jeszcze dziwniejsze jest to,że w chwili gdy znalazł się Pan w innym klubie próbował Pan korzystać z usług naszych mechaników i lakierników
luxu$ napisał(a):nowego aktualnego admina

To Pan stał się drugim adminem forum które założyłam,po tym jak go nim zrobiłam-i przestał nim byc w chwili gdy go ściągnełam.
luxu$ napisał(a):Jednak pani administrator, wolała pokrzyczec troche przez telefon i rzucić słuchawka jak to ma w zwyczaju.

Po tym co Pan zrobił i za Pana brak szacunku do ludzi nie mamy już o czym rozmawiac.
luxu$ napisał(a):Nie obrzucam nikogo z Was obelgami na publicznych forach i tego samego oczekuje w drugim kierunku

Potrafie świetnie czytac między słowami...np. po co Panu te ironie o sąsiadach 1 i 6 -żenujące!!!
luxu$ napisał(a):To, że macie jakies prywatne żale do mnie, to Wasza prywatna sprawa i możecie mi to powiedziec w twarz zamiast pisac farmazony po forach

NIGDY,niczego Pan nie stworzył to i dlatego niczego nie szanuje...
luxu$ napisał(a):Ja swoje żale też mam, ale jakoś nie uważam, by musiał wiedzieć o tym cały świat.

Nic nowego-najlepiej zabrac foremki z piaskownicy do domu.
luxu$ napisał(a):Teraz czekam na zwyczajowe bluzgi pani Dzikuski w odpowiedzi i od razu zaznaczam, że na obelgi i wyzwiska pod moim adresem nie będę odpisywał.

Rozumiem,że w ten sposób chce Pan sobie zaskarbic przychylnośc innych i wyjść z twarzą po tym jak ukradł nam serwer bo najzwyczajniej w świecie Panu zaufałam i dałam do zapłacenia fakture która była wcześniej na mnie.Prowadząc firme nie miałam w grudniu czasu by ją zapłacic...Pan wykorzystał jednak moją naiwność.
Mało tego-uczyniłam Pana ADMINEM naszego forum co świadczy o tym jakim zaufaniem Pana darzyłam...a Pana jedyny cel to było skreslenie 400 osób z forum ,nienawiść do innych klubów (wie Pan do jakich) co pózniej musieliśmy prostować rozmawiając osobiście z adminami innych for i td.
Pana zaborczośc i bezsensowna upartość doprowadzała do tych sprzeczek.
Wstyd by PANU było takie bzdury pisac i próbowac sprostowac przed innymi swoje zachowanie kłamiąc-bo jest to do sprawdzenia.
OSZUKAŁ PAN ,PANIE LUX CAŁĄ GRUPĘ LUDZI-A ZWALAJĄC WSZYSTKO NA MNIE TAK PAN SUMIENIA NIE STŁUMI.
Nagle jak wyłączyli Nasze forum bo okazało się,że nie jestem właścicielem serwera zaczął Pan dzwonić,próbować rozmawiać i wypisywać smsy o treści które wstyd mi tu przytaczac.....wiedział Pan od ponad miesiąca,że forum zostanie wyłączone i zacierał z nowymi koleżkami raczki ...mam nadzieję,że zabawa naszym kosztem się Panu udałą a koledzy głośno i szyderczo się śmieli-tak samo jak Pan kiedyś z nich stojąc z Nami!
(Dla przypomnienia KLUB H3M w którym to jest Pan obecnie).
luxu$ napisał(a):PS: Kulek Ciebie akurat uważałem za inteligentnego faceta mimo wszystko, jednak te wyzwiska od chui chyba zaprzeczają jednak mojej tezie.

Do kulka to Panu sporo brakuje...
p.s.w zyciu na szacunek trzeba sobie Panie Lux zapracowac i szanowac ludzi którzy kiedys Panu poświęcali swój czas ...wspomnień Pan niestety nie zabije.
Do tego by mieć jaja Panie Lux ...trzeba być facetem...
Najgorzej jak się nie widzi winy u siebie a szuka jej tylko u innych-od przyjazni do wrogości dla Pana niewielki był krok...najwidoczniej tyle był Pan wart jako PRZYJACIEL-czyli NIC.
Posumowując...za to jak potraktował Pan ludzi rozliczy Pana zycie-takie rzeczy lubią się mścić.

Avatar użytkownika
Prokop
Forumowicz
 
Posty: 165
Dołączył(a): 2009-02-11, 18:26
Lokalizacja: Sopot

przez Prokop » 2009-12-16, 01:21

Że tak powiem. Co tu sie dzieje?

Avatar użytkownika
luxu$
Forumowicz
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2008-09-17, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk

przez luxu$ » 2009-12-16, 10:36

To było na freestylu, czy bierzesz skądś to? :D ... jak już napisałem publicznie konwersować nie mam zamiaru, bo ani mi się nie chce klepać w klawiaturę, ani tłumaczyć co i jak... ja napisałem to co myślałem i albo przyjęłaś to do wiadomości, albo nie... It's up to U. Masz do mnie problem, to powiedz mi to w twarz, ja propozycje dałem (no ale to ja podobno jaj nie mam).

Proszę tylko nie mieszać do tego mojej dziewczyny, bo ona już się tyle nie przyjemności nasłuchała które na jej temat mówiłaś, od innych, także byłych klubowiczek, że gdybyś była facetem to bym tak tego nie zostawił.

To mój ostatni post w tym temacie, bo z doświadczenia wiem, że cokolwiek bym nie napisał, to i tak jakaś odpowiedź wymyślisz.
Nie chcę także nabijac postów w tym martwym dziale tego forum (ciekawe dla czego? Przecież z pomorza dużo osób tu pisze:D)

Doooo...Wiiii...Dze....Nia.... :rotfl2:
Mój del Sol na części! --=> http://www.honda-crx.info/forum/viewtopic.php?t=60462 <=--

Avatar użytkownika
dzikuska
Forumowicz
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2006-08-21, 22:25
Lokalizacja: 3miasto

przez dzikuska » 2009-12-16, 11:34

luxu$ napisał(a):powiedz mi to w twarz,

najpierw TRZEBA JA MIEĆ!
luxu$ napisał(a):Proszę tylko nie mieszać do tego mojej dziewczyny,
w ludzi Pana pokroju mam wywalone.
luxu$ napisał(a):że gdybyś była facetem to bym tak tego nie zostawił.
hahahah strach się Pana bać hahahahahaa :rotfl:
Nigdy nie potrafił ponowac Pan nad emocjami :rotfl2:
luxu$ napisał(a):Nie chcę także nabijac postów w tym martwym dziale tego forum (ciekawe dla czego? Przecież z pomorza dużo osób tu pisze:D)

Wykasował Pan 400 osób z forum,wyzywał jako Admin ludzi z innych klubów i używał siły fizycznej -takze prosze sobie samemu odpowiedzieć.
luxu$ napisał(a):Doooo...Wiiii...Dze....Nia.... :rotfl2:

...i głowa w piasek hehe ...wie Pan co...człowiek z wioski wyjdzie ale wioska z człowieka nigdy.

Avatar użytkownika
luxu$
Forumowicz
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2008-09-17, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk

przez luxu$ » 2009-12-16, 17:36

Obrazek
Mój del Sol na części! --=> http://www.honda-crx.info/forum/viewtopic.php?t=60462 <=--

Avatar użytkownika
bociekpl
Forumowicz
 
Posty: 174
Dołączył(a): 2009-01-21, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk

przez bociekpl » 2009-12-16, 19:26

luxu$, dla mnie to wszystko co napisałeś jest nie poważne z Twojej strony. Na początku tej całej sytuacji czyli wracając z Wieruszkowa sam nie wiedziałem po czyjej stać stronie bo nie znałem Was dobrze. Rozmawiałem i z Kukiem i z Dziką i resztą obecnych na zlocie i sprawa została wyjaśniona. Zastanawiałem się kiedy Ty się odezwiesz żeby wyjaśnić sprawę. Obrażanie się jest domeną kobiet a takie zachowanie u faceta jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe więc nie dziwi mnie to że kulek napisał że nie masz jaj.
Ja jakoś zawsze potrafiłem Ci powiedzieć "cześć", natomiast kiedy była odwrotna sytuacja Ty przechodziłeś milcząco - pewnie, nie wiem jak to nazwać - bałeś się kulka reakcji bo akurat z nim stałem? Takim zachowaniem zawsze się traci! Ja eliminuje takie znajomości bo wiem że prędzej czy później na takich ludziach człowiek się zawodzi!
No i ostatnia sprawa dotycząca serwera. Twoja bezczynność była świadomym działaniem przeciwko Rex Gangu. Skoro tak bardzo Cię wkurzamy to po co to działanie?
Dziwisz się reakcji dzikiej?? A co według Ciebie powinna zrobić osoba która została oszukana i to przez kogoś komu się ufało??

kirek55
Forumowicz
 
Posty: 772
Dołączył(a): 2009-09-16, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk

przez kirek55 » 2009-12-16, 19:59

" Wiecie co z nim zrobić " :rotfl: " Na mój koszt " :rotfl:

MARTI
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-12-16, 20:56

przez MARTI » 2009-12-16, 21:19

Byłam obecna na zlocie i pomijam fakt, ze zachowywaliście się z Kitti jak buce, ale to jak zachowaliście się w drodze powrotnej nie podlega dyskusji - powinno być wam wstyd. Lux, po przeczytaniu Twoich kłamstw jestem w szoku... czekałeś na to, aż wyłączą forum wtedy zacząłeś dzwonić by porobić sobie bekę. Zrobiłeś z siebie błazna i tyle, a twoja dziewczyna gówno Nas obchodzi - jesteście siebie warci.
Gdzie Kitty została obrażona bo jakoś nie mogę się doczytać, a że Dzika napisała prawdę to ciebie zabolało.
Co ma na celu wklejanie elementarzy skoro sam skończyłeś tylko podstawówkę.
Dziwię się, jak "dorosły" facet może się tak zachować... szkoda mi słów o pisaniu na temat takich ludzi jak Ty.
NIE BYŁEŚ WART TYCH LUDZI i TEGO FORUM!
ŻEGNAM...
Ostatnio edytowano 2009-12-16, 21:25 przez MARTI, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
kulek34
Moderator
 
Posty: 464
Dołączył(a): 2008-03-01, 09:42
Lokalizacja: gdansk

przez kulek34 » 2009-12-17, 13:01

witam przeczytałem to wszystko zarowno to co napisal lux i co napisala reszta ekipy i moze zaczne od poczatku posługujac sie tym co napisałem jakis czas po zlocie gdy troszke emocje opadły cytat ten pochodzi z naszej strony obecnie GANG BAN Wysłany: 2009-06-02, 10:50 WYJAZDY I JAZDA KOLUMNA
WITAM DLUGO SIE ZASTANAWIALEM CZY NAPISAC I CZY PORUSZYC TEN TEMAT CZY ZOSTAWIC GO W SPOKOJU CHOC NIE WIEM CZY TO COS ZMIENI I CZY MA TO JAKIS SENS
ZACZNE MOZE OD KONCA BO TU Z PEWNOSCIA WIECEJ PAMIETAM.TAK WIEC CALY ZLOT KONCZYL SIE W NIEDZIELE I KOLO GODZINY CHYBA 10.00 LUB TROSZKE POZNIEJ MIELISMY WYJECHAC.I WSZYSTKO BYLO BY PIKNIE GDYBY NIE JEDEN SZCZEGOL BAWILISMY SIE DO WIECZORA JA OSOBISCIE KOLO 1.00 POSZEDLEM LULU ,ALE NIESTETY NIE MOGLEM ZASNAC BO ZABEK MNIE NAWALAL NA MAXA,WIEC NIE DALEM RAD SPAC.KOLO GODZINY 2.00 W NOCY Z MAJKA UDALISMY SIE DO SZPITALA GDZIE BYLISMY GODZINE DO GODZINY 3.00.RANO O GODZINIE 7.00 BYLISMY NA NOGACH POTEM KAJAMNAOWI NAWALIL WOZEK JAK WSZYSCY WIECIE NO ALE PO PERYPETICH RUSZYLISMY DO PRZODU.I POCZATEK BYL PIEKNY TAK JAK POWINNO BYC ZAWSZE JEDEN PROWADZI DRUGI ZAMYKA PRZOD CZEKA NA TYL.NO COZ MIMO BRAKU SNU I ZMECZENIA RUSZYLISMY
POMIJAM TANKOWANIE NA ORLENIE POTEM DLUGI POSTOJ NA BP JAK KAJMANOWI SILNIK ODMOWIL POSLUSZENSTWA TAM WSZYSCY BYLISMY RAZEM
RUSZYLISMY DALEJ I BYLO FAJNIE JECHALISMY RAZEM CALY CZAS NA CB LUX PYTAL SIE CZY TYL NADAZA ITD I TO BYLO OK
W PEWNEJ CHWILI MAJKA ZACZELA WOLAC NA STACJI,ZE NIE DA RADY JECHAC BO ZAMYKAJA SIE JEJ OCZY WIEC ZJECHALISMY NA BP <STACJA W BUDOWIE>TAM WYPILISMY KAWE POLEWALEM GLOWE WODA BO TEZ ZACZELO MNIE STRASZNIE MULIC.I TU WLASNIE NA TEJ STACJI ZACZELY SIE PIERWSZE SCHODY
LUX KITTY TYGRYS MLODA BOCIEK WSIEDLI DO AUTEK I ZACZELI ODPALAC MASZYNY NIE OGLADAJAC SIE NA INNYCH,ZE SA PADNIECI I NAWET NIE SIEDZA W AUTKACH.DOPIERO DZIKA ZACZELA KRZYCZEC"JEDZCIE MY POJEDZIEMY POZNIEJ",ALE OK WSZYSCY POCZEKALI I JEDNAK RUSZYLISMY KOLUMNA.
NIKT Z WAS MOZE TEGO NIE WIEDZIAL ALE DZIWEWCZYNY WIEDZIALY ,ZE MAJKA MA OKRES I MUSI CZESTO ZMYKAC NA STACJE A DODATKOWO BYLA ZASPANA,WIEM ZE KITTY TEZ BOLAL BRZUCH I LUX NAWET STWIERDZIL ZE PEWNO BARDZIEJ NIZ MAJKE OK TO AKURAT NIE WAZNE.CHOC MOZE LUX JEST DOCENTEM BOLU I WIE LEPIEJ ALE LUZ
WKURWILEM SIE DOPIERO PRZED BYDGOSZCZA KIEDY ZACZELO MOCNO LAC I TRZEBA BYLO MOCNO ZWOLNIC BO LEZALO PELNO POLAMANYCH GALEZI POTEZNIE WIALO I TRZEBA BYLO UWAZAC.
NA RADYJKU CB USTALILISMY ZE ZJEZDZAMY NA PIERWSZA STACJE KAZDY TO SLYSZAL BO POTWIERDZIL TA INFORMACJE.MY JECHALISMY TROSZKE Z TYLU CZYLI JA I MAJKA TYGRYS BO BLOKOWAL NAS JAKIS KOLES I NIE DALO SIE GO WYPRZEDZICHWILKE PRZED ZJAZDEM SLYSZALEM W RADYJKU JAK LUX I BOCIEK CHYBA ROZMAWIALI ZE WYLACZJA CB BO JEST BURZA ITD ITD
WIEC WOLALEM ABY ZJECHALI NA NAJBLIZSZA STACJE CO LUX MI POTWIERDZIL ZE TAK ZROBIA.
TAK JAK MOWILEM TAK I ZROBILEM ZJECHALISMY NA STACYJKE
KULEK
DZIKA
TYGRYS
JAK SIE OKAZALO TYGRYS STWIERDZIL ZE MUSI ZJECHAC NA STACJE BO MUSI STUDZIC SILNIK I POTWIERDZIL ZE CI Z PRZODU WYJEBALI DO PRZODU.WIEC GO PYTALEM CZY LUX SLYSZAL ON POTWIERDZIL ZE TAK,ZE WIEDZIAL ZE MAMY ZJECHAC I DODAL ZE SLYSZAL ZE WYLACZAJA CB!!!!
WIEC STALISMY NA STACJI DZIEWCZYNY SIE UMYLY TYGRYS POWIEDZIAL ZE MUSU STAC OKOLO 10 MIN ABY WYSTUDZIC GORE SILNIKA I OK
W TYM CZASIE ZADZWONIL DO MNIE LUX I ZAPYTAL SIE GDZIE JESTESMY WIEC MU POWIEDZIALEM ZE PRZECIEZ MIELISMY ZJECHAC NA PIERWSZA STACJE NA TO ON ZE WYLACZYL STACJE I NIE SLYSZAL,DODATKOWO POWIEDZIAL ZE SA JUZ OKOLO 2KM ZA STACJA I NIE BEDA ZAWRACAC I POCZEKAJA.WIEC OK POMYSALEM
POGONILEM EKIPE I RUSZYLISMY DALEJ
KULEK
DZIKUSKA
TYGRYSY
PO CHWILI ZNOWU CALA EKIPA BYLA RAZEM I JECHALISMY ZWARTA GRUPA I JECHALISMY DALEJ AZ STWIERDZILEM ZE MUSZE ZATANKOWAC BO NIEDOJADE,WIEC PONOWNIE CALA EKIPA ZATRZYMALA SIE NA ORLENIE BYL TO OSTATNI POSTOJ PRZED BYDGOSZCZA WSPOLNY
I ZOBACZCIE CO SIE DZIEJE MAJA ZATANKOWALA JA ZATANKOWALEM NAGLE PRZOD BEZ JAKIEGO KOLWIEK UPEWNIENIA CZY WSZYSCY GOTOWI RUSZA!!!!!!!!!!
DOPIERO MAJKA KRZYCZAC PRZEZ CB POCZEKAJCIE KULEK STOI SLYSZY CO WY SIE AM TAS CIAGNIECIE,MIMO TO
LUXSUS
TYGRYS
BOCIEK
RUSZYLI DO PRODU
WTEDY NAPRAWDE SIE WKURWILEM BO PO CO TEN POSPIECH CZEMU MIAL SLUZYC?????
JESLI JEDZIE SIE RAZEM TO JEDZIE SIE RAZEM
WIEC POMYSLALEM HUJ W DUPE WSZYSTKIM POJEDZIEMY SAMI JA NIE BEDE NIKOGO GONIL BO BYLEM POTWORNIE ZMECZONY A DZIKA TEZ NIE WYGLADALA NAJLEPIEJ
POTEM PADLY CIEPLE SLOWA PRZEZ RADYJKO
LUX
TYGRYS
MLODA
DZIKA
KULEK
UWAZAM ,ZE Z MOJEJ STRONY TE SLOWA BYLY SLUSZNE BO ZWYCZAJNIE SIE TAK NIE ROBI SKORO LUX PROWADZI ON POWINIEN SIE UPEWNIC ,ZE TYL TEZ JEDZIE
NIE ROZUMIEM TEZ TYGRYSA I MLODEJ PO JAKI HUJ SIE ODZYWAJA W RADYJKU A STACYJKE WCZESNIEJ [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] ZUPELNIE CO INNEGO TRUDNO LUDZI POZNAJE SIE W TRAKCIE
POMINE MILCZENIE SYTUACJE PRZED BYDGOSZCZA KIEDY CALA EKIPA WIDZIALA ZE POMYLILEM ZAJAZD NAWET ZADEN Z WAS NIE KRZYKNAL W RADYJKO wiem wiem pewno byla burza
NAPISZE KROTKO I ZWIEZLE LUX TWOJE ZACHOWANIE BYLO EGOISTYCZNE I CHAMSKIE I BEZ JAKIEGO KOLWIEK SZACUNKU DO MNIE I DO MAJKI CIESZ SIE ZE CIE WTEDY NIE DOGONILEM BO ROZMOWA BYLA BY BARDZO KROTKA PAMIETAJ ZE JA JADAC ZE SLOWACJI PAMIETALEM ZE KITTY BOLAL BRZUCH I STAWALISMY NA KAZDEJ STACJI A TY BEDAC W ODWROTNEJ ZACHOWALES SIE JAK PALANT ALE OK NIECH CI BEDZIE TWOJA RACJA TYLKO PAMIETAJ RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM
TYGRYS I MLODA JA TEGO OSOBISCIE NIE SLYSZALEM CO MOWILISCIE BO BYLISCIE ZBYT DALEKO ALE SKORO FORUM I WYKRESLENIE Z NIEGO TO TAKA PROSTA SPRAWA I CHWALICIE SIE TYM PRZEZ RADYJKO TO OK SWIADCZY TO TYLKO O WASZEJ DWULICOWOSCI.MOGL BYM COS JESZCZE NAPISAC O WAS ALE TO ZBYT OSOBISTE I PODEJRZEWAM ZE BYSCIE SIE POZABIJALI NA WZAJEM WIEC ZOSTAWIE TO DLA SIEBIE
BOCIEK DO CIEBIE NIC NIE MAM BO TO BYL TWOJ PIERWSZY WYJAZD Z NAMI I MOZE BYC MI TYLKO WSTYD ZE TAK ZACHOWUJA SIE LUDZIE NA KTORYCH ZAWSZE LICZYLEM CHODZI MI O POZOSYTA;LA CZWORKE.BOCIEK CIEBIE I MALZONKE MOGE TYLKO PRZEPROSIC ZA MOJE ZACHOWANIE NA CB ALE JAK MI NERWY PUSZCZAJA TO TAK BYWA ZRESZTA SAMI MNIE MOZECIE OCENIC BEZZSTRONIE
CO DO CALOSCI ZOBACZCIE JAK JEDNA PROSTA RZECZ MOZE ZNICZYC PRZYJAZN BO KTOS NA SILE CHCE UDOWODNIC SWOJ RACJE NIE MAJAC JEJ DLA MNIE TO TCHORZOSTWO NIE WEJSC PO ZLOCIE I NIE NAPISAC KILKU SLOW DOBRYCH CZY ZLYCH RESZTE ZOSTAWIAM INNYM DO OCENY JESLIKTOS MA COS DO MNIE PROSZE TO ZROBIC ALBO PRZEZ FORUM ALBO OSOBISCIE.
JESLI KTOS CHCE ZREZYGNOWAC Z FORUM NA ZNAK TCHORZOSTWA LUB TEGO ZE NIE POTRAFI SIE PRZYZNAC DO BLEDU PROSZE PISAC DO MNIE LUB DO DZIKUSKI.NA TYM KONCZE TEN OPIS I NIM COS ZROBICIE POMYSLCIE 5 RAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Powyzszy opis jest rzeczywisty widziany z mojej strony.po tym poscie na naszej stronie nastapiła lekka konsternacja ale ku mojemu zdziwieniu osoby takie jak bociek młoda potrafiły powiedziec słowo PRZEPRASZAM.ZUPELNIE TO WYSTARCZYŁO!!!
Nie rozumiałem zachowanie luxa rozumiem mozna bylo sie na mnie pogniewac za moje slowa przez cb,ale tylko na mnie i na dzika reszta niczym nie zawiniła.
TWOJE ZACHOWANIE KOLEGO BYŁO PRYMITYWNE,ale tu własnie zaczyna sie cała historia.Jak pewno zauwazyłes przez jakis czas byłes byłes dalej adminem naszego forum wraz z DZIKA.mimo ze widzielismy ze sie nie odezwiesz ale bylo deczko nadzieji ze odpiszesz i przedstawisz swoja jak ty to nazywasz wersje zdarzen :rotfl:
ku..... prawie jak w sadzie hahaha
miałes szanse i nawet obowiazek wobec ludzi z klubu napisac nawet powod co ci nie pasowało.dlatego przez dwa tygodnie byłes jeszcze adminem forum potem zwykłym uzytkownikiem.
ty wybrałes tradycje czyli zabawiłes sie w kierownika ucieczki czyli strusia!!!
dlatego na moja prosbe zostałes usuniety z forum bo nie miało sensu drazyc dalej tematu.wiem moze twoim zalozenie bylo ze jesli nie bedziesz pisal to klub sie rozpadnie haha a tu pech okazalo sie ze nasza grupa jest zwarta i moga liczyc na siebie i na tym to własnie polega.club to nie tylko samochody ale i co wazniejsze ludzie,ktorzy stanowia paczke kolegow przyjaciol itd

druga sprawa bede cytował bo inaczej sie nie da
lux napisał
:
"skoro nie umiecie odpowiedziec na mój odzew, wyśc i porozmawiać w cywilizowany sposób, w dodatku obrzucać mnie obelgami, że to ja nie mam jaj, muszę wyjaśnić zaistniałą sytuację na forum, choc bardzo nie chciałem robic tego publicznie."


zabawny z ciebie gosc normalnie cud i tu moje pytanie co ruszyło sumienie?czy to zwykła ciekawosc po tym jak nasza strona zgasła???
tak jak napisalo ci kilka osob na wyjasnienie sytuacji miałes czas od czerwca tego roku a ty nie zrobiłes NIC w tym kierunku.nagle dosłownie w ten sam dzien dzwonisz do mnie i chesz rozmawiac.chłopie czy babo :rotfl2: ,chyba ci sie cos w glowce pomieszało.o czym ty chiałes rozmawiac oczyscic swoje sumionko,bład troszke za pozno doskonale sobie sami poradzimy.
otrzymałes dwa powiadomienia @ telefonicznie oraz pisemnie ze czas serwera sie konczy i trzeba go opłacic ,ty wolales poczekac wiec to byl twoj swaidomy wybor!!!!!
nie ma na to rzadnego wytłumaczenia!!!
mieszkasz klatke obok jak napisałes wystarczyło wlozyc koperte z faktura do skrzynki czy za wycieraczke mojego czy dzikiej samochodu.
ty wolałes czekac co sie stanie potem zadzwonic w moim jezyku to nazywa sie byc SKURWQIELEM

z pracownikami home.pl i jak znam zycie było to akurat w grudniu kombinujac jak wylaczyc forum.prawda??? :rotfl:
LUX napisał:
""1. Owszem, chciałem zmienic dane do faktury w serwisie home.pl, gdzie domena jest zarejestrowana na mnie, jednak pani administrator forum, zmieniła hasło na moim koncie i nie miałem fizycznie mozliwości tego uczynic. W serwisie home.pl poinformowano mnie, ze tylko poprzez panel administracyjny konta mogę dokonac takiej modyfikacji. Niestety pani administrator pomyslała o zmianie hasła, jednak nie pomyślała o tym już by zmienić dane do faktury. Bład w tym momencie nie tkwi po mojej stronie, lecz po stronie osoby posiadającej aktualne hasło do konta w serwisie home.pl. Nie poczuwam się do obowiązku informowania Was, że konto wygasa... skoro macie pełen dostęp do konta, to sami możecie to kontrolować... Faktury na swoje nazwisko także nie uważam, że powinienem Wam wtedy dostarczac, gdyż ani mi sie widzi, żeby stronka Waszego klubu była zarejestrowana na mnie. Oczywiście mógłbym Was poinformowac o fakcie, jednak po obelgach jakie usłyszałem na mój temat od pani Dzikuski, które wygadywała za moimi plecami i rozpisywała sie po forach, ani mi się myśli rozmawiać w ww osobą""



nie wiem po co i w jaki celu KŁAMIESZ!!!
DOMENA-zawsze była zarejstrowana na dzika od samego poczatku bardzo łatwo to sprawdzic w home.pl
jak to okreslil pracownik firmy home.pl najzwyczajniej ukradłes nam serwer a jak to bardzo proste ,majka dajac ci fakture udostepnila ci wszystkie hasła do panelu administracyjnego i serwera i to ty pozmieniałes wszystkie hasla a mało tego przepisałes cichaczem wszystko na siebie czemu mialo to słuzyc???
zreszta sa wyzej w cycacie przyznajesz sie "owszem chiałem zmienic dane do faktury"[latwa kobieta] człowieku sam sobie przeczysz w tym co piszesz nizej!!!!!!!
malo tego chyba nie bedac adminem naszego klubu hasla do panela forum nie sa ci potrzebne prawda???rozroznij dwie rzeczy panel adminiatracyjny a serwer!!!!
bo kłamiesz i oszukujesz ludzi!!!
wybacz ze jako były admi posiadła hasla do naszego panela administracyjnego forum,skoro wybrałes inna droge te hasła zostały zmienione.ale serwer to inna bajka!!!!
mało tego jak sie okazuje z powyzszego cytatu prowadziles rozmowy z pracownikami home.pl ciekawe czemu :rotfl:
nastepnie piszesz ze ludzie cie obrazali a szczegolnie dzikuska na wielu forach smiało daj cytaty gdzie na ktorym forum cokolwiek bylo napisane zlego procz naszego i crx info pacz posty wyzej to ja nazwałem cie [czlonek meski].... a dzika złodziejem,ale to jedno forum ,wiec sie pytam wielki inteligencie gdzie jeszcze zostałes obrazony???????????????????
ja napisałem to na emocjach bo byłem zły i faktycZnie zle zrobiłem ze tak cie nazwałem powinienem inaczej blizej ci do goscia w celi ktorego wszyscy wiadomo jak nazywaja :rotfl2:


lux napisał:
""Firmowac Waszego klubu swoim nazwiskiem nie zamierzam, dlatego faktury na mój adres nie dostaliście.""



nagle nasz klub stał ci sie obcy hehe dziwne coz za zmiana zostawie to bez komentarza :rotfl2:



lux napisał:
""2. Nie obrzucam nikogo z Was obelgami na publicznych forach i tego samego oczekuje w drugim kierunku. To, że macie jakies prywatne żale do mnie, to Wasza prywatna sprawa i możecie mi to powiedziec w twarz zamiast pisac farmazony po forach. Daleko nie macie (klatka obok). Ja swoje żale też mam, ale jakoś nie uważam, by musiał wiedzieć o tym cały świat.

Teraz czekam na zwyczajowe bluzgi pani Dzikuski w odpowiedzi i od razu zaznaczam, że na obelgi i wyzwiska pod moim adresem nie będę odpisywał.

PS: Kulek Ciebie akurat uważałem za inteligentnego faceta mimo wszystko, jednak te wyzwiska od chui chyba zaprzeczają jednak mojej tezie.

pozdrawiam""



no coz za zmiana nagle pan nikogo nie obrzuca obelgami hmmm kolejny cud moze przypomne jak to na naszym forum wyzywał pan taki osoby jak:biały leszczuni pit luxser pola, pana slowa pamietam do dzis:"wypierdalaj z forum bo ci pomoge"

cz tu tez sie myle???pewnie ze nie ,wiec nauki płynace wyzej ,ze nie wolno kogos wyzywac chyba troszke zle swiadcza o tobie.az cisnie sie na klawiature poucza ten ktory sam wczesniej prowadził wojny z klubami!!!!a potem było kulek dzika pomozcie i tak wciagalismy sie w takie gierki z czego nie jestem niestety dumny. :cry:


co mojej inteligencji poddaje sie :rotfl2: wazne sa czyny nie słowa!!!




lux napisał:
""To było na freestylu, czy bierzesz skądś to? :D ... jak już napisałem publicznie konwersować nie mam zamiaru, bo ani mi się nie chce klepać w klawiaturę, ani tłumaczyć co i jak... ja napisałem to co myślałem i albo przyjęłaś to do wiadomości, albo nie... It's up to U. Masz do mnie problem, to powiedz mi to w twarz, ja propozycje dałem (no ale to ja podobno jaj nie mam).






To mój ostatni post w tym temacie, bo z doświadczenia wiem, że cokolwiek bym nie napisał, to i tak jakaś odpowiedź wymyślisz.
Nie chcę także nabijac postów w tym martwym dziale tego forum (ciekawe dla czego? Przecież z pomorza dużo osób tu pisze:D)

Doooo...Wiiii...Dze....Nia.... :rotfl2:"""



to nastepny post odwaracajacy uwage od tego co zrobiłes kolego ,tak niestety moze sie wybielisz w oczach H3M ale nie tego forum oraz kiedys twoich kolegow i kolezanek zabawny jestes :rotfl2:
nagle wszyscy maja skakac koło luxa bo mu sie przypomniało ze istniejemy hahaha
nie napisałes nic co by cie usprawiedliwiało wklejasz podrecznik hmmm,dziwne bo ja propnuje podrecznik logicznego myslenia a nie pisanie w postach doslownie przyznania sie do winy :rotfl2:



luz napisał:
""Proszę tylko nie mieszać do tego mojej dziewczyny, bo ona już się tyle nie przyjemności nasłuchała które na jej temat mówiłaś, od innych, także byłych klubowiczek, że gdybyś była facetem to bym tak tego nie zostawił.""


czytam czytam i nigdzie nie znalazlem postu w ktorym została obrazona twoja dziewczyna kitty,osobiscie bardzo ja lubilem i nic w moich relacjach sie nie zmieniło ma swoje zdanie i ok
na jej miejscu po calej sytuacji zastanowil bym sie na swoim facetem czy jest jej wart
a z tego co napisałes sam chyba na siłe chcesz ja w to wmieszac.dzika przytoczyła tylko przykład twojego zachowania w słowacji i pozniejsze zachowanie kitty ktora cie przkonała ze zrobiłes zle.chyba kazdy idiota by to zrozumiał.
demonizujesz dzika ale ona zlego slowa o kitty chyba nigdy nie powiedziała chyba ze broniac ciebie sam wiesz w jakiej sytuacji.nawet ja byłem przy tej rozmowie.
i chlopie nie dramatyzuj tak bo jeszcze mi sie tu popłaczesz jesli robisz z takich rzeczy problem ROZMOWY W TOKU ewy drzyzgi sa do tego dobrym miejscem.
jesli juz piszesz co bys zrobił z dzika jesli by była vfacetem wybacz ale kulam sie ze smiechu smiało ty chyba masz takie tendencje a moze staniesz np ze mna chyba to bedzie ok bo co innego lac jajka ktory wazy 40 kg a skoczyc do chlopa w swojej kategorii :rotfl2:

sam fakt tego co napisałes o biciu dzikiej czy dzikiego jak ty to okresliłes swiadczy o tobie :rotfl2:

lux napisał:
"""Nie chcę także nabijac postów w tym martwym dziale tego forum (ciekawe dla czego? Przecież z pomorza dużo osób tu pisze:D)"""



to chyba taki smiech przez łzy :cry: bo albo jestes takim tumanem albo jeszcze sie nie zoorjetowałes ze to bardziej dził informacyjny pomorza tz ,ze tu informujemy glownie ,ze mamy swoje forum www.honda-crx.pl a nie tak jak inne działy ktore piszac tu robia to bo nie maja własnego forum. :rotfl2:
a rzeczywiscie nasze forum jest martwe :rotfl2: fakt pisze 10 15 osob ale sa to osoby ktore sie pasjonuja samochodami m-ki honda nie wazna ilos tylko jakosc a zobacz takie mizerne pomorze potrafi w 6 autek przejechac 500km na zlot.no cud.
wiem wiem lepiej siedziec w klubie dzieci szpachli cekolu i betonu ale to juz nie moja sprawa :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:


luxsus napisał:
"""To, że macie jakies prywatne żale do mnie, to Wasza prywatna sprawa i możecie mi to powiedziec w twarz zamiast pisac farmazony po forach"""


pruwatne zale zostawie dla siebie z człowiek zjesz beczke soli......



reasumujac klub czyli my mamy pretensje
1.brak odwagi po zlocie w wieruszowie na sprostowanie sprawy -tchozostwo
2.cwaniackie przepisanie serwera na swoje nazwisko-oszustwo-kradziez
3.nie poinformowanie o konczacej sie umowie z firma home.pl- etyka i moralnosc
4.reszte zostawiam dla siebie...

i tym koncze ten post bo co tu wyjasniac bardziej chyba sie nieda.


ps chyba jasne jest teraz dla ciebie dlaczego nie mam checi z toba gadac itd i pisanie sms o tersci ze cos jest domena GANG BANG hmmm,mam nadzieje ze swoja upartosci bezsensowna cos zyskałes.powodzenia szkoda ze to bedzie krotka jazda ;)

small
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-12-17, 18:10

przez small » 2009-12-17, 18:39

Witam,
mam tylko jedną rzecz do zapytania luk$: powiedz mi tylko mieszkamy obok klatkę i nie rozumiem jednej tylko rzeczy nie wiem dokładnie co poruszyło ciebie i kulków to jest wasza sprawa prywatna i mnie to nie interesuje tylko czemu zrobiłeś pod górkę innym ludziom z którymi się dobrze dogadywałeś i śmiałeś, razem przygotowywaliśmy samochody na zlot i nie pojmuję nawet tego że jeśli nie rozmawiałeś z wyżej wymienionymi osobami to chociaż mogłeś mi wysłać sms-a bądź nawet zadzwonić, to ja jako człowiek tobie w czymś zawiniłem ?? dla mnie to jest z deczko nie zrozumiałe. owszem może jestem w rex-gangu bo polubiłem ludzi którzy tam przebywają, posty są pisane z wielką beką i nikt tam nie szuka żadnych afer, każdy żyje tam swoim życiem i jak może to spiera ten mały ale bardzo sympatyczny club. a sprawa tego serva prostu dała mi do myślenia że każdy z nas ty czy koś inny z innego clubu jest takim samym człowiekiem i może kiedyś się taka sytuacja dotknąć i ciebie czy inną osobę, jak wyłożysz kasę żyjąc z jednej pensji i mając dziecko gdzie każdy grosz się liczy to chcesz się odprężyć przed kompem a tu ci pisze że server chwilowo nieczynny no przecież to człowieka szlak trafia.

Ps. Ja jestem człowiekiem z którym można się zawsze dogadać i sam doskonale o tym wiesz nigdy nic nas nie poruszyło w rozmowach i nie mogę pojąć czemu nawet nie dałeś znać :(

Avatar użytkownika
kulek34
Moderator
 
Posty: 464
Dołączył(a): 2008-03-01, 09:42
Lokalizacja: gdansk

przez kulek34 » 2009-12-17, 19:22

a zapomniałem napisac pozdrowienia od chłopakow ze strony www.demony-pomorza.pl = www.zal.pl :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
sorry nie moglem sie powstrzymac :razz:

kirek55
Forumowicz
 
Posty: 772
Dołączył(a): 2009-09-16, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk

przez kirek55 » 2010-01-06, 22:42

A ja to sie wogóle nie witałem i nikt od nas mnie nie skarcił więc dopełniam :P

CZEŚĆ ROBACZKI :rotfl:

Avatar użytkownika
bociekpl
Forumowicz
 
Posty: 174
Dołączył(a): 2009-01-21, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk

przez bociekpl » 2010-01-06, 22:46

:rotfl2:

[ Dodano: 2010-01-06, 21:47 ]
A już myślałem że Twoje autko kirek widziałem dzisiaj na wałowej a to inny czarny rex :D i coś miał kombinowane przy lewym tylnym nadkolu chyba reperturka :D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 103   •   Strona 3 z 7   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 13:45