Polski auto handel
Forum dla maniaków Hondy z Wrocka i okolic

Posty: 11   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Polski auto handel

przez Vincent » 2013-12-24, 01:23

Ostrzegamy przed kupnem aut , gdzie sprzedający nie uczciwie , nie zgodnie z prawem ! sprzedaje wcześniej poważnie uszkodzone auto. Komentarze , czy zostało dobrze zrobione , czy żle , są nie potrzebne , gdyż celowe wprowadzanie w błąd dla korzyści jest ścigane prawem.

Tak na początek :
http://www.youtube.com/watch?v=_d4YpkzVPkE#t=196

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Polski auto handel

przez Vincent » 2014-11-10, 21:19

Okazja
http://allegro.pl/show_item.php?item=4755951988
Opis po oględzinach
UWAGA ! SZROT ! PADŁO ! SZPACHLA PĘKA ! SILNIK DO WYMIANY !
Szkoda było jechać prawie 300 km , tracić czasu , pieniędzy za paliwo i wynajęcie lawety
ZAPEWNIENIA I OPIS nawet w połowie się nie zgadzają ...
Stan auta ? ZDJĘCIA !?!? Rzeczywistość zweryfikowała ten stan idealny ..
Zaczynając od początku ...
SILNIK ZAJECHANY TOTALNIE (liczyłem na to , ale .. ) , a nie żadna elektryka .
PRZEBIEG ? 120 to może miał kiedyś
JEDEN WŁAŚCICIEL KOBIETA ? dokładnie trzech panów wpisanych w niemiecki Brief
Na masce pęka szpachla , stronę pasażera ulepiono z plasteliny od samego słupka po tyle nadkola , drzwi ...
Nie wspominając o świeżych błotnikach przednich LEWY PRAWY , brak plastikowanych nadkoli . nowiusieńkie śrubki .
Zderzak przedni bordowy , brak jakichkolwiek odprysków od kamieni .
Zawieszenie przednie tak wypie*dolone , że kielichy i poduszki jeden na Zakopane drugi na Gdańsk ...
Kierak wytarty , gałka ładniusia Plastiki przy klamkach (szczegół ale wspomnę na zapas ) obdrapane przez kota .
Felgi mało ważne ale ranty zjechane dookoła jak by ktoś chciał wiedzieć .
SOCZEWKI !?!?! CHYBA PAN MIAŁW OCZACH .
Komplet dokumentów ? Prosto z Tesco na żadnym druku informacji o przebiegu .... pier.... szkoda gadać
UWAGA !! OPIS EDYTOWANY NA AUKCJI PO MOJEJ WIZYCIE .
Ogólnie Pan uciekł gdy zostały wytknięte mu wszelkie niedociągnięcia , zachował się bardzo nieładnie zapewniając o stanie wręcz idealnym , bezwypadkowym i wartym uwagi ściągając nas 300 km .
POZDRAWIAM !
http://allegro.pl/piekna-honda-civic...755951988.html

Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Polski auto handel

przez pirul » 2014-11-11, 10:46

Wpadłem tutaj przez przypadek - jeśli mogę coś doradzić - zamiast linków wklejajcie sobie screeny z aukcji/ogłoszenia, bo za miesiąc te opisy do niczego się nie nadają - linki stają się nieaktywne i niewiadomo o czym mowa, a dany samochód może być wystawiony ponownie z innym numerem ogłoszenia/aukcji i nikt go nie znajdzie... Link na dole posta już nie działa...
del Sol Captiva Blue Baby 190KM/220Nm @ 0,55bar SOLD
ITR DC2 #2079 196KM/201Nm SOLD
CB600F HORNET '10 SOLD
cvc 8gen FK3 glasstop EXECUTIVE @ DESMOND REGAMASTER - 180KM/407Nm SOLD
w garażu MX-5 NA '90, XJ6N i Hornet 600 Cafe Ricer Project

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Polski auto handel

przez Vincent » 2014-11-12, 03:43

W sumie racja , górny jeszcze działa . Ale te złomy wypływają za chwilę po drutowane jako wspaniałe okazje .

Avatar użytkownika
wieprzu
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2014-03-31, 15:39

Re: Polski auto handel

przez wieprzu » 2014-11-13, 00:48

No to prosz. Pocięte ogłoszenie. Na dole dodałem troszkę większą tą fotę bo ze względu na ograniczenia serwerowe musiałem przyciąć to to.
honda_lipna_01.jpg

honda_lipna_02.jpg

honda_lipna_03.jpg

Avatar użytkownika
kiler
Forumowicz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2011-10-13, 18:46
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Polski auto handel

przez kiler » 2014-11-15, 13:54

Normalnie jest to celowe wprowadzanie w błąd, celem osiągnięcia korzyści materialnych . A to już jest scigane , tylko jeszcze trzeba chętnego , żeby tym się zajął .
Co się stanie gdy jadąc z prędkością światła włączysz przednie reflektory?

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Polski auto handel

przez Vincent » 2015-01-26, 23:07

Tak się handluje w Polsce i naiwnych nie brakuje .
https://www.youtube.com/watch?v=SBgE5Ak ... 3534#t=118

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: Polski auto handel

przez Kodzak » 2015-01-26, 23:55

Vincent napisał(a):Tak się handluje w Polsce i naiwnych nie brakuje .
https://www.youtube.com/watch?v=SBgE5Ak ... 3534#t=118



Z całym szacunkiem, chciałbym powiedzieć że nie każdy tak robi, tak bronię się ponieważ sam handluję autami,(jak trafi się coś ładnego), z tym że moje wszystkie wracają na kołach bo mnie nie stać na lawetę, (co mówię wprost się tego nie wstydząc) więc proszę nie brać wszystkich jedną miarą. :poklony:

Z drugiej strony jestem jakby za promowaniem takich akcji i rozgłosu w necie, na stronach w TV. :ok:

Niektórzy powinni się uspokoić w niektórych przypadkach widząc co ciągną, całe szczęście są to w 70-80% auta zza Wielkiej Kałuży ale w DE też trafiają się rodzynki z tym że mało osób to kupuje stamtąd.
Moim zdaniem czasy gdzie królowały duże Fiaty i małe już minęły i nie musimy ratować wszystkiego co jeździło nawet jeżeli jest harmonią. Tak wiem, jest na tym biznes ale kosztem czego? Tego że ktoś kupi rozbitka i potem nie będzie mógł sprzedać, czy być może będzie miał kogoś na sumieniu?
Bez sensu :/


Sorry za wypowiedź w temacie aut które były oglądane ale na taki temat jakoś zawsze jestem wylewny ale to raczej i tak nic nie wniosło. :rotfl:
Obrazek

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Polski auto handel

przez Vincent » 2015-01-28, 00:13

Nie spinaj się :-) Normalne sprawne auto czy z za dużej kałuży , czy z D,NL ,F itd kosztuje normalne pieniądze jak jest sprawne i zarejestrowane. Nie ma generalnie okazji. Okazją jest tylko to, że kupujesz i jeżdzisz , nie musząc inwestować sporej kasy w remonty złomu. Poniekąd Polski klient wymusza takie reakcje handlarzy autami szukając tzw "okazji" . Mam co roku takich nawiedzonych , którzy pragna kupić auto z full wypasem , rp 2010 za 10k . To nie żart . Jak pokazuję mu koła na solce za 5.5k i pytam co mam kupić za resztę, to jest zonk. Sa też nie uleczalni . W ciagu roku przeglądam ok 15-18 okazji . Żaden nie nadaje się do eksploatacji bez remontu za gruba kasę . Także luz i trzeba o tym mówić i uświadamiać ludzi .

Avatar użytkownika
kiler
Forumowicz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2011-10-13, 18:46
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Polski auto handel

przez kiler » 2015-02-02, 22:01

Osobiście dwa razy wdepnąłem w poniemiecką okazję , po wnikliwym przeglądzie okazało się , że trzeba worek $$$ żeby przywrócić do życia . To że z wierzchu wyglądało nie żle , to było złudne . Młode roczniki, a zajechane na maxa Handlarze nie maja skrupułów . Nawet nie bawiłem się w sądy .Generalnie wyleczyłem się z okazji.
Nauczyłem się jednego zanim utopię następne pieniądze , biorę Vincenta i on mi pokazuje to czego nie widzę lub się na tym nie znam.
Co się stanie gdy jadąc z prędkością światła włączysz przednie reflektory?

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Polski auto handel

przez Vincent » 2015-04-16, 01:02

Tak można kupować , ze szwagrem :-)
https://www.youtube.com/watch?v=3E5c_P0mQkE

Posty: 11   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-28, 22:42