To nie crx, ale...
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 45   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

To nie crx, ale...

przez Jeff » 2011-09-13, 21:59

Mam dwie kupejki. Ta podstawowa to Vtec (silnik D16z9). Kupiłem ją na 15-tkach (Keskin) z lampami tuningowymi (bardzo fajnymi, teraz są w drugiej kupejce B7), z blendą tylnej szyby i subwooferem, ale radio na mini discks. Zawieszenie obniżone - Jamex. I zaczęło się - na pierwszy ogień poszły tylne lampy (chromy wersja amerykańska), tłumik Remus, fotele z crx. Potem - indigloo, kierownica Momo, siatka w przedni zderzak. Tak minął pierwszy sezon. Kolejny to - ryfle na przód i tył, pedały Sparco. Na przód - lampy - soczewki z "angeleyes", felgi Dotz z oponami Yokohama 205x40x17. Zamiana katalizatora na strumienice. I to na razie. W planie jeszcze sporo, ale muszę ustalić jakąś sensowna kolejność.
B7-ka dostała Keskiny, lampy z Vteca, tylne światła z ledami. I znowu w planie jeszcze kilka zmian - kierownica, fotele itp.
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
kubawyrwal
Forumowicz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-08-02, 10:30
Lokalizacja: Wrocław

przez kubawyrwal » 2011-09-13, 22:08

zdjęcia tego nie oddają ;) dźwięk jaki wydaje ta silnia w akompaniamencie Remusa gdy Jeff mnie mijał - miodzio :ok: go on Jeff, moduj bo warto! To już wygląda świetnie

Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-13, 22:08

I jeszcze małe uzupełnienie - kupiłem Vteca ze spaghetti. Zmieniłem dolot na stożek w obudowie karbonowej. Obie Hondy wyprodukowane w USA.
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

przez shark84 » 2011-09-13, 22:19

nie jest zle, ale wywal ten siatex ze zderzaka i te aluminiowe blachy spod nog (jak ja nie nawidze tych ryflowanych blach grrr... :wrrr: nawet jak by to byly seryjne z fury za kupe $$$ to bym je wywalil :blee: )
:)

sutysut
Forumowicz
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2009-08-06, 11:44
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

przez sutysut » 2011-09-13, 22:21

ale na te ryfle to nie wiem co powiedzieć... :blee:

Avatar użytkownika
Cień696
Forumowicz
 
Posty: 2054
Dołączył(a): 2006-05-12, 15:06
Lokalizacja: Zamość

przez Cień696 » 2011-09-13, 22:31

popieram przedmówców
ten ryfel az straszy
pozatym działaj działaj i zrob lepsze foto bo czuje ze moze ladniej wygladac niz nam ja zaprezentowales
SPRZEDAM!
Części z CRX / ITR / CTR - Swapy b18 / k20 /
mozemy wstawic takze w rozne budy
potrzebujesz czegos to smialo pytaj ;)
784-933-899

Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-13, 22:42

Ryfle... hmmmm, mi się to podoba, innym się np podobają chlapacze w del sol, czy ambery, a mi się nie podobają. Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Siatka ma swoje zastosowanie. To nie tyle jest ozdoba co ochrona chłodnicy. Otwór w przednim zderzaku jest na tyle duży, że kamień, nawet kamyczek spod kół samochodu poprzedzającego łatwo może uszkodzić chłodnicę. Ilość owadów wymywanych po dłuższej trasie z siatki jest ogromna, całe to plugastwo inaczej zatykałoby chłodnicę.
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
Demolek
Forumowicz
 
Posty: 658
Dołączył(a): 2011-05-15, 14:34
Lokalizacja: nąłęczów/wąwolnica
Samochód: ee8

przez Demolek » 2011-09-13, 22:46

ogólnie cupeta :ok: a siatke bym na czarno malną to by sie tak w oczy nie rzucała i funkcje ochronną by spełniała ;)
Obrazek

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2011-09-13, 22:47

ogolnie to wies tanczy i spiewa, wiekszosc zmian to strzal w kolano.

Avatar użytkownika
crxJLC
Forumowicz
 
Posty: 928
Dołączył(a): 2009-03-10, 15:29
Lokalizacja: okolice Wrocławia

przez crxJLC » 2011-09-13, 23:29

hehe dobre to było :rotfl:
widac ze swierzak zawitał ;)
ale nie krytykujmy tylko naprowadzmy kolege na dobra droge :ok:
CRX <3

Avatar użytkownika
KraWik
Forumowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2010-10-21, 22:55
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ed9 ee4

przez KraWik » 2011-09-13, 23:53

kierownica, pedały, ryfle, zegary, siatka... rozumiem ze ma sie podobac ładnie wygladac itd. ale nie lepiej pocisnąc w dobry wydech, zawieszenie, zadbac o blache (jesli trzeba).
autem sie jezdzi a nie w nim mieszka :)

Ogólnie 5gen coupe mi sie podoba, bardziej niż popularne do zarzygania jajo. Dbaj! :)

Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-14, 00:27

KraWik napisał(a):kierownica, pedały, ryfle, zegary, siatka... rozumiem ze ma sie podobac ładnie wygladac itd. ale nie lepiej pocisnąc w dobry wydech, zawieszenie, zadbac o blache (jesli trzeba).
autem sie jezdzi a nie w nim mieszka :)

Ogólnie 5gen coupe mi sie podoba, bardziej niż popularne do zarzygania jajo. Dbaj! :)


Wydech - spaghetti (nierdzewka), strumienica + tłumik podłużny Remus z dwoma wylotami, zawieszenie serwisowane co najmniej raz na pól roku, hamulce Brembo (nacinane), blacha bez parchów, woskowana co najmniej dwa razy w roku. Opony Yokohama, wymiana opon zanim dojdą do pomiaru. Autem się jeździ - dwa do trzech razy w miesiącu trasy po kilkaset kilometrów w jedną stronę (Polska, Czechy, Niemcy, Austria). Czy odpowiedziałem wystarczająco na Twoje uwagi. To auto ma za zadanie zawieźć mi dupę tam, gdzie chcę i nie ma prawa po drodze nawet pisnąć. A reszta to właśnie to, o czym piszesz, auto ma wyglądać, ma mi się podobać i mam się w nim dobrze czuć.
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

przez shark84 » 2011-09-15, 10:45

Florida napisał(a):Ciekawam Waszych reakcji jakbym pomalowała swoje wozidło na cytrynową żółć w turkusowych płetwonurków :P

ja bym powiedzial, ze eXtravagancko :razz: 8)

Krzyh00po prostu powiedzial co mysli na ten temat i tyle, jedni wala z mostu a drudzy w lagodniejszym jezyku ;)

ten siatex bym zrozumial, ale schowal bym go za zderzak iniech se spelnia ta swoja funkcje, ale te blachy pod nogami to najwiekszy kicz tunerow jaki kiedykolwiek ktos wymyslil :blee:
:)

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2011-09-15, 10:58

shark'u dobrze mówi, jak się na forum czymś chwalisz, to musisz przyjmować na klatę wszystkie opinie. A nie tylko smarowanie dupki wazeliną. Dla mnie te siaty, ryfle, gałeczki itd. wywołują delikatnie mówiąc "uśmiech na twarzy". Zresztą te 10-ramienne fele też są... ekhm, dziwne. w jednym kolorze by to było jeszcze ok, ale to malowanie kojarzy mi się tylko i wyłącznie z alledrogo.
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-15, 22:56

Poczytałem sobie wasze posty, ok macie swoje zdanie i dobrze. Tyle, że mnie opinie typu - ryfle to wiocha, felgi dziwne, mające tylko pokazać, że mnie stać na wydatek kilku tysięcy na koła i inne zbliżone, specjalnie nie emocjonują. Robiłem auto pod mój gust, może spaczony, ale mój. Nie odmawiam nikomu prawa krytyki (nawet dosadnej), w końcu mamy demokrację. Ja pozostaję przy swoim. Pozdrawiam dyskutantów i dalej będę jeździł autem "zalatującym wiochą".
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

  Następna strona
Posty: 45   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości