To nie crx, ale...
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 45   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-16, 00:08

[quote="shark84"][quote="Jeff"]
jak by ktos z tego forum wciepal ryfle do CRXa i chocby nie wiem jak auto wygladalo i co mialo pod macha, bylo w gazetach, TV itd. to i tak mu napisze to samo co Tobie...po prostu nie nawidze tego i tyle ;)

Widzisz Kolego, dla mnie oprócz estetyki (być może dyskusyjnej) liczy się też praktyczność rzeczy, które w swoim aucie założyłem. Ryfle, ułatwiają mi utrzymanie wnętrza w czystości, bez konieczności używania odkurzacza przy każdym sprzątaniu wnętrza. Jeżdżę dużo po rożnych drogach, nie zawsze proste wytrzepanie nóg gwarantuje nie wniesienia jakiegoś syfu (błota, czy czegoś podobnego), a tu auto ma stanąć na parkingu np jakiejś korporacji czy w centrum pewnego uzdrowiska, gdzie mam firmę. Wtedy wyjmuję blachę kilka stuknięć krawędzią o np drzewo, przetarcie szmatą i mam w miarę czysto. To jedno, często przestawiam lewą nogę, gdy jadę np 300 km do swojej firmy, wtedy nic mi się nie zwija, podchodzi pod pedały, słowem nic mi nie utrudnia prowadzenia. Wierz mi kolego, rożnymi autami jeżdżę dłużej niż ty przeżyłeś i pewne doświadczenie mam. Dlatego względy praktyczne odgrywają istotną rolę, choć estetyka również. Dlatego mam małą kierownicę, reflektory z soczewkami i kilka innych drobiazgów. Pozdrawiam i szerokości. :ok:
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
kamyk91
Forumowicz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2008-06-06, 14:42
Lokalizacja: Słupsk

przez kamyk91 » 2011-09-16, 00:30

Jeff napisał(a):Ryfle, ułatwiają mi utrzymanie wnętrza w czystości, bez konieczności używania odkurzacza przy każdym sprzątaniu wnętrza


Poczekaj aż na niesiesz błota w zime :rotfl: ryfle będziesz miał nawet czyste ale dywanika po bokach nie dopierzesz po zimie.

Nie używanie odkurzacza przy sprzataniu auta to jak jeść koleta samym widelcem. ;)

Co do auta, stylu się nie czepiam rób co chcesz, mnie razi tylko kolor.

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

przez shark84 » 2011-09-16, 01:07

[quot="Jeff"]Widzisz Kolego, dla mnie oprócz estetyki (być może dyskusyjnej) liczy się też praktyczność rzeczy, które w swoim aucie założyłem. Ryfle, ułatwiają mi utrzymanie wnętrza w czystości, bez konieczności używania odkurzacza przy każdym sprzątaniu wnętrza. Jeżdżę dużo po rożnych drogach, nie zawsze proste wytrzepanie nóg gwarantuje nie wniesienia jakiegoś syfu (błota, czy czegoś podobnego), a tu auto ma stanąć na parkingu np jakiejś korporacji czy w centrum pewnego uzdrowiska, gdzie mam firmę. Wtedy wyjmuję blachę kilka stuknięć krawędzią o np drzewo, przetarcie szmatą i mam w miarę czysto. To jedno, często przestawiam lewą nogę, gdy jadę np 300 km do swojej firmy, wtedy nic mi się nie zwija, podchodzi pod pedały, słowem nic mi nie utrudnia prowadzenia[/quote]


nie wiem jak Ty dbasz o swoj samochod, ale ja co tydzien odkurzam wnetrze samochodu...a jak co to tez moge wziasc dywanik i o drzewo klepnac kilka razy... :poklony: No i jakos dziwnym trafem nigdy mi sie dywaniki nie podwinely pod pedaly, a nawet jak by to jest to bezpieczniejsze niz jak by ta blacha sie miala przesunac...nie wspominajac o zimie, gdzie nogi jezdza po niej jak bobslei... ;)
Jeff napisał(a):Wierz mi kolego, rożnymi autami jeżdżę dłużej niż ty przeżyłeś i pewne doświadczenie mam

i to jest najlepsze myslenie starszych kierowcow...ile mam lat, czym nie jezdzilem, ile to ja km nakrecilem...kim ja to nie jestem, wiec co mi bedzie tam jakis mlodszy cos gadal... :poklony: :poklony: :poklony: trafila kosa na kamien...jestem mlodszy, ale smigalem roznymi osobowkami i dostawczakami i tez mam jakies doswiadczenie...PRZYDALO BY CI SIE TROCHE POKORY I DYSTANSU DO INNYCH KIEROWCOW ;)

Pozdrooo i nie zrozum mnie zle :ok:
:)

Avatar użytkownika
bialykoszalin
Forumowicz
 
Posty: 157
Dołączył(a): 2010-04-25, 23:01
Lokalizacja: Koszalin

przez bialykoszalin » 2011-09-16, 07:40

gdyby nie siatka i alu dywany to ok ;)

Avatar użytkownika
seba krk
Forumowicz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2005-12-23, 00:11

przez seba krk » 2011-09-16, 07:51

nie czytałem całego tematu bo mi się nie chciało .... ogólnie nie mój gust ale trzeba uszanować , ja stawiam na robienie hond na jdm .. lub po prostu z gustem , każdy ma inne zajawki i tyle ... honda Krzyh00 ... to jedna z hond która dała wzór jak zrobić legendę na nowo i tyle ... , wymaluj ten siatek na czarno.. i wyrzuć dywaniki a będzie o niebo lepiej ;) , zrób dywaniki z puszek z żywca i już będzie malinowo :ok:
CRX TEAM KRAKOW

kamillor
Forumowicz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2008-12-20, 17:37
Lokalizacja: Śmieszkowo

przez kamillor » 2011-09-16, 08:11

Krzyh00 napisał(a):ogolnie to wies tanczy i spiewa, wiekszosc zmian to strzal w kolano.


Popieram w 100% tylko denerwuje mnie w tej wypowiedzi porównanie do "wsi"...powiedzmy, że powinno być tak " ogólnie to wieś i miasto tańczy i śpiewa, większość zmian to strzał w kolano."
Function over Fashion:)

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2011-09-16, 10:44

Florida napisał(a):każdy ma inny gust;)
Dlaczego nie można tego uszanowac? :)


co nazywasz szacunkiem uzasadnij w tym kontekscie. krytyka tych "modyfikacji" jest brakiem szacunku?

po co wiec umieszczac auta na forach? moim zdaniem wlasciciel robi to po to zeby uslyszec opinie o nim, ale z drugiej strony smieszy mnie jak ktos zaklada temat i na krytyke odpowiada "to mi ma sie podobac". skoro tak to sam siebie oklamuje, jezeli zdanie innych by go nie interesowalo nie zamieszalby go tutaj.

co do dywanikow, to sa praktyczne dywaniki ktore jednoczesnie nie sa odpustowe jak pseudoryfel. siatka w zderzaku jaka funkcje spelnia praktyczna? nie masz czasu na czeste odkurzanie a na wydlubywanie much z siatki juz tak? wyglada dramatycznie a i funkcji zadnej nie spelnia rowniez.

Avatar użytkownika
kubawyrwal
Forumowicz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-08-02, 10:30
Lokalizacja: Wrocław

przez kubawyrwal » 2011-09-16, 12:23

po pierwsze primo Krzyh00 siatka nie spełnia żadnych funkcji w autach połowy forumowiczów, z wyje*anymi silnikami którzy wożą dupska po mieście 60km/h. Jeff jest często na trasie, a i w mieście nogę ma ciężką. Wiem bo miałem okazję się przekonać, chociażby wczoraj. Wyobraź sobie taką dziurę w zderzaku bez siatki przy 200km/h na autobanie. Ja sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić... wolałbym od czasu do czasu czyścić siatkę niż co 1000km wrzucać nową chłodnicę. Po Wrocku jeździ dużo ciężkiego sprzętu, spod którego kół strzelają kamyczki. Przy ostrej jeździe "na dupie" drugiego samochodu, często można oberwać. Więc powodzenia dla chłodnic bez siatki.

po drugie Shark84 jak się kupuje ujowe ryfle z allegro to Ci się blacha podwinie. Uważasz, że człowiek który w układ hamulcowy i opony z felgami włożył lekką ręką więcej niż Ty dałeś za całą solkę, jeździ z ryflami za 15zł? :rotfl2: były robione na zamówienie, docinane z blachy która prędzej się wytrze od butów za 30 lat niż wygnie, ale spoko myślcie dalej że JDM na garażach i naklejki za 5zł zrobią z auta cacko :razz:

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2011-09-16, 12:34

A od kiedy shark jeździ solką i to tańszą od układu hamulcowego i kół Jeff'a? :rotfl:
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

przez shark84 » 2011-09-16, 13:00

kubawyrwal napisał(a):po drugie Shark84 jak się kupuje ujowe ryfle z allegro to Ci się blacha podwinie. Uważasz, że człowiek który w układ hamulcowy i opony z felgami włożył lekką ręką więcej niż Ty dałeś za całą solkę, jeździ z ryflami za 15zł? :rotfl2: były robione na zamówienie, docinane z blachy która prędzej się wytrze od butów za 30 lat niż wygnie, ale spoko myślcie dalej że JDM na garażach i naklejki za 5zł zrobią z auta cacko :razz:

a czy ja gdzies napisalem, ze ma te ryfle z allegro za 15zl??Czy napisalem, ze ryfel mu sie moze podwinac??Czytaj ze zrozumieniem... ;)
Co do solki to nie wiem o czym Ty piszesz, nigdy nie mialem i nie bede miec... :rotfl2:

Do tego nie obrazaj ludzi :diabeleknie: , bo wiekszosc na tym forum dlubie na garazu i jest dumna z tego, ze samemu cos umie zrobic... :ok:
:)

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2011-09-16, 19:23

kubawyrwal napisał(a):po pierwsze primo Krzyh00 siatka nie spełnia żadnych funkcji w autach połowy forumowiczów, z wyje*anymi silnikami którzy wożą dupska po mieście 60km/h. Jeff jest często na trasie, a i w mieście nogę ma ciężką. Wiem bo miałem okazję się przekonać, chociażby wczoraj. Wyobraź sobie taką dziurę w zderzaku bez siatki przy 200km/h na autobanie. Ja sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić... wolałbym od czasu do czasu czyścić siatkę niż co 1000km wrzucać nową chłodnicę. Po Wrocku jeździ dużo ciężkiego sprzętu, spod którego kół strzelają kamyczki. Przy ostrej jeździe "na dupie" drugiego samochodu, często można oberwać. Więc powodzenia dla chłodnic bez siatki.

po drugie Shark84 jak się kupuje ujowe ryfle z allegro to Ci się blacha podwinie. Uważasz, że człowiek który w układ hamulcowy i opony z felgami włożył lekką ręką więcej niż Ty dałeś za całą solkę, jeździ z ryflami za 15zł? :rotfl2: były robione na zamówienie, docinane z blachy która prędzej się wytrze od butów za 30 lat niż wygnie, ale spoko myślcie dalej że JDM na garażach i naklejki za 5zł zrobią z auta cacko :razz:


dorobiles sobie ideologie do zwyklego agrotuningu. zrobilem setki tysiecy km roznymi autami i zadnej chlodnicy nie uszkodzilem, ale mialem szczescie! :szok:

w ogole to co Ty jestes adwokat jeffa ze sie tak emocjonujesz? a moze syn? wnuk? florida mama? bo wyczuwam jakies dziwne glaskanie sie wzajemne.

a ze jdm goruje -> bullshit. mozna zrobic japonca nawet po niemiecku zeby wzbudzal respekt a nie pogarde i nie trzeba nawet wydawac gory pieniedzy, ale trzeba miec jeden maly drobiazg - gust.

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-09-16, 23:18

oj, miałem komentarze rózne, nie wszystkim auto sie podobało i tutaj na forum i na innych portalach równiez. Także też był skrytykowany. Ale niewazne. Krytyke trzba przyjac....
Co do auta, to nie widza mi się dywaniki i siatex także nic innego nie napisze.
Mozna auto zrobić na JDMa, mozna auto zrobic we własnym stylu, ale trzeba być przygotowanym na rózne opinie... Mój Accord również był zjechany o wydechy i lotke i nikt moim adwokatem nie był....
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2011-09-17, 11:48

Z tą ekipą wzajemnej adoracji z Wrocławia zgadzam się w 100% :ok:

Miras, weź nie wyskakuj z tekstem "rozumię Honda vs. BMW, ale H vs H? Że co, jeździmy rexami, to mamy z miejsca robić jazdę na BMW? Chłopie, akurat jest duuużo świetnie zrobionych beemek, za które z miejsca się zamieniam i wyglądających czysto, schludnie i SPÓJNIE w przeciwieństwie do civiców z tego tematu. Ale to moje osobiste zdanie oczywiście. :razz:
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Avatar użytkownika
kamyk91
Forumowicz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2008-06-06, 14:42
Lokalizacja: Słupsk

przez kamyk91 » 2011-09-17, 12:40

Florida napisał(a):Cytat:
oj, miałem komentarze rózne, nie wszystkim auto sie podobało

jakoś nie zauważyłam ;)


chyba w dziale allegro i inne czy coś takiego jest mój post gdzie stwierdzam iż polkara (ogólnie z elia) tylni zderzak jest ohydny. Także są też krytyczne komentarze, co do jego accorda nie każdemu się podoba sticket na grilu i też mu o tym pisali.

kubawyrwal napisał(a):ak się chce tuningować samochód, to trzeba mieć na to pieniądze a nie wymyślać JDM. Naklejki z pokemonami zbierałem w podstawówce i nie kleiłem ich tacie na auto, a felgi malowałem w modelach 1:16 :rotfl2:


brawo :poklony: najpierw dowiedz się co to jest JDM. :rotfl2:

ja już się więcej nie wypowiadam w tym temacie... i tak zostanie zaraz prawie wszystko usunięte ... mam nadzieje.

Avatar użytkownika
DIAMENCIK
Forumowicz
 
Posty: 336
Dołączył(a): 2011-09-17, 17:43
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

przez DIAMENCIK » 2011-09-17, 20:58

Sama jeżdżę coupe i bardzo podoba mi się honda Jeefa :ok:
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein

http://www.youtube.com/watch?v=fk07iMd6N10&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=R-CrNyii9zE&feature=plcp

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 45   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość