To nie crx, ale...
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 45   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-09-17, 23:56

Posprzątałem ten smietnik, było tego trochę, a ja mam inne lepsze zajęcia niż kasowac głupie posty!!
Bardzo prosze w kulturalny sposób wyrazac swoje opinie o aucie, czy to bedzie pozytywna opinia, czy negatywna.
Drugi raz sprzątać w temacie nie bedę, ale poleca ostrzeżenia
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

przez Vincent » 2011-09-18, 00:15

polkar napisał(a):Posprzątałem ten smietnik, było tego trochę, a ja mam inne lepsze zajęcia niż kasowac głupie posty!!
Bardzo prosze w kulturalny sposób wyrazac swoje opinie o aucie, czy to bedzie pozytywna opinia, czy negatywna.
Drugi raz sprzątać w temacie nie bedę, ale poleca ostrzeżenia


Jeżeli usuwasz ,to usuń konsekwentnie,a post o wieśniaczeniu pozostał :razz:

Avatar użytkownika
maciu$
Forumowicz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2008-12-18, 21:19
Lokalizacja: Z Klanu.

przez maciu$ » 2011-09-18, 15:54

Vincent napisał(a):
polkar napisał(a):Posprzątałem ten smietnik, było tego trochę, a ja mam inne lepsze zajęcia niż kasowac głupie posty!!
Bardzo prosze w kulturalny sposób wyrazac swoje opinie o aucie, czy to bedzie pozytywna opinia, czy negatywna.
Drugi raz sprzątać w temacie nie bedę, ale poleca ostrzeżenia


Jeżeli usuwasz ,to usuń konsekwentnie,a post o wieśniaczeniu pozostał :razz:

Opinia jest opinią, mamy demokrację, a cenzura na forum nie jest raczej mile widziana.
Co do auta, auto zrobione bez żadnej konsekwencji, nic do siebie nie pasuje, graty włożone ot tak aby były.
Dobra kilka lat temu kupowałem gazety typu "GT", "Auto Tuning Świat" i bodajże był jeszcze taki tytuł jak "Auto dziś i jutro" wtedy było nam mnóstwo tak zrobionych samochodów, tyle, że było to ~10 lat temu.
Wcześniej przeglądałem ten temat i wywody niektórych na temat JDM'u przyprawiały o wymioty, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy skoro ten styl sprowadzano do amberów i czarnej maski (być może dlatego, że 90% Hond w Polsce tak wygląda i jest to mylnie podpinane pod JDM).
Żeby nie było nie jestem jakimś radykalnym zwolennikiem danego stylu modyfikacji, dobrze może wyglądać zarówno auto w Imporcie, jak i w JDM'ie, byle było zrobione z głową.

Avatar użytkownika
Florida
Forumowicz
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2011-04-17, 22:09
Lokalizacja: Wrocław

przez Florida » 2011-09-18, 20:11

Moje wypowiedzi były grzeczne a i tak poszły do smieci. Przestane sie w ogóle wypowiadac i uzasadniać swoje poglądy, bo mnie admin nie lubi....
Cierpliwość towarzyszką mądrości

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

przez Vincent » 2011-09-18, 20:16

maciu$ napisał(a):Opinia jest opinią, mamy demokrację, a cenzura na forum nie jest raczej mile widziana.
Co do auta, auto zrobione bez żadnej konsekwencji, nic do siebie nie pasuje, graty włożone ot tak aby były.
Dobra kilka lat temu kupowałem gazety typu "GT", "Auto Tuning Świat" i bodajże był jeszcze taki tytuł jak "Auto dziś i jutro" wtedy było nam mnóstwo tak zrobionych samochodów, tyle, że było to ~10 lat temu.
Wcześniej przeglądałem ten temat i wywody niektórych na temat JDM'u przyprawiały o wymioty, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy skoro ten styl sprowadzano do amberów i czarnej maski (być może dlatego, że 90% Hond w Polsce tak wygląda i jest to mylnie podpinane pod JDM).
Żeby nie było nie jestem jakimś radykalnym zwolennikiem danego stylu modyfikacji, dobrze może wyglądać zarówno auto w Imporcie, jak i w JDM'ie, byle było zrobione z głową.
_________________


Chyba się spociłeś jak to pisałeś :)

Avatar użytkownika
DIAMENCIK
Forumowicz
 
Posty: 336
Dołączył(a): 2011-09-17, 17:43
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

przez DIAMENCIK » 2011-09-18, 20:39

Honda mi się podoba ,powodzenia w modyfikacjach :) A co do opinii ludzi którzy wcisnęli z niesprawnym zawieszeniem komuś auto to raczej opinii nie traktowałabym poważnie( krzyh00 ):rotfl: a nakładki które oferował są dostępne za 85,-nowe, on chciał100,- :)
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein

http://www.youtube.com/watch?v=fk07iMd6N10&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=R-CrNyii9zE&feature=plcp

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-09-18, 21:31

Florida napisał(a):Moje wypowiedzi były grzeczne a i tak poszły do smieci.

innych tez były grzeczne i poszły do smieci, bo były nie w temacie tak jak i ta Twoja teraz.
Sama chciałas by był porządek w temacie i sama dazysz do tego by był burdel...
Florida napisał(a):bo mnie admin nie lubi..

Vincent napisał(a):Chyba się spociłeś jak to pisałeś

DIAMENCIK napisał(a):a nakładki które oferował są dostępne za 85,-nowe, on chciał100,-

Co to wniosło do tematu o aucie?? Posprzątałem syf i jeszcze jakieś dogadywanie...
Sami wrocławiacy robicie burdel tutaj.
Wiecej sprzątać nie bedę, pozniej bedą lizaki
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
maciu$
Forumowicz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2008-12-18, 21:19
Lokalizacja: Z Klanu.

przez maciu$ » 2011-09-18, 23:32

Vincent napisał(a):
Chyba się spociłeś jak to pisałeś :)


Nie bardzo, wcześniej użyłem Rexony. Za to Ty swoja wypowiedzią, zaprezentowałeś górnolotny poziom. Kołeczku wzajemnej adoracji na pewno się spodobała.
Jeśli masz coś jeszcze mądrego do powiedzenia to raczej poza tym tematem, bo przez odpowiedzi na Twoje idiotyczne uwagi nie mam zamiaru zbierać warnow.

Avatar użytkownika
Jeff
Forumowicz
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2011-06-26, 18:10
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez Jeff » 2011-09-19, 09:02

Jako osoba najbardziej zainteresowana, pozwolę sobie na małe podsumowanie.
- zebrałem wielokroć więcej pochlebnych opinii o moim aucie i to zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie bywam średnio dwa razy w miesiącu, niż Wy napisaliście postów w tym temacie;
- uwagi obraźliwe mnie o tyle nie ruszają, że częstokroć wygłaszane są przez osoby, które same mają coś "za uszami" (post Diamencika, czy posty na profilu Użytkownika - warto czasem poczytać), czy zostało zadraśnięte ich ego (że w Waszym pojęciu zgred uważa się za bardziej doświadczonego kierowcę);
- ile kasy włożyłem w to, o czym pisze Kuba, to moja sprawa i nie robiłem tego, aby pokazać, że mam kasę, a dla bezpieczeństwa jakiego wymaga mój styl jazdy i uwagi typu, że to aby pokazać "alledrogo" są dla mnie śmieszne;
- nikomu bynajmniej nie odmawiam prawa krytyki, z małą jednakże uwagą - krytyka ma nie przekraczać ram dobrego smaku;
- szkoda, że jeden z dyskutantów nie potrafi odróżnić felg lakierowanych od fabrycznych.
- po co nadinterpretacja: nigdzie nie napisałem, że nie odkurzam wnętrza, to, co pisałem o ryflach dotyczyło możliwości szybkiego doprowadzenia do względnej czystości wnętrza, jeżeli jestem w trasie, warto czasem poczytać ze zrozumieniem, a nie forsować opinii własnych nie bardzo pasujących do tego, co zostało napisane.
I to by było na tyle.

[ Dodano: 2011-09-19, 09:39 ]
a jeżeli chodzi o siatki - warto czasem popatrzeć na to, co jest zamieszczane na stronie głównej, chodzi mi o kategorie "tuningowane i inne", nawet dzisiaj był crx z siatkami.
jeżeli jadę, to jadę za szybko. jeżeli lecę, to lecę za nisko
http://www.youtube.com/watch?v=NTVAoD3hzRU&feature=plcp

Avatar użytkownika
konrad
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2008-10-03, 12:40
Lokalizacja: Częstochowa/Katowice

przez konrad » 2011-09-19, 09:54

jesli juz musi byc siatex, to moze na czarno? :)
Obrazek

Avatar użytkownika
zabas
Forumowicz
 
Posty: 315
Dołączył(a): 2009-06-26, 17:30
Lokalizacja: Oświęcim

przez zabas » 2011-09-19, 10:02

Jeff napisał(a):- zebrałem wielokroć więcej pochlebnych opinii o moim aucie i to zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie bywam średnio dwa razy w miesiącu, niż Wy napisaliście postów w tym temacie;


no to nic nie pozostaje tylko gratulować :)

sam jeżdze V genem od paru latek i powiem Ci tak, mam nadzieje ze odbierzesz to za konstruktywną krytyke :

- siatka jest ochydna - dlaczego ? bo nie jest czarna to raz a dwa jest załozona z przodu na oryginalne kratki wlotów powietrza które nawet widać jak sie w niej odbijają ... jakby kratek nie było a sama siatka siedziałaby głebiej wyglądałoby to o niebo lepiej.

- z tyłu są chromy wersja amerykhańska ? srebrne czyli chromy rozumie. z przodu angelsy czarne - nijak to nie współgra..

- dolot jest okropny, zero odgrodzenia czy też dolotu zimnego powietrza. i jest za krótki !!

- pokaż jakieś lepsze foto bo nijak na tych fotach nie widać obniżenia

- pomotane to troche które auto jak wyglada ale z tego co sie idzie doczytać to b7 lepiej...

i tak na koniec małe pytanko zupełnie nie wścibskie czy kiedykolwiek posiadałeś CRX'a ? ;)

Avatar użytkownika
s0m3r
Forumowicz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2011-07-05, 19:32
Lokalizacja: Łomianki k.ww-y

przez s0m3r » 2011-09-19, 10:03

Do autora, masz na pewno auto kontrowersyjne, to nie ulega wątpliwości. Ale wydaje mi się że większości tu nie przekonasz do swojego gustu, nie obrażając, masz specyficzny. Co do praktyczności ryfli o niebo lepiej wyglądałyby czarne gumowe dywaniki, choć to i to nie grzeszy urodą.
A to że wszyscy Ci mówią o przemalowaniu siatki żeby tak nie biła po oczach to po prostu są rady, czy ktoś mówi "zrób to bo..." ?? Moim zdaniem też przemalowanie ich dałoby troche autu.
Dodam że określenie wiocha może być dla niektórych obraźliwe, bo niestety zdarza się również tak że taki "wieśniak" ma dużo więcej polotu i gustu niż "mieszczuch" to takie troch rasistowskie, nie sądzicie? To taka uwaga do wszystkich. Krytykujmy ale z kulturą, wtedy nie będzie tak nieznośnego dla Polkara burdelu :rotfl:
Loading 0% ||||||||\---------- 100%
Obrazek


Moje autko:
forum/viewtopic.php?t=53338

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2011-09-19, 12:01

DIAMENCIK napisał(a):Honda mi się podoba ,powodzenia w modyfikacjach :) A co do opinii ludzi którzy wcisnęli z niesprawnym zawieszeniem komuś auto to raczej opinii nie traktowałabym poważnie( krzyh00 ):rotfl: a nakładki które oferował są dostępne za 85,-nowe, on chciał100,- :)


po pierwsze z nowym wlascicielem mojego auta mam caly czas kontakt i jest zadowolony, takze chyba masz jakis problem z kojarzeniem ludzi ;) po drugie moje nakladki to nie te same ktore teraz sa na allegro, inny producent i jakosc, a zeby bylo smieszniej moje tez byly nowe (poszly de facto do tej samej osoby) wiec jezeli to jest wszystko co bylas wstanie wymóżdżyć na temat mojej wiarygodnosci to bardzo mi pochlebiasz, swietny debiut na forum :)

jak masz cos wiecej ciekawego do powiedzenia to uzyj PW bo nie chce juz zasmiecac tego tematu, chyba ze nie jestes taka odwazna i wolisz blyszczec w tlumie ;)

Avatar użytkownika
Florida
Forumowicz
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2011-04-17, 22:09
Lokalizacja: Wrocław

przez Florida » 2011-09-19, 21:07

Dobrze Panie Polkar, jeszcze zostało "nie na temat" :) ale nie interesuje mnie to już, ale w takim razie zwracam się z prośbą o usunięcie tych postów, w których zacytowano moje słowa. Nie ma ani posta z którego cytowano, ani odpowiedzi. W związku z powyższym bezsensowne jest aby "wisiało" Tego też może Pan po pozytywnym rozpatrzeniu mojej prośby skasować. Bo jest w 100% nie na temat :)
Cierpliwość towarzyszką mądrości

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

przez Bonczek » 2011-09-19, 21:48

Dobra kilka słów ode mnie po któryś już raz.

Admin nie ma Was lubić, nie muszą mu się podobać Wasze samochody - jego zadaniem jest dbanie o porządek - jeżeli dyskusja nie stanie się bardziej "przyjecielska" i bez podtekstów, które nie do końca wyrażają należyty każdemu szacunek powklejam warn`y i zamknę ten topic - nie jest to straszenie, to jest pouczenie na przyszłość, w szczególności dla "świeżaków" na forum, którym brakuje troszkę pokory.

Pozdrawiam

  Poprzednia strona
Posty: 45   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości