Honda Concerto - SebaS winter & daily car
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 64   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

przez sebas » 2013-07-11, 23:25

przem, nie był nic mowy o cenie, nawet nim nie jechali...

pangałuszka
Forumowicz
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2012-04-18, 21:16
Lokalizacja: CRX Club Wrocław

przez pangałuszka » 2013-07-12, 01:21

sebas, sorry nie ogarnąłem życia :rotfl: A film z komórką na kierownicy - majstersztyk :rotfl: :rotfl2:

Dzida, byłem pewien, że jechałeś tym samochodem. Stawianie diagnozy o beznadziejnym stanie zawieszenia i mówienie, że samochód nie hamuje, skoro nawet tego nie robiłeś, jest co najmniej zabawne... I skoro siedzisz w "branży" to opis Twój jest marny 6-ta część Akademii Policyjnej, zero profesjonalizmu.

I powracając do śrub z OBI. Ja za 7 ori śrub do zderzaka w swojej Solce zapłaciłem 130zł w ASO Hondy, a Concerto Sebasa było do wożenia dupy w zimę, a więc kupowanie super zajebistych śrub chyba nie ma większego sensu, tym bardziej, że mocowały lampy. Chyba ważne, że nie są pordzewiałe i jakoś to wygląda ;)

sebas, chyba wystawiłeś ten samochód bardziej z naciskiem na forum, gdzie ludzie mogli prześledzić Twój temat i dowiedzieć się więcej konkretów, np. jak został pomalowany. Ludzie, którzy widzieli ten samochód tylko na aukcji, nie znając forumowej historii, mogli się trochę zawieść, bo Twój opis nie był "kompletny", jeśli tak mogę powiedzieć ;) I u know what I mean :D

Avatar użytkownika
simsonek51
Forumowicz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2011-08-06, 16:04

przez simsonek51 » 2013-07-12, 01:39

Jestem nowym posiadaczem tego auta. Dojechałem niedawno do domu. Miałem do pokonania 150 km i jakoś dotarłem bez problemu.

Więc chciałem rozwiać troche te plotki róznych osób:

1. Pieniądze które dałem ,bez żadnych tajemnic to 3000 zł kwota śmieszna cena skuterka :)
2. Silnik jak na ten przebieg tragicznie jeszcze nie chodzi po trasie przekręciło mi sie 290000
przydałby mu sie remont troche przykapca na odcinie, ale widziałem gorsze, że świata nie
nie było widać. Mamy D16A8 czyli dośc mocny silnik to też cena wyzsza. Moc trzyma
testowałem po drodze.
3. Blacharsko wygląda dobrze jak na ten rok lakier napewno jest do polerki.
4. Środek naprawde zadbany. Podświetlone każde schowki. Ta szyba z tyłu i szyber to
naprawde pierdoły. Zdziwilem sie ze kierownica jest w takim dobrym stanie pomimo
duzego przebiegu.
5. Do zrobienia napewno bedzie:
remont silnika( ale to kiedyś)
wymiana całej półosi troche przeszkadza w podrozowaniu
nizszy sztywniejszy zawias bo na seryjnym troche strach szybciej jezdzic
jakies opony z dobrą przyczepnościa i białe felgi
lepsze hamulce szybciej reagujące na pedał
napewno do wachaczy tez by warto zajzeć powymieniać tuleje, sworznie dla dobrego
prowadzenia


I to na tyle pod spod nie zaglądałem więc nie wiem jak wygłada.

Za te pieniadze to mozna kupic zgnite ed9 co naprawde strach w to wsiadać tutaj mamy auto do jazdy.

Kontakt z Sebasem bardzo dobry.

Teraz zimowóz bedzie członkiem Łódzkiej Grupy

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

przez sebas » 2013-07-12, 01:57

Dzieki simsonek51. Oby auto dlugo i dobrze sluzylo :ok:

Temat zamykam. Co do Dzidy i Jego kolegow... szkoda slow.

  Poprzednia strona
Posty: 64   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości