Red ATR
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 20   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
spurek
Moderator
 
Posty: 1192
Dołączył(a): 2008-09-20, 10:43
Lokalizacja: Poznań / Suchy Las

przez spurek » 2013-06-06, 18:15

Publicznie obiecuję, że jak będę w tamtych rejonach....to zawitam na 100% :ok:

BTW. Jak się polerka spisuje? Zadowolony jesteś z zakupu?
I'm so JDM, my blood type is TypeR.

ED9-->ED9-->ED9 + EE8-->CH1 + EH6 + ED9-> CH1 + CG2 + RD2 + NA1

Avatar użytkownika
fopa
Forumowicz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2011-02-23, 19:53
Lokalizacja: Żywiec

przez fopa » 2013-06-06, 18:56

Furka znana i macana :) Piękny samochód w dobrych rękach. Nie ma się co dziwić poprzednie wozy... były tak samo dopieszczane :poklony: . Pozdrawiam i odezwij się chłopie bo się poskarżę Asi :diabeleknie:
H-old O-n N-ot D-one A-ccelerating ^^ !!!

Avatar użytkownika
baza
Forumowicz
 
Posty: 679
Dołączył(a): 2004-09-27, 16:35
Lokalizacja: Żywiec

przez baza » 2013-06-06, 19:23

spurek napisał(a):BTW. Jak się polerka spisuje? Zadowolony jesteś z zakupu?
Polerka lamp to jedno fajna i prosta sprawa. Ale lakier boję się przypalić dlatego muszę jeszcze poćwiczyć na aucie żony :D Zresztą ATR'a w zeszłym roku wyprowadziłem z kumplem a że ja dbam o lakier to na razie nie potrzeba mu korekty. Z lampami było mniej więcej tak...
przed:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A po zastosowaniu papierku na mokro 1500,2000,2500,3000 i pasty carex do plexi na polerce i padzie ABW mini 75mm a później ręcznie jest tak:
Obrazek

Więcej zdjęć po zakończeniu pracy nie mam bo pogoda nie pozwalała na wyprowadzenia auta z garażu ale musicie uwierzyć na słowo że są jak nowe. Przy okazji umyłem też silniczek bo trochę się zakurzył od zeszłego roku. I jest miodnie.

fopa napisał(a):Pozdrawiam i odezwij się chłopie bo się poskarżę Asi

Nawet nie wiesz ile znajomych się na mnie już obraziło bo prawie od roku nie mam na nic czasu. A pamiętam że wisisz nam jeszcze z Asią knysze i masz mandat do odebrania więc trzeba się zjechać. Narazie to i tak pogoda nas nie rozpieszcza ale jak tylko się w końcu coś wyklaruje to mam nadzieję że na hasło spot podbeskidzie jakaś ekipa crx się stawi.Chyba że ktoś wyrai chęć pomocy i zorganizujemy jakiś większy ogólnopolski zlot H na podbeskidziu bo ostatni z tego co pamiętam to był zlot CRX-klub'u w szczyrku w 2006r.
EG5>EG2>EG2 B16B>EP2 SPORT>CH1 TypeR

Avatar użytkownika
ceer
Forumowicz
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2005-04-01, 21:31
Lokalizacja: bierun

przez ceer » 2013-06-06, 20:58

kiedyś zamawiałem w aso spryskiwacz lamp do mojej cg9 ceny nie pamiętam ale towar był dostępny ,a atr fajny i mało już tego dozo na jakimś spocie
CRX CREW

Avatar użytkownika
baza
Forumowicz
 
Posty: 679
Dołączył(a): 2004-09-27, 16:35
Lokalizacja: Żywiec

przez baza » 2013-06-16, 20:23

Wczoraj wyciągłem ATR'a z garażu po blisko miesiącu i zrobiłem lepsze foto

BEFORE:


Obrazek


Obrazek

Obrazek



AFTER:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jutro rano odkręcam zderzak i wiozę do lakiernika i w końcu pójdą klubowe ramki i wlepy już nie będzie wstydu.
EG5>EG2>EG2 B16B>EP2 SPORT>CH1 TypeR

  Poprzednia strona
Posty: 20   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości