Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespeed
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 11   •   Strona 1 z 1
crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespeed

przez crxmen » 2018-02-06, 11:32

Witam,po siedmiu latach jazdy R-34 przyszla pora na cos innego,Skyline poszedl w dobre rece, i w sumie niedaleko wiec mam go caly czas na oku ;) i oto trafil mi sie taki rodzynek ,zreszta sam nie wiem czy rodzynek czy nie. Auto to Subaru Impreza WRX, wersja limitowana " UK 300" moj numer to 244 z body Chargespeed. Narazie tylko jedno zdjecie jeszcze od sprzedawcy,bo auto dopiero zaliczkowalem i jade odebrac na przyszly tydzien.Jako ze w temacie Subarek to slabo u mnie,moze mnie ktos oswiecic " UK 300" poza tymi detalami co juz sie zdazylem wczytac ,rozni sie to jeszcze czyms ?? ach i jakis pakiet PPP tez jest do tego :) wiecej fotek i info jak juz auto bedzie w garazu. Jak sie podoba ??


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
Hitman
Forumowicz
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2013-05-22, 18:41
Lokalizacja: Tarnów
Samochód: ITR DC2 / CTR FN2

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez Hitman » 2018-02-06, 12:45

Ale kocur !!! Gratulacje, koniecznie duzo więcej fot. Ile to ma mieć mocy?

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez akMe » 2018-02-06, 14:14

uk 300 to jest bardziej stylistyczny pakiet niz performance chodz u Ciebie to nie robi i tak bo zostal na niego nalozony chargespeed wiec jedno wyklucza drugie.

250bhp w serii, to nie tak jak z evo gdzie fq260 fq330 mowi ile jest mocy. uk 300 to poprostu 'pakiet zderzakow' bym to nazwal.

Szczerze- nie kupowal bym jak masz mozliwosc to sie zastanow dwa razy i kup evo.

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez crxmen » 2018-02-06, 18:46

akMe napisał(a):uk 300 to jest bardziej stylistyczny pakiet niz performance chodz u Ciebie to nie robi i tak bo zostal na niego nalozony chargespeed wiec jedno wyklucza drugie.

250bhp w serii, to nie tak jak z evo gdzie fq260 fq330 mowi ile jest mocy. uk 300 to poprostu 'pakiet zderzakow' bym to nazwal.

Szczerze- nie kupowal bym jak masz mozliwosc to sie zastanow dwa razy i kup evo.



w sumie to cisnienie mialem i to dosyc spore na RS 4 B5, ale w kasie jaka chce wydac na auto byly egzemplarze ktore srednio mnie zadawalaly,z opisu kartofli wynikalo ze auto malina blablabla,a rzeczywistosc jest jednak calkiem inna niz w ogloszeniach,nie wiem Dojcze maja jakas inna fantazje,a do tematu RS 4 trzeba podejsc z glowa,bo tam to juz kazda naprawa to jest naprawde gruba kasa,wiec narazie odpuscilem,EVO tez bylo na tapecie,ale no trafil sie ten WRX, a ze jeszcze boxera nie mialem to wziolem,bo stan bardzo zadowalajacy.Ksiazka serwisowa,tona rachunkow,komplet nowych opon 19-tek, jeszcze nie zalozonych ,komplet nowych hebli na aucie przod i tyl, i takie tam.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
KromaR
Forumowicz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2015-01-13, 23:38

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez KromaR » 2018-02-06, 19:33

Też brałbym wrx, uwielbiam dźwięk boksera :D po 1 przejażdżce miałem mega banana na twarzy ;)

O faszystowskim audi nawet bym nie pomyślał

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez atom1 » 2018-02-06, 23:30

crxmen napisał(a): byly egzemplarze ktore srednio mnie zadawalaly,z opisu kartofli wynikalo ze auto malina blablabla,a rzeczywistosc jest jednak calkiem inna niz w ogloszeniach,n


hehe zapomniał wół ......., juz nikt prawie nie pamieta twoich perełek

subaru przy audi to zabawka, sparta srodek, wlaczysz klime i masz 150 koni

gdyby audi sie prowadziło to nikt nawet nie pomyslalby o subaru
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez crxmen » 2018-04-22, 14:59

powolutku cos sie dzieje   pierwszy 1000 km zrobiony, bezproblemowo



pare swiezych fotek,heble zmienione na nowe + klocki,plyn hamulcowy wymieniony, zaciski zregenerowane, felgi odebrane z renowacji,nowe gumy, niebieskie Lug nuts-y, tak sie prezentuje  





Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek





Pytanko :



przy normalnej jezdzie po autostradzie,po ok 250 km,oswiecil mi sie blad lambdy,przy szybkosci 120-130 km/h bez grzania w palnik,pozniej postala ze 2 dni w garazu i blad zniknal,czy to normalne ??  



Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
Ptasior
Forumowicz
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 2007-09-19, 17:46
Lokalizacja: WGM
Samochód: Subaru

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez Ptasior » 2018-04-23, 11:47

Sonda moze zaczynać się powoli psuć. Jak znowu wyskoczy błąd to pomyśl o wymianie.
1. Najpierw zrób karoserie,
2. Potem zadbaj o zawieszenie i hamulce,
3. Teraz dopiero możesz modzić silnik.
EE8 -> Subaru GF8 -> ED6 + BB9 -> Subaru GRF
http://www.youtube.com/watch?v=OwwaZjWcMOE

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez crxmen » 2018-12-31, 18:21

Troche czasu minelo,"Transformers" ma sie dobrze w cieplutkim garazu, wlasnie wrocilem z ostatniej przejazdzki w tym roku,auto zrobilo w 2018 troche ponad 3 tys km, z wymienionych rzeczy to sonda lambda przed katem (Denso) ,kompresor klimy,klime nabilem ale mimo wszystko i tak czynnik uciekl ,musze znalezc nieszczelnosc,wsadzony silencer ze wzgledu na moja corke, i na koniec roku mikolaj przyniosl mi takie oto fajne oczka  funkel nowki  bo te moje zalozone teraz chinskie tuningowe ringi to nie nadaja sie za bardzo do oswietlania drogi :/ to sprawilem sobie oryginalne lampki, niestety ze wzgledu na to,ze niemozliwe jest dostanie silniczkow sterujacych regulacja wysokosci swiatla zdecydowalem sie na lampy z manualnym ustawieniem wysokosci,przynajmniej tak dostane Tüv, i druga rzecz ktorej szukam bardzo pilnie to wtyczki do tych lamp, tez juz szukam bardzo dlugo ale strasznie ciezko ,towar deficytowy czy jak ??   moze ma ktos u siebie w garazu  jakies wtyczki ,bo robienie druta nie za bardzo mi sie usmiecha :/  please   tu pare foteczek moich nowych oczu.




Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
baza
Forumowicz
 
Posty: 679
Dołączył(a): 2004-09-27, 16:35
Lokalizacja: Żywiec

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez baza » 2019-01-01, 12:08

Auto kocur faktycznie ale Sky'ia bym na to w życiu nie wymienił.
EG5>EG2>EG2 B16B>EP2 SPORT>CH1 TypeR

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1561
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Impreza WRX Wersja Limitowana "UK 300" Chargespee

przez crxmen » 2019-01-01, 18:01

baza napisał(a):Auto kocur faktycznie ale Sky'ia bym na to w życiu nie wymienił.








powiedzmy tak, ze wzgledu na malutkie dziecko potrzebny byl furak 4-drzwiowy, wiec do wyboru bylo albo EVO albo wlasnie Subaru w tej budzie bo nastepny model ( Lanos ) juz jakis taki nijaki, a wlasnie z modeli GD to Blob mi sie najbardziej podoba ! a co przesadzilo ze "Subaru" ??? Dzwiek silnika !!! bulgot panowie BULGOT, ja pitole to jest poprostu cos takiego w tym samochodzie ze micha mi sie cieszy caly czas !! Odglos Boxera po modyfikacjach wydechu jest nie do opisania, kto nie jezdzil boxerem ,to jak bedzie mial okazje to jechac !!! wtedy zrozumiecie o co mi chodzi :) Fakt faktem R-34 wygladem zamiata wszystko !! bez dwoch zdan, dzwiek 6-cio cylindrowki turbo tez piekny,ale boxer bije ten dzwiek na leb na szyje,i Subaru pomimo tego ze ciagle jeszcze w srodku surowa plastikowa japonia,jak wiekszosc JDM z tamtych czasow,to jednak duzo duzo lepsze wykonanie niz w R-34, a ze Skayem jezdzilem prawie 6 lat,czy tam 7,a czlowiek zyje tylko raz,to trzeba sprubowac czegos innego,a do tego jeszcze doszlo to ze ja lubie takie pstrokate "transformersy" jak ta Subarka to jestem w pelni zadowolony, i z tego co wiem jest jeden jedyny egzemplarz z Body Chargespeed-a w DE,wiec jakis tam rodzynek jest,no i kolor niebieski jak EE :D najlepszy,wiec uzywajmy zycia,ja juz coraz blizej 50-tki na karku wie nie wiem ile jeszcze razy zmienie samochody,liczac srednio co 6-10 lat,to duzo tych zmian juz nie zotalo :)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Posty: 11   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość