Kalendarz CRX 2021 zbieranie zdjęć.
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Kalendarz CRX 2021 zbieranie zdjęć.

przez polkar » 2020-11-07, 15:51

Temacik z kalendarzem na rok 2021 Postanowiłem za namową Wróbla spróbowac zrobić kalendarze na przyszły rok. Może się uda. :)
Poprzedni rok:

Obrazek

Wytyczne
- fotka pozioma o jak największej rozdzielczości (celowo nie pisze jakiegos tam minimum, ale ma byc duża)
- ciekawe zdjęcie przedstawiające naszego CRXa lub auto znajomego, lecz musi byc zgoda własciciela auta
- zdjęcie najlepiej bez większej ingerenci w obróbke, dozwolone sa małe przeróbki
- dozwolony jest dyskretny podpis fotografa w miejscu nie kolidującym z kalendarium.
- Rozdzielczość w okolicach 3800 x 2500 takie minimum

I jeszcze ważne informacje dodatkowe:
- foty robione kalkulatorem, cegłą, czy telewizorem kineskopowym nie beda brane pod uwagę
- foty zapuszczonego auta, tuningu z Tesco tez nie beda brane pod uwagę
- foty na tle stodoły, trzepaka, suszarki z praniem czy z innym ciekawym inaczej krajobrazem tez nie beda brane pod uwagę
- jeśli nie mamy sprzętu lub nie umiemy zrobić zdjęcia prosimy kogos co ma o tym pojęcie.
- z chęcią przyjmniemy ciekawe nietuzinkowe zdjęcia CRX z remontu, z rajdu, itp

Zdjęcia wybieram ja z osobami z obsługi forum, lecz możecie pisac jakies swoje typy.
Bedziemy się starac wybrac pól na pół 2 i 3gen i wrzucić gdzies jeszcze Ballade.

Miniaturki zdjęc możecie wrzucic tutaj, oryginały duże przesyłacie mi od razu na emaila. Jesli ktos ma miniaturkę, a nie ma dużego zdjęcia to niech sobie daruje, w ubiegłych latach czekałem w nieskończoność na zdjęcia.

3 duże oryginalne zdjęcia wrzucacie mi na emaila:
crx79@o2.pl - zmiana emaila!!!!
TYTUŁEM: zdjęcia do kalendarza CRX 2021
Na emaila prosze o dopisek:
JESTEM WŁAŚCICIELEM ZDJĘCIA LUB MAM ZGODĘ FOTOGRAFA NA DALSZE WYKORZYSTYWANIE MOJEGO ZDJĘCIA DO KALENDARZA CRX
Małe fotki możecie wrzucic w temat pod warunkiem posiadania ich w większej rozdzielczości.

Prosze, zapoznajcie się z postem i postępujcie wg instrukcji. I naprawde, bardzo słabe zdjęcia darujcie sobie, by nie było niepotrzebnej beki z tego.
Niektóre fotki beda prezentowane na FB CRX

Z tematem zbierania fotek lecimy do 1 grudnia, czyli mamy 3 tygodnie na zebranie zdjęć.
Chciałbym to raz dwa załatwić, tak, by wyprodukowac i wysłac kalendarze przed świętami
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Kalendarz CRX 2021 zbieranie zdjęć.

przez marcin_crx » 2020-11-09, 12:19

puściłem 4 foty na maila, miniaturek nie wrzucam
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Kalendarz CRX 2021 zbieranie zdjęć.

przez polkar » 2020-11-09, 22:24

Bez kitu, ale w tym roku to w kalendarzu będa chyba aż 3 Ballady ;-)
HOTMOT.pl

sharky-crx
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008-08-10, 14:30
Lokalizacja: Kielce
Samochód: ED9 + EE8

Re: Kalendarz CRX 2021 zbieranie zdjęć.

przez sharky-crx » 2020-11-11, 20:00

Witam!

Pierwszy raz od przeszło 12 lat dam sobie szansę, tym razem z udziałem 2 moich CRX-ów oraz jednego samochodu brata, na którego zamieszczenie oczywiście posiadam.

Pozdrawiam.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-29, 03:14