Krakow 2007 " WSPOMNIENIA"
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 72   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

przez Davids » 2007-10-03, 00:30

Dzięki wszystkim którzy przybyli i ciesze sie że wam sie podobało i że sie dobrze bawiliście :) Fajnie było poznać nowe mordki :) Dzięki sszaki za towarzystwo i za fotki (te poprosze o podesłanie w jakiś sposób do mnie, zwłaszcza 1 i Ty wiesz którą :) )




... Czy będzie następny zlot w Krakowie ?? Nie wiem ... możliwe że tak ...



PS - Pozdro spod znaku N :diabelek: ;)
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Avatar użytkownika
AciD-EF
Forumowicz
 
Posty: 205
Dołączył(a): 2006-07-22, 17:33
Lokalizacja: Poznań

przez AciD-EF » 2007-10-03, 10:40


Avatar użytkownika
rudzinski
Moderator
 
Posty: 3264
Dołączył(a): 2004-05-24, 17:47
Lokalizacja: Kielce

przez rudzinski » 2007-10-03, 12:58

ja bylem tylko "przelotem", pojawialem sie i znikalem ale podobalo mi sie bardzo :ok:
najwazniejsze bylo spotkac sie ze znjomymi :poklony:


co mi sie nie podobalo to fakt ze VEN'a jakos tam niektorzy wykiwali z miejscowkami. jesli sie myle to przepraszam ale takie zachowanie to skurwysynstwo i przynajmniej poczujcie sie do odpowiedzialnosci!

Avatar użytkownika
giscrx
Forumowicz
 
Posty: 1833
Dołączył(a): 2006-05-24, 11:22
Lokalizacja: Kraków

przez giscrx » 2007-10-03, 14:24

rudzinski, to fakt, ale to już niech załatwi VEN i Davids, były osoby które nie dały znać o swej nieobecności, co pociągło za sobą pewne konsekwencje, ale niech oni sami już o tym napiszą, bo sami wiedzą najlepiej.
części do japońców firm: 555, TRW, CTR, SIR, SKF, FEBI, REINZ, CORTECO; raparaturki błotników UWAGA: masz problem z progami, jest teraz na to sposób, pojawiły się na rynku progi dedykowane do CRXa, cena 165,00zł za szt.

Avatar użytkownika
rudzinski
Moderator
 
Posty: 3264
Dołączył(a): 2004-05-24, 17:47
Lokalizacja: Kielce

przez rudzinski » 2007-10-03, 14:50

zgadzam sie ale uwazam ze mimo iz jest to jakas "rysa" na tym pieknym obrazie to powinno sie przedstawic zachowanie niektorych osob. moze nawet wytknac je palcem? sam organizowalem zlot i wiem jak to jest stad moje podejscie do tematu

Avatar użytkownika
giscrx
Forumowicz
 
Posty: 1833
Dołączył(a): 2006-05-24, 11:22
Lokalizacja: Kraków

przez giscrx » 2007-10-03, 15:00

i dlatego niech to zrobią organiatorzy, bo Oni wiedzą lepiej kto dał du...., aby nie pojechać po kimś kto jest niewinny.

ps. te osoby które zapowiedziały przyjazd a nie zjawiły się bez poinformowania o tym, powinny same się "ukarać" publicznie, bo to przynajmniej będzie świadczyło że jeszcze mają trochę honoru.
części do japońców firm: 555, TRW, CTR, SIR, SKF, FEBI, REINZ, CORTECO; raparaturki błotników UWAGA: masz problem z progami, jest teraz na to sposób, pojawiły się na rynku progi dedykowane do CRXa, cena 165,00zł za szt.

Avatar użytkownika
VEN
Forumowicz
 
Posty: 910
Dołączył(a): 2005-04-12, 16:51
Lokalizacja: Kraków

przez VEN » 2007-10-03, 16:10

już wczoraj odpowiedni NEWS jest na stronie głównej - nie chcę narazie wytykać palcami i dlatego myślę że osoby o których mowa będą chciały mi pomóc w moich problemach finansowych. Natomiast na pewno publicznie będę ogłaszał osoby które uregulują rachunek. Niestety nie mieliśmy innego wyjścia jak podpisać umowę w hotelu taką a nie inną i dlatego wyszła właśnie taka sprawa. Niech każdy z tych za których wpłaciłem należność pomyśli jak by się czuł jakby musiał wywalić z własnej kieszeni 1000 zł aby uniknąć włóczenia się po sądach i wzrostu kosztów.

Avatar użytkownika
Endrju
Forumowicz
 
Posty: 674
Dołączył(a): 2004-07-03, 18:02
Lokalizacja: Częstochowa

przez Endrju » 2007-10-04, 20:44

rudzinski napisał(a):co mi sie nie podobalo to fakt ze VEN'a jakos tam niektorzy wykiwali z miejscowkami. jesli sie myle to przepraszam ale takie zachowanie to skurwysynstwo i przynajmniej poczujcie sie do odpowiedzialnosci!



"Kto się hujem urodził
kanarkiem nie zdechnie"


Bardzo żałuję iż po raz kolejny nie mogłem dołączyć do szanownego grona w celu upodlenia się alkoholowego i spędzenia trzech dni w crxowym raju... :cry: :cry: :cry: :cry:

W przyszłym roku postaram się zawitać, o ile termin będzie sprzyjający :diabelek:
ARG Performance
Mechanika, tuning, serwis. Przygotowanie samochodów do sportu i na ulicę.

Telefon - 790-898-832

fotolog.argperformance.pl

eXtreme
 

przez eXtreme » 2007-10-04, 21:10

co za qrwa hamstwo żeby sie zadeklarować i nie zapłacić a tym bardziej kogoś obciążyć kosztami co wy honoru nie macie? żadnej godności? co jak co ale to skurwysyństwo do potęgi robić komuś coś takiego!

Avatar użytkownika
giscrx
Forumowicz
 
Posty: 1833
Dołączył(a): 2006-05-24, 11:22
Lokalizacja: Kraków

przez giscrx » 2007-10-04, 21:20

panowie, spokojnie, moja propozycja brzmi, niech Ci co zawalili, mają szansę się zrehabilitować i zapłacić to co się należy, Ven niech sam określi jaki to ma być czas.
Po tym czasie, osoby które nie poczuły się do obowiązku wyrównania rachunku, powinny być opublikowane na pierwszej stronie.
Jeżeli wtedy dalej sytuacja się nie zmieni, jestem za zorganizowaniem zbiórki, choćby nawet te 10,00zł, bo szkoda aby ludzie którzy dają nam takie chwile, poświęcając swój wolny czas, musieli jeszcze bulić z własnej kieszeni.
Pamiętajcie, jak tak dalej będzie to nikt nie będzie chciał zorganizować zlotu.
części do japońców firm: 555, TRW, CTR, SIR, SKF, FEBI, REINZ, CORTECO; raparaturki błotników UWAGA: masz problem z progami, jest teraz na to sposób, pojawiły się na rynku progi dedykowane do CRXa, cena 165,00zł za szt.

Avatar użytkownika
VEN
Forumowicz
 
Posty: 910
Dołączył(a): 2005-04-12, 16:51
Lokalizacja: Kraków

przez VEN » 2007-10-04, 23:10

Dzięki za wsparcie i tak mocne słowa - niedługo jak mi pozwoli czas do każdego kto niebył obecny a także skrócił pobyt będę pisał na PW - niektórzy mnie informowali o skróceniu terminu co przekazałem do hotelu - ale niestety to też nie pomogło bo okres w jakim mogliśmy manewrować rezerwacjami to 21 dni przed rozpoczęciem zlotu.
My z Davidsem nie mieliśmy kompletnej wiedzy co i jak się robi więc ta umowa którą podpisał Davids tak a nie inaczej była skonstruowana. Wiem że to też nasza wina więc naprawdę nie miejcie do nas pretensji - robiliśmy to pierwszy raz w życiu - chcieliśmy jak najlepiej a okazało się że niestety życie bywa brutalne i tak nas za to podliczyło - a dokładnie to mnie ponieważ ja rozliczałem się z hotelem , Davids ma pracę na wyjazdach więc nikt inny nie mógł tego załatwić. Sporo was wie gdzie pracuje a w tej firmie to zarobki nie są zbyt wygórowane.

Może odezwą się głosy że powinienem o tym informować w czasie zapisów - chętnie bym to zrobił ale nie wiedziałem, teraz za to wiem , ale ta wiedza sporo kosztowała mnie - narazie mnie - niedługo wystawię rachunek Davidsowi na 500zł :-) przecież to główny pomysłodawca i współorganizator :rotfl:

A co organizowania przez innych zlotów - pewnie będą chcieli ale załatwią sobie leprze warunki z hotelem i nie dadzą się tak nabić w butelkę jak my.

Avatar użytkownika
Avia
Forumowicz
 
Posty: 832
Dołączył(a): 2005-08-22, 12:19
Lokalizacja: Kraków

przez Avia » 2007-10-06, 17:26

z opisów widze ze zlot byl udany :) .. bardzo zaluje ze mnie na nim nie bylo :( :( mam nadzieje ze davids przekazal ode mnie pozdropwienia :P :diabelek: Myslami bylam miedzy wami na zlocie .. a teraz jak pomysle co mnie ominelo to mi sie nie jedna lezka w oku kreci :cry: :( :( :cyr: :cry:
wiem ze sie powtorze ale ...pocieszam sie mysla ze na nastepnym zlocie bede juz z wlasna Hanka :) :)

Wysylajcie wiecej zdjec bo ciekawosc mnie zrzera :P
Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
falo
Forumowicz
 
Posty: 586
Dołączył(a): 2005-02-14, 12:51
Lokalizacja: Wawa - Białołęka
Samochód: ed9

przez falo » 2007-10-06, 19:06

giscrx napisał(a):Jeżeli wtedy dalej sytuacja się nie zmieni, jestem za zorganizowaniem zbiórki, choćby nawet te 10,00zł, bo szkoda aby ludzie którzy dają nam takie chwile, poświęcając swój wolny czas, musieli jeszcze bulić z własnej kieszeni.
Pamiętajcie, jak tak dalej będzie to nikt nie będzie chciał zorganizować zlotu.

Jestem za , nie czekajcie dajcie numer konta moze sie da jeszcze sytuacje naprawic.

Avatar użytkownika
rudzinski
Moderator
 
Posty: 3264
Dołączył(a): 2004-05-24, 17:47
Lokalizacja: Kielce

przez rudzinski » 2007-10-06, 19:29

falo napisał(a):giscrx napisał/a:

Jeżeli wtedy dalej sytuacja się nie zmieni, jestem za zorganizowaniem zbiórki, choćby nawet te 10,00zł, bo szkoda aby ludzie którzy dają nam takie chwile, poświęcając swój wolny czas, musieli jeszcze bulić z własnej kieszeni.
Pamiętajcie, jak tak dalej będzie to nikt nie będzie chciał zorganizować zlotu.

Jestem za , nie czekajcie dajcie numer konta moze sie da jeszcze sytuacje naprawic.
w sumie jestem za :ok: to 10zl niewiele zmieni a VEN chociaz troche sie odkuje

Avatar użytkownika
Mti-007
Forumowicz
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:19
Lokalizacja: DW

przez Mti-007 » 2007-10-06, 20:59

Jeszcze kilka fotek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 72   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 2024-04-25, 12:52