Podziękowania i prośba po zakończonym zlocie w Krakowie
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
VEN
Forumowicz
 
Posty: 910
Dołączył(a): 2005-04-12, 16:51
Lokalizacja: Kraków

Podziękowania i prośba po zakończonym zlocie w Krakowie

przez VEN » 2007-10-03, 00:01

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim obecnym na zlocie. Świetnie było znów was widzieć i się pomacać , wspaniale było również zobaczyć nowe twarze i was poznać.
Mam nadzieję że wszyscy obecni świetnie się bawili i program jaki wam zafundowaliśmy oraz rozrywki choć w pewnej części was zadowoliły (jeśli nie to poproście MF o zrobienie książki skarg i zażaleń  ).

A teraz trochę mniej przyjemnych spraw

Po zakończeniu zlotu pojawiłem się w hotelu na końcowe rozliczenie. Było trochę skarg na grupę obecną, ale z tym sobie poradziłem. Natomiast nijak nie mogłem sobie poradzić na problemy związane z nieobecnymi na zlocie oraz z tymi co skrócili pobyt i wyjechali bez odpowiedniej regulacji finansowej.
W związku z zaistniałą sytuacją zostałem początkowo obciążony kwotą 2100 zł ale po długich i twardych negocjacjach hotel poszedł na ustępstwo i zgodził się na wpłatę 50% brakującej kwoty – czyli 1050 zł, którą to kwotę musiałem zapłacić z własnej kieszeni.
Zwracam się z prośbą do osób które z niewiadomych powodów nie dojechały na zlot jak również nie były tak miłe aby o swojej nieobecności mnie powiadomić nawet na 1 dzień przed początkiem zlotu abym odwołał rezerwacje i aby hotel te pokoje mógł wynająć o zwrot 50% należności za zarezerwowane pokoje. (może być nawet w ratach)
Na razie nie chcę wymieniać osób które spowodowały moje problemy finansowe i te właśnie osoby proszę o kontakt – mail, PW, telefon.


Pozdrawiam serdecznie wszystkich
VEN

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-04-19, 20:37