Kilka malych zmian
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Kilka malych zmian

przez Malcolm Feth » 2008-02-21, 22:10

No wreszcie po prawie miesiacy raczyli mnie podlaczyc pod normalny internet, wiec odrazu zabralem sie za dzialanie.

1. Na dole strony glownej i forum mozecie znalezcy shotuboxa (usune zaraz linki do chata, ktory od jakiegos czasu nie dzialal... a w okresie kiedy jednak dzialal i tak sie nie sprawdzil, bo nikt tam nie wchodzil :)

2. przesunalem po prawej stronie "R" tak zeby nie zaslanialo SZUKANIA.
Ostatnio mialem jakies przeprowadzki, teraz brak netu, wiec caly temat z tym R przesynie sie skromnie o cale 2 miechy.. ale spokojnie.. nadejdzie ten moment kiedy zobaczycie co sie tam kryje (pare osob widzialem juz demo) :P

3. Live for Speed - tak wiem jest tam radosne "styczen 2008" ale nie wyszlo - hehe.
Sprobujemy w takim razie marzec... jeszcze wroce do tematu, ale serwer caly czas jest odpalony i smiga... i nie planujemy go zdjac... wiec mozna smigac :)

4. MODERATORZY pilnie poszukiwani :)
Wiem ze jakis czas temu byl o tym namietny temat ale cos cholera nie moge go znalezc. Slucham waszych propozycji, sugesti i zgloszen na moderatorow ;)

To chyba wszystko poki co.... najwazniejsze rzeczy poprawilem :)

Avatar użytkownika
rafisz
Forumowicz
 
Posty: 2289
Dołączył(a): 2005-11-26, 14:47
Lokalizacja: WPR
Samochód: accord 8 gen CW2

przez rafisz » 2008-02-22, 21:01

temat o modach tutaj
forum/viewtopic.php?t=21855

Avatar użytkownika
qba_21
Forumowicz
 
Posty: 1786
Dołączył(a): 2007-02-17, 21:09
Lokalizacja: Ołobok/Świebodzin
Samochód: CRXEE8

przez qba_21 » 2008-02-22, 22:20

Malcolm Feth napisał(a):1. Na dole strony glownej i forum mozecie znalezcy shotuboxa (usune zaraz linki do chata, ktory od jakiegos czasu nie dzialal... a w okresie kiedy jednak dzialal i tak sie nie sprawdzil, bo nikt tam nie wchodzil

Ostatnimi czasy całkiem sporo nas było na crxowym czacie :razz: 8) :diabelek: :ok:
Najpiękniejszy widok dla oka.......... piękna kobieta w CRXie...... a jaka kobieta w CRXie nie jest piękna:D

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 21:09