Skradziono Del Sol-a w Krakowie!
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 68   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
rafman36
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-04-27, 22:02
Lokalizacja: Bielsko/Krakow

przez rafman36 » 2008-10-08, 09:26

Ktorym carefurem?

Aaaaaa...gdzies nad morzem? Kurcze...tez nie sadze, ale jakbys mog obaczyc to byloby fajnie :poklony: Z charakterysztycznych cech to moja ma jeszcze antenke zamontowana centralnie na klapie bagaznika (a nie z boku), wydech Ultera (podojna koncowka), krwisto czerwone zaciski hamulcow, w srodku dywaniki z wyszytym napisem CRX (czerwony napis:D )

Avatar użytkownika
dzikuska
Forumowicz
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2006-08-21, 22:25
Lokalizacja: 3miasto

przez dzikuska » 2008-10-08, 10:32

rafman36, masz może foto silnika? gnoje mogą za parę tygodni wystawić na np.allegro ...szczerze współczuje a frajerom by fiuty odpadły :wrrr:
3misto pod obserwacją...trzymaj się.
p.s.może daj jakieś namiary na siebie w razie czego.

Avatar użytkownika
rafman36
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-04-27, 22:02
Lokalizacja: Bielsko/Krakow

przez rafman36 » 2008-10-08, 11:34

Kurcze....chyba nie mam zdjecia silnika :( Nie zdazylem zrobic. GG i e-mail do mnie macie na stronie. Tel zawsze chetnie podam na PW.

Dzieki :)

Avatar użytkownika
Dembiec
Forumowicz
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2008-08-29, 09:09
Lokalizacja: Opole

przez Dembiec » 2008-10-08, 20:38

W mojej okolicy żadnej solki nie ma, więc jak coś się pokaże na pewno zauważę :ok:

dzikuska ma rację, kontroluj allegro... i bądź dobrej myśli !!!

Avatar użytkownika
rafman36
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-04-27, 22:02
Lokalizacja: Bielsko/Krakow

przez rafman36 » 2008-10-08, 20:44

Bylem dzis na komendzie policji. 2 godziny spisywania zeznan :blee: Mowie Wam...smutno sie czlowiekowi robi jak tak zaczyna wymieniac cechy charakterystyczne swojego autka...i wymienia, i wymienia....prawie o kazdej srobce sobie przypomina ;) ...i uwaza ze byla niepowtarzalna ;) Heh... :(

Ale jest male swiatelko w tunelu. Zeby wyjechac ode mnie spod bloku trzeba wyjechac prawie na aleje 29 listopada (kto mieszka w Kraku wie ;) )...i tam sa kamerki! Moze uchwycily skur...sukinsyna :wrrr: Tylko nie jestem pewien co na takiej kamerze widac w nocy

Nic to...pozyjem - obaczym

Avatar użytkownika
DareC
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2007-11-16, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez DareC » 2008-10-08, 23:16

Aż mi się łzy cisną jak to czytam... :( Bo myślę o mojej.

Zaj... bym skur.... resztę życia przesiedziałbym w celi 2 na 2 i Hondę oglądała na zdjęciach i plakatach ale bym zaj..... :wrrr: :wrrr: :wrrr:

Avatar użytkownika
adamuss
Forumowicz
 
Posty: 498
Dołączył(a): 2006-08-04, 21:32
Lokalizacja: Mazowsze

przez adamuss » 2008-10-09, 09:43

Łączę się w bólu, szczególnie, że czasem bywam tam w okolicy i auto też zostawiam pod chmurką.
Co mogę poradzić, to zerknij na allegro na części - ostatnio pojawiły się elementy blacharskie (drzwi, ćwiartka tylna) w czerwieni. Może coś charakterystycznego rzuci Ci się w oczy.
Było 2x SOHC VTEC, jest DOHC E-TEC
USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA / RASZYN

Avatar użytkownika
Limbo
Forumowicz
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2008-01-20, 18:50

przez Limbo » 2008-10-09, 09:46

adamuss ty go cwiarami nie strasz jeszcze!

Avatar użytkownika
adamuss
Forumowicz
 
Posty: 498
Dołączył(a): 2006-08-04, 21:32
Lokalizacja: Mazowsze

przez adamuss » 2008-10-09, 10:24

Sorki, ale jak ginie takie auto to albo malolaty dla lansu i przejażdzki to robią, albo idzie na części. Za tanie auto, żeby ryzykować przebitkę numerów i opchanie w całości. A jak ma siedzieć i czekać aż się samo znajdzie to może coś działać we własnym zakresie.
Było 2x SOHC VTEC, jest DOHC E-TEC
USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA / RASZYN

Avatar użytkownika
rafman36
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-04-27, 22:02
Lokalizacja: Bielsko/Krakow

przez rafman36 » 2008-10-09, 23:23

W ten weekend jechałem przez kielce i wiem że w którymś miejscu widziałem taką solke ale było ciemno i nie widziałem anteny z tyłu chodz zawsze na solke się ogladam:).


buchi86 w ten weekend jeszcze mialem swoje autko! Tak wiec to nie to...no chyba ze widziales mnie ;) Ale nie sadze bo bylem w BB wtedy.

do policji nie miej pretensji


Nie mam do Policji pretensji...nie oni sa tu winni, wiec...

Najpewniej ktoś tym teraz jeździ albo jeździ na niekturych częściach.


Kurak...musze sie chyba do chlopakow z Wegrzc przejechac...bo w ich ofercie widzialem ostatnio czerwone drzwi od del sola z 92 roku :zaskoczony: Wygladaja jak NIE moje....no ale...

autka tego typu to raczej tylko na zamówienie więc ktoś musiał je wcześniej zobaczyć albo na żywo lub ewentualnie był gościem na naszym forum.


Hmm..generalnie mieszkam 100m od Uniwersytetu Rolniczego, akademikow, baru....duzo osob moglo go przyuwazyc

Jutro chyba pojde rozwiesic ulotki na pobliskich blokach...moze ktos cos widzial? To jedyny pomysl jaki mi na razie przychodzi do glowy by cos pomoc sprawie :szok:

Avatar użytkownika
Kasica
Forumowicz
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

przez Kasica » 2008-10-10, 08:55

qrde no! co za świat!!! trzymaj się - jakby zawędrowała do Wawy to ją znajdziemy!!! ja mam czerwoniutką Hanię 2 gen. - bede siedzieć Twojej na ogonie az mi sie waha skończy :ok:
a jak dorwe złodzieja to zaciukam obcasami! :szok:
||-|| (( )) ||\|| || )) //-\\

Avatar użytkownika
rafman36
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-04-27, 22:02
Lokalizacja: Bielsko/Krakow

przez rafman36 » 2008-10-10, 23:11

Kasica napisał(a): jakby zawędrowała do Wawy to ją znajdziemy!!!


No wlasnie bylem ostatnio goscinnie w Wawie ;) i sie rozgladalem....nie bylo :(

Jak dobrze pojdzie czeka mnie w nastepnym tygodniu ogladanie tasm z kamer na skrzyzowaniu kolo mnie...moze sie dowiem czegos nowego. Wlasnie dzis dzwonil do mnie policjant w tej sprawie.

Kasica napisał(a):ja mam czerwoniutką Hanię 2 gen.


mmmm...czerwona :ok:
Czyli taka siostrzyczka mojej Hondzi :rotfl: Hehehehe...Moze nie blizniaczka, ale zawsze to siostry ;)

Kasica napisał(a):a jak dorwe złodzieja to zaciukam obcasami!


:ok: ...juz Cie lubie ;)
...ale mam nadzieje ze zostawisz mu pare NIE zlamanych kostek, zebym i ja mogl troche"popracowac" nad tym skur... :diabelek: Sasasa...

Avatar użytkownika
janekcrx
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2006-08-21, 16:58
Lokalizacja: Wrocław

przez janekcrx » 2008-10-11, 20:18

jak coś to Wrocek też jest pod kontrolą.....A4 mogła tu dojechać....jak coś to damy znaka.....3maj się....będzie ok!! ale właśnie obawiam się czy niestety nie poszła już na części..... :( ale bądźmy dobrej myśli.......jak coś to daj jeszcze numery nadwozia....można ewentualnie zagaić kogoś,że jesteśmy zainteresowani kupnem autka

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

przez wrobellos » 2008-10-11, 20:30

Łódz patrzy :)

Avatar użytkownika
DareC
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2007-11-16, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez DareC » 2008-10-11, 22:34

Ja myślę, że jeżeli ktoś ma świeżo skradzione auto to za bardzo na ulicy się nie pokazuje... a tym bardziej na tych samych blachach.. no chyba, że to jacyś gówniarze tak jak pisaliście.. pojeździli i postawili gdzieś auto i ono tam stoi... takie przypadki przecież często się zdarzały.
Jeżeli poszła na części to takie części jak do Solki to raczej albo na allegro albo na forach internetowych co raczej byłoby ryzykowne w obu przypadkach więc raczej pierwsza opcja wchodzi w grę... trzeba byc dobrej myśli i czekać... jeżeli auto stoi w jednym miejscu dłużej to na pewno ktoś zadzwoni na policje.. jakiś czas temu na pewnym osiedlu w Bydgoszczy stało auto przy domu moich znajomych 3 dni... oni zadzwonili na Policję i bingo.. auto było skradzione.

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 68   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Teraz jest 2024-04-25, 23:12