Wszystko na dobrej drodze
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Wszystko na dobrej drodze

przez Malcolm Feth » 2004-07-29, 18:10

Miło mi patrzeć na to jak się strona rozwija....
- Mamy obecnie ponad 8100 fotek - co uwazam za całkiem ładny wyczyn.... w tym jest wiele fotek Waszych CRXów - (dziwne, ale szkoda ze tak mało - bo crxow w Polsce jest o wiele więcej) ;)
- strona ma zgromadzone dość dużo informacji na temat CRXa, a forum powolutku uzupełnia te wiadomości - doświadczeniami samych uzytkowników ;) (ps. mam mase materiałow które mógbyłbym umieścić, ale nie ma kto przetłumaczyć tego z angola, ewentualnie z japońskiego - jak komuś łatwiej) :lol:
- Mamy obecnie około 340 użytkowników, z ktorych tak 50-100 jest ciągle aktywnych i często odwiedzają stronke
- Odwiedziny na stronce powolutku rosną.... najczęściej po zlotach jakiś mam odwiedzin 3x norma :D przez najbliższe 3 dni :)
Obecnie dzienne odwiedziny na stronie oscyluja pomiędzy 200-300 osób dziennie - uważam to za niezły wynik.... na oko: przez strone od samego poczatku jej istnienia (tj. od połowy maja 2003) było łącznie jakiś 200 tyś odsłon...

Ostatecznie... całość uważam za udaną zabawe i fajnie że to wszystko sie nadal rozwija.
Jedyne czego mi brakuje... to brak zaangażowania użytkowników w to co sie dzieje ogólnie....
Chciałbym zeby strona była "przez Was, dla Was" - u mnie się już robi krucho z czasem... i mam coraz mniej możliwości posiedzieć i coś podłubać czy dodać nowego.... aleee...
jeszcze coś tam czasami zrobie ;)

Avatar użytkownika
Neo
Forumowicz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2004-06-15, 19:58
Lokalizacja: Krosno

przez Neo » 2004-07-29, 19:20

cziesze sie razem z Tobą :)
Powiedz co trzeba zrobic i napewno sie ktos znajdzie chetny do pomocy.
Gratuluje ! :D
Only Techno Music

sabinka
 

przez sabinka » 2004-07-29, 19:30

ja chetnie pomoge,o ile czegos nie zepsuje :wink: :wink:

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2004-07-29, 23:47

...znajdzie sie chetny do pomocy ???
moje doswiadczenie mowi
"jak czegos sam nie zrobisz, to nikt tego nie zrobi" taka prawda.. wyslalem paru osobom cos do tlumaczenia - u mnie angielski jest ok, ale to wszystko trzeba przeczytac ze zrozumieniem i napisac praktycznie od nowa - z lekko nutka fantazji ;) zeby to nie byly suche dane (mowa o historii crxow, bo mam troche materialow na ten temat)

wyslalem juz paru osobom te historie.... napaleni jak cholera "ja, ja przetlumacze..." no i na tym sie konczy rumakowanie :D

ps. wspomne tylko ze Wally ma checi do pomocy, troche fotek podeslal juz swego czasu, widzialem ze troche w linkach pododawał... ma troche pomyslow - nie zawsze trafnych ;) ale cos ;)

Avatar użytkownika
wally
Forumowicz
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2004-05-01, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

przez wally » 2004-07-30, 00:06

malcolm wstyd mi ze nie zrobilem naklejek :oops: ale naprawde nie moge sobie poradzic z tym :oops: Sory :evil:
Fotki cały czas gromadze i przesle jak bedzie ich duzo :wink:
[center][glow=blue]Pozdrawia WALLY czytaj: Łoli :-]
[you] hello
Witam na stronie CRX INFO
:)
[/glow][/center]

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-04-20, 11:11