Pomoc koledze.
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Pomoc koledze.

przez Malcolm Feth » 2009-03-09, 00:04

Dostalem prosbe od yotuze by umiescic ponizsza informacje na stronie, w dobrze widocznym miejscu... wiec to czynie.

DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW...

Witam Was sprawa niecodzienna chodzi o POMOC choremu koledze, ktory czeka na operacje i z Wasza pomocą będzie to możliwe. Może wytłumaczę co i jak, mianowicie w mojej firmie nie ważne czym sie zajmującej bo to nie ma związku ze sprawą pracował do niedawno młody chłopak w porządku gość i pewnego dnia się dowiedział że ma raka mózgu no i co za tym idzie potrzebne mnóstwo leczenia i kosztowne operacje. Tomek jest już na takim etapie ze do wyleczenia potrzebna jakaś operacja za granicą szczegółów nie znam ale zobowiązaliśmy się każdy w jaki sposób tylko może pomoc. Nie chodzi tu o jakieś wbijanie kasy na czyjeś konto ale o przekazanie 1 PROCENTA PODATKU na leczenie a to nikogo z Nas nie kosztuje. Wiem ze wielu z Was już złożyło roczne zeznania podatkowe i wielu powie czemu tak późno odpowiem krótko ta choroba jest nie przewidywalna i jeżeli ktoś miał kiedyś styczność to wie jak to jest kiedy pewnego dnia myślisz ze już wszystko ok, a następnego dowiadujesz się ze jednak nie bardzo. PROSZE O POMOC NIC NAS TO NIE KOSZTUJE A URATOWAĆ MOŻE MOJEGO KOLEGE Z PRACY !!!

wystarczy wpisac:
w polu 124 - FUNDACJA ŚWIATŁO
w polu 125 - KRS 0000183283
w rubryce 1 w polu 128 wpisać - na leczenie TOMKA DZIEMECKIEGO

I to wszystko dziekuję z góry za pomoc w imieniu Tomka.
POZDRAWIAM...

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 11:18