Kalendarz 2010 - tu zbieramy fotki !
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 112   •   Strona 6 z 8   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8
Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

przez Bonczek » 2009-11-15, 22:02

No możnaby ogarnąć conieco, już czas :ok:

Avatar użytkownika
thomas_crx
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-03-11, 22:41
Lokalizacja: Letterkenny / Piła

przez thomas_crx » 2009-11-18, 18:45

wrzucam co nie co lepszej jakosci

Avatar użytkownika
miaski
Forumowicz
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2007-07-10, 18:35
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

przez miaski » 2009-11-18, 20:28

nie wiem jak reszta ,ale nie chcialbym zeby to wisialo u mnie na scianie...

Avatar użytkownika
lisek
Forumowicz
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2006-11-21, 22:58

przez lisek » 2009-11-18, 20:51

To i ja dodam fotki od siebie i poddam się krytyce :P są to zdjecia trochę pomodzone ale orginały też mam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Agencja reklamowa, projekty graficzne, druk materiałów reklamowych, strony i sklepy www

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2009-11-19, 00:06

no no, potencjał jest spory, tylko pierwsze mimo ze fajne sie nie nadaje bo kalendarz bedzie poziomy, drugie niby ok ale kadr troche nieszczesliwy, trzecie by bylo git ale nie dosc ze straszne ziarno to ciut rozmyło, a szkoda bo ono by sie nadalo najbardziej :)

Avatar użytkownika
thomas_crx
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-03-11, 22:41
Lokalizacja: Letterkenny / Piła

przez thomas_crx » 2009-11-19, 05:05

Krzyh00 napisał(a):no no, potencjał jest spory, tylko pierwsze mimo ze fajne sie nie nadaje bo kalendarz bedzie poziomy, drugie niby ok ale kadr troche nieszczesliwy, trzecie by bylo git ale nie dosc ze straszne ziarno to ciut rozmyło, a szkoda bo ono by sie nadalo najbardziej :)


Ale czy Ty nie myslales aby zostac krytykiem filmomym ??
wydaje m sie ze myslisz ze wiesz najlepiej i zjadles wszystkie umysly...

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2009-11-19, 10:06

thomas_crx napisał(a):wrzucam co nie co lepszej jakosci

o ile pierwsze niebyłoby najgorsze tak CRX nie pasuje do błota i syfu bo nawet 4x4 nie jest
na trawie, błocie, itp pasuje focić jeepa a nie sportowe auto


lisek napisał(a):To i ja dodam fotki od siebie i poddam się krytyce :P są to zdjecia trochę pomodzone ale orginały też mam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnie foto wg mnie najciekawsze i mimo tego co Krzych00 napisał
uważam że powinno być w kalendarzu patrząc na resztę nadesłanych
jak i samo auto :)



thomas_crx napisał(a):
Krzyh00 napisał(a):no no, potencjał jest spory, tylko pierwsze mimo ze fajne sie nie nadaje bo kalendarz bedzie poziomy, drugie niby ok ale kadr troche nieszczesliwy, trzecie by bylo git ale nie dosc ze straszne ziarno to ciut rozmyło, a szkoda bo ono by sie nadalo najbardziej :)


Ale czy Ty nie myslales aby zostac krytykiem filmomym ??
wydaje m sie ze myslisz ze wiesz najlepiej i zjadles wszystkie umysly...


Pojęcie o fotografii chłopak ma 100x większe niż Ty więc ma prawo wyrażać swoje zdanie - zresztą forum do tego służy. Zasady się nie podobają, to przecież nikt nie karze pokazywać swoich zdjęć. Niestety (o ile w Twoim aucie tylko soczewka mi się podoba - bo pasy, lista płac na drzwiach do tego z czarnym tłem i lotki super hot wings mi się tylko kojarzą z www.wiejskituning.pl, wg mnie wcześniej na samej soczewce to auto wyglądało 100x lepiej - to moje prywatne zdanie a każdy ma swój gust, więc dla mnie możesz mieć nawet wibrator przypięty pod lusterkiem i mnie to nie obchodzi) ale Twoje zdjęcia są i marne jeśli chodzi o kadrowanie i jeśli chodzi o całą koncepcję, skończywszy na jakości.
Przykład?
55.JPG - o ile kadr jeszcze spoko to koparka cała poucinana, auto udu...cone jakbyś się w rowie zakopał i nie mógł wyjechać
44.JPG - foto do kalendarza ? to nawet na allegro się nie nadaje, dupa auta ucięta, dosłownie jakbyś właśnie z rowu wyjechał, koła za mocno skręcone, trawa w prawym rogu wchodzi w kadr
22.JPG - nazwałbym je "pół dupy zza krzaka" bo wystaje front auta, na skręconych kołach w lesie, na usyfionej drodze, z wycieraczkami w połowie szyby jakby ulewa była
Nie obrażaj się ale te zdjęcia są po prostu marne. Sam nie jestem jakimś autorytetem w robieniu zdjęć ale wystarczy pochodzić po dobrych forach żeby znać podstawy. Np. forum www.fotoryzacja.pl - pokaż tam swoje fotki to Cie może nawet zbanują za to że nie przyjmujesz krytyki tylko pyszczysz... Krytyka buduje a nie powinna Cię zniechęcać, jak Cię zniechęca i się stawiasz swiadczy to o tym że właśnie Ty pozjadałeś wszystkie rozumy. To tak jakbyś wymagał od 16latka w gokarcie żeby był lepszy od kubicy... praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka. Przejrzyj link który Ci tu dałem, fotki w tamtych tematach i nawet "kopiuj" kadry, staraj się robić tak samo... przecież z początku każdy tak zaczyna.
Przejrzyj tam na forum bo są też tam fotki Krzych00 i zwracali mu uwagę o różne rzeczy, krytykę wykorzystał w kolejnych fotach podnosząc ich poziom. Zresztą mnie też tam cisnęli ale śmiało jestem w stanie powiedzieć że na tamtym forum są zawodowcy i profesjonalisci w robieniu zdjęć więc śmiało możesz czerpać inspirację z nich.

Tyle w temacie
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2009-11-19, 11:54

Diups napisał(a):Ostatnie foto wg mnie najciekawsze i mimo tego co Krzych00 napisał
uważam że powinno być w kalendarzu patrząc na resztę nadesłanych
jak i samo auto :)


ja bym byl za tym zeby wlasciciel po prostu zrobil podobne foto jeszcze raz bo widac ze ma warunki, tym razem na jakims statywie i mniejsze iso, chyba ze ma po prostu podobne na kompie z otwartymi drzwiami, bo widac ze jakas wieksza sesja byla niz 3 pstryki ;)

Avatar użytkownika
thomas_crx
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2009-03-11, 22:41
Lokalizacja: Letterkenny / Piła

przez thomas_crx » 2009-11-19, 12:36

Ok Diups zgadzam sie masz racje ;) troche krytyki powinno byc, sorki dla Krzyh00...
zagladne na to forum i mysle ze cos wyciagne z tego :)
Pomimo iz napisales ze moja solka lepiej by wygladala gola, mnie sie wydaje ze tak jak teraz wyglada jest ok, na zywo wyglada to lepiej niz na fotkach...
Co do fotek to faktycznie byla ulewa...
Fotka przy koparce hmm ciezko bylo by nie wjechac i nie upier...c auta jesli dojazd jest po blocie, uwierz mi ze staralem sie wjechac tak aby auto bylo czyste ale nie dalo sie :/
napisales ze droga byla brudna hmm powiem to zartem nie widzialem nigdy czystych drog :d
Widzisz jesli dobrze kojarze Twoja solke to Ty chyba masz BRA założone? a ja bym tego nie zalozyl... sa gusta i gusciki i z tym sie zgadzam
pozdro...

Avatar użytkownika
lisek
Forumowicz
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2006-11-21, 22:58

przez lisek » 2009-11-19, 18:21

Fakt że sesja była na więcej niż 3 pstryki :P to też jest kilka ujęć podobnych jeszcze.
Fakt że ostatnie zdjęcie trochę przyziarnowało, ale to też kwestia tego że troche pojechałem z konktrastami. Przy obrobce pod kalendarz z orginału na pewno da się wyciągnąć coś z tej foty.

Krzychoo dlaczego kadr nieszczęśliwy, to taka wizja artystyczna aby nie było jak na allegro : )

Podam tu kilka miniaturek bez konkretnych korekt do wglądu, może coś z tego wg was będzie lepsze : )

...ruiny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

...opuszczony dworzec
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

...pociąg
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Agencja reklamowa, projekty graficzne, druk materiałów reklamowych, strony i sklepy www

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2009-11-19, 19:28

to pierwsze z dworca by bylo idealne gdyby auto bylo ciut blizej obiektywu i w prawym dolnym narozniku, zbyt centralnie kadrujesz :)

Avatar użytkownika
lisek
Forumowicz
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2006-11-21, 22:58

przez lisek » 2009-11-19, 21:07

to zawsze można przesunąć : ) są duże rozmiary fot. A ta pierwsza to wydaje mi się że za bardzo widać odstęp ziemia - podwozie, może lepsze z dworca nr 2

A jak widać kadrownie to raz z lewej,prawej, centralnie i inne opcje, raz z większym a raz mnejszym sensem :rotfl:
Agencja reklamowa, projekty graficzne, druk materiałów reklamowych, strony i sklepy www

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

przez Bonczek » 2009-11-21, 14:49

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
thedym24
Forumowicz
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2009-03-03, 11:35
Lokalizacja: Sułkowice/myślenice

przez thedym24 » 2009-11-21, 15:45

..

Avatar użytkownika
qba_21
Forumowicz
 
Posty: 1786
Dołączył(a): 2007-02-17, 21:09
Lokalizacja: Ołobok/Świebodzin
Samochód: CRXEE8

przez qba_21 » 2009-11-23, 11:47

Diups napisał(a):o ile pierwsze niebyłoby najgorsze tak CRX nie pasuje do błota i syfu bo nawet 4x4 nie jest
na trawie, błocie, itp pasuje focić jeepa a nie sportowe auto


myślę że jak by była dobra koncepcja i dobrze zrobiona fota to i zabłocony CRX by się nadał ;) zobacz na wrzesień tego roku ;) auto wygląda jak by było złożone z 3 rdza go wpierdziela a fota chyba najbardziej mi się podoba z kalendarza z tego roku.

poza tym czas najwyższy już robić głosowanie i wybierać 12 wspaniałych z tego co jest bo kiepsko to widzę że kalendarze będziemy mieli w domu przed 1 stycznia ;)
Najpiękniejszy widok dla oka.......... piękna kobieta w CRXie...... a jaka kobieta w CRXie nie jest piękna:D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 112   •   Strona 6 z 8   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-25, 12:21