Skradziono CRXA !!!
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Skradziono CRXA !!!

przez Malcolm Feth » 2004-04-26, 11:09

"W sobote 24 kwietnia skradziono mi spod domu (Warszawa, Stegny) czarnego CRX'a.

Stan techniczny bardzo dobry: remontowalem silnik, wymienilem zawieszenie, zajalem sie tez "elektryka" (swiece, kable, alternator i akumulator). Ostatnia zrobilem hamulce.
Stan nadwozia niezly: rdzewiejacy szyberdach, zlamana antena (to chyba standard...), prawa strona samochodu gorsza od lewej (lewa byla malowana). Brakowalo pionowych, plastikowych listw przy drzwiach (srodkowy slupek, mocowane na trzy sruby - mam je w domu, pewnie jako ostatnie rzeczy po CRX'ie ), z tylu blenda ani zderzak nie mialy oznaczen.
Samochod byl obnizony (ok. 40 mm), stal na stalowych, czarnych obreczach.

Jeszcze jedno: jak wspomnialem zrobilem ostatnio hamulce. Nowe tarcze (wszystkie), klocki Ferrodo, tloczyska w zaciskach i oczywiscie wszystkie "gumki". Przejechalem ok. 500 km. Niestety cos bylo nie tak. Po 15 min. ostrej jazdy hamulce przestawaly dzialac. Zaznaczam: przestawaly - po prosu odcinalo hamulce. Mozna bylo co najwyzej reczny pociagnac. Nie wiem czy przyczyna byl gotujacy sie plyn hamulcowy, czy tarcze nie wytrzymywaly klockow Ferrodo. Nie zdarzylem tego sprawdzic...

Mam nadzieje ze nikt sie w moim samochodzie nie zabije. Choc w przypadku zlodzieja to raczej zal mi samochodu.

Tym "smiesznym" akcentem koncze - mam nadzieje ze zaden z forumowiczow nie natnie sie akurat na ten egzemplarz chca kupic CRX'a, a admin predzej lub pozniej mojego posta odklei.

Pozdrawiam, zycze szerokiej drogi (ja musze sobie przedluzyc bilet miesieczny). "

Dodatkowe informacje:
nr. rej. WXD 873S
nr. nadwozia: JHMED93700S300597
nr. silnika: D16Z51400431

Kontakty:
Unbreakable@poczta.onet.pl
607 596 562

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-28, 10:31