Nowe Forum!
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 62   •   Strona 4 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 14:36

[quote="koniu"][quote="bar_oo"]nie można gdzieś wbić tych świeżych postów, żeby je było widać jak dawniej ???[/quote]


To chyba był największy plus starego forum. [/quote]
dokładnie :)

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 14:37

[quote="BornToBuyCRX"]Panowie a może zróbmy zrzutke każdy po dwie dyszki dla Malcolma żeby mu sie zrewanżować za trud pracy, a on by nam przyrócił stare forum albo chodziaż dopasował to istniejące do naszych potrzeb.Wydaje mi się ,że teraz nadszedl czas żeby przestac narzekać a dać coś od siebie.Na redpepperracing co roku zbierane są dotacje na prowadzenie strony,więc dlaczego nie wdrożyć tego pomysłu u nas?[/quote]
jestem za :)

Avatar użytkownika
Demolek
Forumowicz
 
Posty: 658
Dołączył(a): 2011-05-15, 14:34
Lokalizacja: nąłęczów/wąwolnica
Samochód: ee8

Re: Nowe Forum!

przez Demolek » 2014-10-25, 14:54

aż brak mi słów :( nuda i niefunkcjonalność jak na większości for..... to już nie będzie to samo :(

tytoos
Forumowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2008-12-06, 17:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe Forum!

przez tytoos » 2014-10-25, 15:18

do starego wszyscy byli przyzwyczajeni - ja rowniez.
Ale moze niedlugo okaze sie, ze to nowe sie sprawdza nie gorzej od starego :)

Również jestem za wyrzuceniem gdzieś na wierzch linku do nieprzeczytanych postów
I strona tytułowa - koniecznie :)
Ostatnio edytowano 2014-10-25, 15:30 przez tytoos, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
BRT23
Forumowicz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2009-05-14, 12:45
Lokalizacja: lublin

Re: Nowe Forum!

przez BRT23 » 2014-10-25, 15:28

PADAKA I TYLE.....

Avatar użytkownika
eithray
Forumowicz
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 2011-10-13, 15:53
Lokalizacja: Okolice ZG/Gliwice
Samochód: EE8 1.8i-VT

Re: Nowe Forum!

przez eithray » 2014-10-25, 16:36

Mam nadzieję, że jednak zagości tu strona główna podobna do ostatniej, chociażby pasek z najnowszymi postami.

Wyróżniłbym jakoś dział z naszymi projektami. Może dodałbym jakiś wyszczególniony dział z topowymi projektami z forum...

Zauważyłem, że jak na razie zdjęcia nie pokazują się w odpowiedni sposób.

Ograniczyłbym wielkość grafik w podpisie.

Niektóre teksty są mało czytelne, kwestia czcionki, jej koloru.


Ciekaw jestem wersji finalnej. Myślę, że będzie ciekawie.

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Nowe Forum!

przez wrobellos » 2014-10-25, 16:53

jesli to zmotywuje malcomla do wiekszego wkladu w forum to tez jestem za zrzuta na poczet jego pracy,

uwagi:
moglby sie wyswietlac ostani aktywny temat na kazdym podforum zeby nie trzeba bylo wlazic w pincet linkow,
cos mi krzaczy - tzn tam gdzie ktos dal polskie znaki jest mniejsza i zwykla czcionka
faajnie by bylo gdzyby sam banner chociaz wrocil ten ze zmieniacymi sie crxami,
nie widze przyscikow do moderacji czy cos mie na oczy padlo ;p??
no i jakies pomogi/piwa itp - fajnie jakby staty dalo sie przypisac ze starego forum

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 17:56

a gdzie widac ile ktoś ma załączone forum ???

Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe Forum!

przez pirul » 2014-10-25, 18:01

Żeby Malcolm dostał to co mu się należy pewnie każdy zarejestrowany user musiałby wysłać te 20pln, a takich co wyślą jest na forum może ze stu...

CRXa nie mam od 2009 roku, na forum jestem z sentymentu, ciągle gdzieś tam z tyłu głowy mam plan na youngtimera w postaci 2gen jutro, za rok, za dwa, ale jeśli to wszystko ma zostać tak jak jest to po prostu nie będzie mi się chciało tutaj nawet logować :/ No nic, poczekajmy, zobaczymy co będzie...

Avatar użytkownika
Ptasior
Forumowicz
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 2007-09-19, 17:46
Lokalizacja: WGM
Samochód: Subaru

Re: Nowe Forum!

przez Ptasior » 2014-10-25, 18:59

Przede wszystkim podziękowania Malcolm za włożoną pracę w nowe forum. Skoro mówisz ze stare się sypło i było do wyboru usunąć albo postawić nowe to chyba już nie ma co lamentować i pora przyzwyczajać sie do nowego layoutu. Nowy wygląd myślę że nie jest wcale taki zły, mi się nawet podoba ale chyba wymaga jeszcze kilku poprawek.

Co do starej funkcjonalności "ostatnie posty" - fakt, była bardzo przydatna. Ja natomiast bardzo liczę na dodanie forum do Tapatalk, tam jest taka funcjonalność jak "oś czasu", jest ona nawet jeszcze lepsza niż to co mieliśmy w poprzedniej odsłonie forum. Jak ktoś chce sprawdzić jak korzysta się z tej aplikacji (imho jest bardzo dobra) to zainstalujcie i dodajcie sobie forum Civic 4g Fanatics. Tamto forum zostało dodane do tapatalk i śmiganie po nim, przez smartfona, jest teraz bardzo przyjemne.

Kilka uwag technicznych:
- prośba o przywrócenie BBCode jeśli się da
- obrazki nie dopasowują sie szerokością do strony, to trzeba koniecznie poprawić
- dolny przycisk "Góra" mógłby spokojnie być mniejszy o jakieś 30-50%, na telefonie jest on ogromny!
- w wersji mobilnej avatary nadal są okrągłe
- czy do listy posty/dołączył/lokalizacja pod avatarami można dodać również pole "auto"?

vit
 

Re: Nowe Forum!

przez vit » 2014-10-25, 20:13

OMG ! Starszym betonom takim jak ja będzie sie ciężko przyzwyczaić ;) post napisany po to aby sprawdzić czy działa :)

Avatar użytkownika
rurka8
Forumowicz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2009-03-09, 18:46
Lokalizacja: śląsk

Re: Nowe Forum!

przez rurka8 » 2014-10-25, 21:03

mam podobne odczucia jak pirul
[quote="pirul"] jeśli to wszystko ma zostać tak jak jest to po prostu nie będzie mi się chciało tutaj nawet logować :/ [/quote]

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Nowe Forum!

przez Malcolm Feth » 2014-10-25, 21:42

Dodalem przed chwilka "pierwszy i ostatni post" w tematach. Jak wejdziecie w jakas kategorie, najechac myszka na nazwe topicu i po chwili powinna sie pokazac "chmurka" z pierwszym i ostatnim postem z tematy (skrocona wersja).

Dodalem tez nazwe ostatniego topicu, ktory zostal zupdatowany, na pierwszej stronie gdzie macie liste wszystkich subfor.

Taptalk - zerkne jutro wieczorem... ale z tego co widzialem, nie powinno byc problemu z dodaniem do phpbb3.

BBcode wydaje sie byc tylko zepsuty w tym dziale, tutaj.... dziwne... musze dokladnie zerknac na uprawnienia, bo cos, sie gdzies gryzie.

ps... Wszyscy z serii "nie będzie mi się chciało tutaj nawet logować" - Ja po was plakac nie bede, wiec darujcie komentarze. Marudzic i lamentowac to widze potrafia wszyscy (wiekszosc) ale nikomu sie dupska nie chce ruszyc i czegos zrobic... smutne.

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 22:04

Malcolm Feth napisał(a):
ps... Wszyscy z serii "nie będzie mi się chciało tutaj nawet logować" - Ja po was plakac nie bede, wiec darujcie komentarze. Marudzic i lamentowac to widze potrafia wszyscy (wiekszosc) ale nikomu sie dupska nie chce ruszyc i czegos zrobic... smutne.


może nie potrafimy ,a nie "nie chcemy", a taką za przeproszeniem gadką naprawdę wielu z nas tu po prostu będzie o lata świetlne krócej bo nawet nie widać z czego ludzie się cieszą lub co chcą pokazać
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

tytoos
Forumowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2008-12-06, 17:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe Forum!

przez tytoos » 2014-10-25, 22:29

Skoro już modyfikujemy forum, to ja miałbym taką propozycję, żeby dać osobny dział [TUTORIALE] i wszycać tam wszystkie tutoriale, srob to sam itp :)

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 62   •   Strona 4 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-29, 00:11