Juz czas na nas - CRX.INFO
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 135   •   Strona 5 z 9   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Avatar użytkownika
sszaki
Forumowicz
 
Posty: 1079
Dołączył(a): 2005-07-16, 00:02
Lokalizacja: Brzeg

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez sszaki » 2018-05-29, 23:09

W razie czego finansowo dam tyle ile mogę. Nie angażuję się za bardzo w stronę bo CRX stoi 2500km ode mnie i widzę go raz w roku więc zaangażowanie wygasło, ale miłe chwile na zlotach i na samym forum zostały :) W ogóle widzę że dużo starych znajomych osób ma podobne zdanie :)
B53P

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Iron man » 2018-05-29, 23:10

No jak koniec... Pany, ja jeszcze chciałem CRXa kupić po raz szósty. I jak to tak, żeby forum nie było?
:O

Avatar użytkownika
MarO
Forumowicz
 
Posty: 299
Dołączył(a): 2011-03-06, 20:07

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez MarO » 2018-05-29, 23:20

Malcolm&Polkar, dzięki za tyle lat poświęcania czasu na prowadzenie oraz przede wszystkim inicjację forum.
Niemniej jednak uważam, że forum można przekazać komuś kto ma świeżą krew zamiast zamykać.
Komuś kto ma rexa i jest ciągle w temacie. Nie posiadając rexa zajawka spada na pół gwizdka i nie ma co się dziwić, że tak wyszło.
Czasy się zmieniły i to że obrót jest mniejszy bo FB go wypadł o niczym nie świadczy.
Właściciele CRXów dorośli, zobaczcie na tematy, w większości dochodzą EE8, ceny rexów poszły w góre. Byle łebki nie kupią już tego żeby codziennie dochodził post w dziale "chciałbym sie pochwalić"
Auta mają status klasyka i to pełną gębą, ceną i rarytasowością!
...
Wiem, że moje zdanie jest tam tyle warte co bagnet od oleju, ale uważam że decyzja o zamknięciu powinna być przedstawiona przed podjęciem jakichkolwiek kroków, coby poszukać rozwiązania wspólnie i nie olewać społeczności. To forum zrzesza na prawdę ogarniętych ludzi, nie tylko w kwestii Hond.

A fuzja z c4g uważam że ma jak najbardziej sens.
pozdro i damy rade :)
Temat z moim EE8
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=67693

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez atom1 » 2018-05-29, 23:23

Malcolm moglbys sie wypowiedziec i nie trzymac ludzi w napince jak to widzisz czy mozesz oddac sprzedac czy nie i co dalej robic w razie W jak przeniesc uzytkownikow i gdzoe
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Boorek
Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2017-12-08, 08:47
Samochód: Bmw 335i

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Boorek » 2018-05-29, 23:37

Na forum jestem od niedawna, ale juz widzę ze to wielka skarbnica wiedzy. Moim zdaniem szkoda byloby od tak wylaczyc wtyczkę i stracić tyle lat zaangazowania wielu ludzi. Jesli chodzi o zrzute na serwer to oczywiście sie dorzucę!

Avatar użytkownika
Mlodaed9
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2018-02-24, 20:38
Lokalizacja: Krk
Samochód: Ed9

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Mlodaed9 » 2018-05-30, 00:16

Przegladam to forum chyba od 16 roku zycia i marze o crxie :D nigdy nie udzielalam sie zbytnio ale to wszystko co tu widzialam motywowalo mnie by dazyc do celu. Sprowadzilam rexa z niemiec w kwietniu' 2017 roku i wlasnie go remontuje. Krotko mowiac Crx.info nie moze przestac istniec.. fb to nie jest to samo.
Jestem troche mlodsza wiec kiedy byly wasze lata na tym forum ja sikalam w pampersy hahaha i tylko marzylam by kiedys byc w tym miejscu i mysle ze jest troche takich osob ktore po cichu przegladaja czytaja i szukaja jakiegos rexa i fajnie gdyby teraz sie odezwaly bo gdy okaze sie ze jednak kupicie wymarzone auto nagle nie bedzie gdzie zaczerpnac wiedzy albo porady... Ja jestem wstanie dorzucic sie groszem by to trwalo nieprzerwanie i z dniem dzisiejszym przestaje byc cicho :)

Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez orzech007 » 2018-05-30, 00:20

Nie ma takiej opcji jak usuniecie tej naszej Encykopedii. Z konkretow moge pomoc finansowo oraz podjac negocjacje z Mac102 czyli osoba ktora robila ostatni upgrade Naszego forum. Forum moze zmienic wlasciciela jak i dostac nowych modow.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
Mlodaed9
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2018-02-24, 20:38
Lokalizacja: Krk
Samochód: Ed9

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Mlodaed9 » 2018-05-30, 00:39

Poza tym to ja tyram za dwoch zeby odrestaurowac moje piekne ed9 zeby pozniej nie miec sie nawet komu pochwalic? :D na fb to mozna ogladac ladne fotki i czytac hejty nie stworzy sie tam takiej spolecznosci. Zbioru ludzi ktorzy beda w TYM czy to sercem 'rekami' :d czy pamiecia ...

Avatar użytkownika
eithray
Forumowicz
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 2011-10-13, 15:53
Lokalizacja: Okolice ZG/Gliwice
Samochód: EE8 1.8i-VT

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez eithray » 2018-05-30, 00:51

Tak czytam, że każdy tu zagląda itp, fajnie ale głupiego posta choćby raz w miesiącu mało komu chciało się napisać... Nie mniej jednak trzymam mocno kciuki, że forum przetrwa- MUSI! :)

Avatar użytkownika
Kubersiu
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-12-19, 17:56
Lokalizacja: Piaseczno
Samochód: HOND CRX '91

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Kubersiu » 2018-05-30, 00:53

Dokładnie tak jak przedmówcy pisali. Wszystko da się zrobić. Potrzebujesz pomocy z serwerami nie ma problemu pomogę. Potrzebujesz gościa który przerobi forum pod Gprd/rodo, nie ma problemu pomogę.
Nie jesteś sam i nikt nie oczekuje żebyś na swoich barkach sam to forum utrzymywał.

Ja sam jestem świeżym forumowiczem. CRX kupiłem prawie 1,5 roku temu i cała swoją wiedzę czerpie z tego forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrowienia
Kubersiu

Avatar użytkownika
KubsonNH
Forumowicz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 2010-01-12, 14:08
Lokalizacja: Kraków
Samochód: EE8 & Rally ED9

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez KubsonNH » 2018-05-30, 06:31

Jeżeli nie uda się uratować strony ,to szczere i serdeczne dzięki za tyle lat wspólnie spędzonych z każdym z Was ,a adminowi wielkie podziękowania za tylko letnie ogarnianie forum! Mam nadzieję że jednak uda się to jakoś uratować. Jeśli nie do zobaczenia na zlotach i ulicy ! :) Wielka szkoda . Przez wiele lat forum było moja główna strona po otwarciu przeglądarki internetowej ;)

Avatar użytkownika
Mibars
Forumowicz
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 2006-09-05, 21:41
Lokalizacja: Nadarzyn
Samochód: AP1 + GGA

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Mibars » 2018-05-30, 07:39

Taki news z rana...

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Malcolm Feth » 2018-05-30, 09:08

Tak, jestem tutaj i czytam wasze posty.

Dzieki za mile slowa i wsparcie, dobrze widziec ze chcecie by forum dalej istniala. Zauwazcie, ze w tym topicu odezwala sie zaledwie garstka uzytkownikow (mniej niz 1% calego forum), wiec ciezko to nazwac reprezentacyjnym glosem. Podjecie decyzji o totalnym zamknieciu nie przyszlo latwo. Strona istnieje od 18 lat, z czego ostatnie 10 lat utrzymuje i oplacam server i domeny (byly jakies chwilowe zrywy na oplaty itd, raz). Zagladam tu raz w miesiacu zeby zobaczyc czy jeszcze zyje, bo nie uzywam FB i Polkar nawet niemialby jak mi powiedzie ze strona lezy ;) W czasach swietnosci CRX.INFO mialo 2000-3000 odwiedzin dziennie, teraz jest to zaledwie 300 (ostatnie dwa dni blizej 500, pewnie przez ten topic).

Nic co powiedzieliscie nie zostalo pominiete w tej decyzji. Zmiana wlasciciela to zupelnie inny problem i nie oddam forum absolutnie losowej osobie, ktora ze wszystkimi danymi i informacji zrobi co tylko chce. Grono zaweza sie do ludzi, ktorych chociaz troche znam. Kontynuowanie w obecnej formie (nawet po skladkach) nie ma sensu. Ale pojawila sie jedna opcja, o ktorej nie myslalem....

Polaczenie CRX.INFO z C4G to dobry pomysl i zrobienie jednego forum na temat civica i crxa ma sens. Bedzie troche roboty zeby polaczyc bazy danych, ale juz szukalem czy jest to w ogole mozliwe i ludzie robili takie rzeczy. Troche manualna zabawa, ale jeden solidny dzien i powinno udac sie zrobic frankenstaina ktory bedzie zawierac c4g i crx.info posty. Pewnie troche sprzatania bedzie pozniej zeby polaczyc poprawnie wszystkie grupy itd, ale to juz nie powinno stanowic mega problemu. Kwestia teraz dogadania sie z Mac'iem.

ps. pare osob zaprezentowalo tutaj poziom ponizej Typowego Polskiego Janusza i az przez chwile mialem ochote im odrazu konta skasowac... ale to nie wiele by zmienilo. Serio chlopaki (wiecie o kim mowie), ogarnijcie sie i swoje zycie. Przestancie oczekiwac, nie dajac absolutnie nic w zamian, to nie na tym ta "gra" polega.

ps2. wrobellos, nie mam od ciebie zadnych PW. Najlepiej popros Mac'a zeby wyslal mi maila i tak sie dogadamy.

Avatar użytkownika
jaeyez
Forumowicz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2005-02-13, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez jaeyez » 2018-05-30, 09:20

Po pierwsze szacunek Malcolm, że mimo tylu lat bez Twojej Ceratki jesteś tu i wspierasz tą stronkę, szacunek dla wszystkich administratorów i tych, którzy to budowali aby inni czerpali wiedzę. Po drugie czuje się jakby ktoś z rodziny umarł. Trzymam kciuki aby ta niewątpliwie cenna skarbnica wiedzy i wspomnień nie przepadła. Sam mogę jedynie wesprzeć finansowo, jeżeli ktoś zorganizuje coś takiego. Pozdrawiam i czekam co dalej..
A mówią, że miłości nie da się kupić.. . D16Z5->H22A7->D16Z5 :D

Avatar użytkownika
KromaR
Forumowicz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2015-01-13, 23:38

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez KromaR » 2018-05-30, 10:22

Kibicuję żeby udała się ta fuzja z c4g, bo to spoko pomysł wg mnie. Gdyby była potrzebna jakąkolwiek pomoc finansowa chętnie się dorzucę :)

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 135   •   Strona 5 z 9   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-29, 08:17