Pomóżcie w wyborze felg - prosimy - UPDATE 1
Wirtualne przeróbki CRXów. Jak macie ochote, pomysły.

Posty: 35   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Grzechu1916
Forumowicz
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2009-09-14, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

przez Grzechu1916 » 2011-01-30, 12:19

źle nie wyglądają ale szału nie ma. Jak już masz je brać, to całe srebrne chyba ładniejsze.

Avatar użytkownika
xdeadly
Forumowicz
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2008-03-02, 19:19
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Samochód: ZF1

przez xdeadly » 2011-01-30, 12:19

hehehehe tyle fajnych propozycji było a w ostatecznosci jak koledzy piszą największa lipa wygrała... :zaskoczony: Po co był w ogóle ten temat ? skoro opinii innych nie brałeś w ogóle pod uwagę ? ;)

Avatar użytkownika
Kordigo
Forumowicz
 
Posty: 430
Dołączył(a): 2006-08-21, 17:55
Lokalizacja: Warszawa

przez Kordigo » 2011-01-30, 13:16

Felga zajebista...ale do nowej Fiesty, Yarisa czy Corsy... Nie ma nic fajnego w sobie, zwykłe koło... Trujesz :dupa: fajnymi propozycjami felg a potem się sam decydujesz na coś czego nikt by ci tu nie zaproponował... Przyjemnej jazdy na DEZENT'ach... ;)

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2011-01-30, 14:26

Kolejny z dupy temat. Sam nie wiesz czego chcesz, radzisz sie tutaj na forum, dałes fajne felgi, forumowicze doradzali, w sumie kazdy wsór był ładny, a na koniec zapodałes zwykłe banalne felgi które Tobie się podobaja. To jak Ci się podobają to zakładaj i tyle, ale nie szukaj porady wsród innych, bo Ty bedziesz jezdził autem
HOTMOT.pl

MarTTin
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2008-11-24, 22:50
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

przez MarTTin » 2011-01-30, 16:01

niektórzy chyba mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ??

Założyłem temat bo faktycznie był problem z doborem felg i chciałem się poradzić, poprzymierzać i popytać co myslicie bo są gusta i guściki, zboczenia i kretyńskie pomysły...
i ewentualnie zainteresować moją dziewczyną innymi felgami niż srebrne, zwykłe proste....

To, że autem jeździ moja dziewczyna, to ona ma ostatnie zdanie i zdecydowała, że jednak te wszystkie wybrane felgi jej nie pasują i chce mieć podobne do ATRowych.

Jak juz pisałem, dziękuję za POMOC WSZYSTKIM, mam ogólnyświatopogląd co w większości posiadaczom CRX się podoba i jaki styl, ale ostatnie posty "krytykująće doś nachalnie", nawet nie wybór felg ale założenie tematu, światczy chyba że z pewnymi osobami jest coś nie tak... przerośnięte ego czy mały penis

Forum jest po to by się wymieniać poglądami, udzielać rad tp itd a nie obrażać innych za inne poczucie estetyki, gust i smak.

I jeszcze raz. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RADY I PODPOWIEDZI.
zbędnym komentarzom mówię NIE

  Poprzednia strona
Posty: 35   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 2024-04-18, 02:08