Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży
Rózne gadżety z logo forum

Posty: 51   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4
Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez polkar » 2018-12-12, 00:37

Jako, że jestem odpowiedzialny za kalendarz to napiszę kilka zdań i je wypunktuje, tak, by każdy zrozumiał:

1.Jeśli chodzi o kolesiostwo, z żadnym z forumowiczów alkoholu raczej nie piłem. No może Bartek od Ballady, zdarzyło się, ale pewny nie jestem. Jako że Ballada musi byc, to jego jest, ale za rok raczej nie bedzie bo sprzedał auto. I mam nadzieje, że kolejne fajne fotki będą Marcina lub Mrówy. Ciąg dalszy kolesiostwa - z widzenia znam Pawła I Bonczka, reszta osób to dla mnie są starsi lub młodsi stażem forumowicze, uzytkownicy CRXów, których osobiscie nie znam raczej i nic nie było załatwiane przez układy.

2.Zawsze pragnąłem, by w kalendarzu była równowaga zdjęć, czyli cokolwiek z Balladą, i mniej więcej pół na pół z REXem i Solką. Ważną sprawą jest tez to, by dać szansę innym, by nie były co roku te same auta w kalendarzu. (wyjątek Ballada Bartka. Marcina jest na okładce, tak mi pasowało po prostu)
Miałem dużo zdjęć a też trzeba wybrać to pod względem pory roku, co też nie było łatwe.

3. Wszyscy wysyłali zdjęcia mniej lub bardziej udane w formie JPG ( z naciskiem na mniej udane) Jedyną osobą, od której nie mogłem odpakowac plików był Dj-napster , którego też osobiscie nie znam. Dostałem bardzo mało zdjęć solki, która jest tylko na 3 fotkach. Owszem, były nadesłane inne foto z solką, ale nie spełniały żadnych kryteriów, lub też po wysłaniu emaila z prośbą o lepsze fotki nic nie dostałem. Mogłem wstawić znowu fotki Sebasa, ale jego auto tez było wiele razy, także wybrałem zdjęcia niebieskiej Hondy, wiedząc, że nie jest może idealne, ale auto jeszcze nie było.

4. Mając do wyboru kombinowanie zdjęcia z pliku,którego nie mogłem otworzć w domu pomiędzy innym forumowiczem, który nie był w kalendarzu postawiłem na to drugie. Kalendarz jest dla Was, staram się, by trzymał jakis poziom, ale staram się zrobić to, by też nowe auta wpływały do kalendarza, nawet kosztem 1-2 słabszych fotek.

5. Kolejna sprawa to jakosc zdjęć, kadrowanie, itp. Naprawdę niektórzy postawili na mega żenujące podejście. Nie boje się tego napisac, najwyżej się ktos obrazi. Były osoby, co nie zadały sobie w ogóle trudu,by przeczytać jakie mają być zdjęcia, tylko słały co popadnie, fotke robioną cegła na tle przyblokowego parkingu. Były tez takie co podsyłały miniaturki... Nie o takie mi zdjęcia chodziło. Ale były tez osoby,które miały dobre zdjęcie, ale wykadrowanie pod kartkę A3 było niemozliwe, bo albo ucinało się podpis, albo ucinało się auto, albo cos innego wychodziło.
Nie wszyscy wiedzą, ale moja rola w tym wszystkim nie konczy się na wysłaniu zdjęć na ,,jebał pies'' do drukarni. Tutaj tez niektóre ładne auta odpadły, jak czerwony CRX na tle oszklonego budynku.

W podsumowaniu napiszę:
Nie dostaliście się teraz, to może za rok, może juz byliscie wcześniej. Trzeba się starać. Duże fotki to nie wszystko.
Zawsze robie jakis tam kalendarz więcej i wrzucam na WOŚP,miałem tez w tym roku taki plan, by zrobić limitowaną edycję z innymi fotkami, z tymi co się nie dostały iz innymi nie zgłoszonymi i nawet do Venoma o tym pisałem. Ale szczerze po tych żalach tutaj to mi się nie chce.
Jeśli komuś nie podoba się kalendarz nie musi go kupić.
Innych zapraszam.
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez dj-napster » 2018-12-12, 01:44

suchozaur napisał(a):Może Polkar myślał że napster jednak sprzedał kolekcjonerskie EE8 za 40 koła typowi spod Warszawy.


wyszło na to że nie posiadał tylko programu do plików.rar :D może za rok da rade rozpakować.
ale plus za to że nie znalazły się w kalendarzu zdjęcia ślubne albo z komunii :ok:

suchozaur napisał(a):Chłopaki wstawcie chociaż tego lexusa bo się odwoła do trybunału w Hadze i wszyscy pójdziemy pierdzieć w pasiaki :cry:


jest moda na damskie del sole więc trzeba LS'a zmienić na dwoje drzwi i przodem w kalendarzu nikt nie pozna, lata te same ;)
to nic że RWD V8 i 6s do setki bez modów w komforcie ;) znaczek się usunie i będzie to samo, del sol po lifcie
Obrazek

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez newuser » 2018-12-12, 14:19

Ha, się Napster napiąłeś że Cię nie ma w kalendarzu jak dziecko :rotfl2: Kolesiostwo przy robieniu forumowego kalendarza... :szok: Kolesiostwo to jest tam gdzie można ukręcić miliony a nie przy kalendarzyku którego pójdzie 20-30 egzemplarzy ;)
Ty taki dziecinny jesteś bez kitu czy sobie jaja robisz, bo nie czaję czy te twoje komentarze maja być z ironią, z sarkazmem czy z dziecinadą???
Zawsze możesz nie kupować jak Ci się nie widzi, albo zrobić swój konkurencyjny, to sobie oba kupię :diabelek:

Polkar, do mnie przyjdą dwa - jeden na WOŚP tak czy inaczej oddaję :)
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez bar_oo » 2018-12-12, 15:25

po co ta spina i lanie się żurem :) miało być 12 aut jest, ja tez uważam, że mogły być inne, lepsze a nie ma nie ważne, kalendarz bedzie y=to sie liczy
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez marcin_crx » 2018-12-12, 16:22

napster od*** się ode mnie...

Największym pianobijcą tego forum jesteś Ty, co widać po ostatnich postach, pseudosprzedaży pojazdu, bicia piany w tym temacie.

Dlatego proponuję zbastuj :D

Co do kalendarza, szanujcie POLKARA że chciał zrobić cokolwiek!!

PS. Napster widzę, że jednak wyedytowałeś swój post z wycieczkami do mnie.
Ostatnio edytowano 2018-12-12, 18:05 przez marcin_crx, łącznie edytowano 1 raz
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
BornToBuyCRX
Forumowicz
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2008-10-01, 17:39
Lokalizacja: Żywiec

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez BornToBuyCRX » 2018-12-12, 16:56

Napster mi przypomina jednego użytkownika o nicku "parowa" starsi beda pamiętać ;) a tak poważnie czlowieku ile Ty masz lat?
"Ty tez pie*dolisz Nikos, chociaz akurat Ciebie lubie"

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez bar_oo » 2018-12-12, 19:10

kalender to temat rzeka, i albo jest go z czego zrobić i są odpowiednio przygotowane i auta i foty, bez tego nie da rady, i nie każde auto będzie w kalendarzu ja tez to rozumiem tylko po co siejecie zamieszanie że ten że tamten kur... święta idą :) pokoju trzeba bo aniołek wam za kare na gwiazdkę nic nie przyniesie :) chwała że polkar ogarnął i będzie co na ścianie trzymać :)
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez Bonczek » 2018-12-12, 19:52

Przeczytałem to wszystko i jestem w szoku... Polkar na prawdę nie pamiętasz, że w Wieruszowie coś tam dziabnęliśmy chyba? :)

Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez orzech007 » 2018-12-12, 20:01

Jeden temat, tyle emocji Forum ozylo

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez akMe » 2018-12-12, 20:36

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Avatar użytkownika
qba_21
Forumowicz
 
Posty: 1786
Dołączył(a): 2007-02-17, 21:09
Lokalizacja: Ołobok/Świebodzin
Samochód: CRXEE8

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez qba_21 » 2018-12-12, 20:40

były lata że nie było 1 genów, były i takie że nie było solek. Teraz jest jeden EE8. Przynajmniej nie ma monotonni ;)
osobiście tez uwarzam że lepiej jak jest jakies jedno czy dwa słabsze zdjęcia ale nowe auto
dzięki polkar za kalendarz, już nawet moja pani się przyzwyczaiła że co roku w domu jest CRXowy kalendarz :ok:
Najpiękniejszy widok dla oka.......... piękna kobieta w CRXie...... a jaka kobieta w CRXie nie jest piękna:D

Avatar użytkownika
Ptasior
Forumowicz
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 2007-09-19, 17:46
Lokalizacja: WGM
Samochód: Subaru

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez Ptasior » 2018-12-12, 21:34

Dzieki polkar z ogarniecie! Atom dobrze prawi, crx to juz taka rzadkosc ze trzeba sie cieszyc tym, co jest. Ciezko byloby uzbierac 12 dobrych fot 12-tu rexow oem look.

Kalendarze sa od kilkunastu lat, zawsze komus bywalo przykro, ze sie nie zalapal ale takiej dramy jak w tym roku to ja nie pamietam. Jak sie nie udalo w tym, to za rok tez bedzie kalendarz. Chill, pisanie postow pod wplywem emocji niewskazane.
1. Najpierw zrób karoserie,
2. Potem zadbaj o zawieszenie i hamulce,
3. Teraz dopiero możesz modzić silnik.
EE8 -> Subaru GF8 -> ED6 + BB9 -> Subaru GRF
http://www.youtube.com/watch?v=OwwaZjWcMOE

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez wrobellos » 2018-12-12, 22:28

ja tam nie zadazylem nawet zdjec wyslac :) a mialem plany tylko nie spodziewalem sie ze tak szybko wyjdzie gotowy kalendar :)

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez dj-napster » 2018-12-12, 22:37

Najlepsze jest to że te same dzieciaki wywołują spiny chyba z zazdrości, dają się łatwo sprowokować i pokazują swoje prawdziwe oblicze. Poczytajcie sobie swoje pierdy w postach starych i nowych bo co niektórym klapki na oczach wiszą :rotfl:

Jak by mi zależało z całego serca na tym kalendarzu i moim samochodzie to bym sobie wydrukował i dał do oprawienia "sprężynką" na miejscu w punkcie ksero. Tu jednak chodzi o to jak to wszystko wygląda, wybieranie zdjęć i jakich zdjęć :rotfl: szczerość niestety boli, nie wolno niczego skrytykować, trzeba tylko wszystko chwalić i lizać :dupa:

:nieok:

Avatar użytkownika
suchozaur
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2016-04-28, 07:05
Samochód: CRX ED9

Re: Kalendarz Honda-CRX.info 2019 już w sprzedaży

przez suchozaur » 2018-12-12, 23:08

Szczerość boli ale najbardziej Ciebie. To Ty wywołałeś gównoburze a nie "dzieciaki" a prawda to jest taka że leczysz na forum swoje kompleksy i każdy kto Cię/ twojego auta nie chwali według Ciebie ma ból dupy, a na tą chwilę ból dupy masz Ty bo przecież tylko Twoje auto zasługuje na kalendarz a nie jakieś ulepy, nie? weź opraw sobie "sprężynką" własne zdjęcie i daj ludziom żyć bo wypływasz na morze żenady jak z tym swoim mega udanym żartem...
Moje ED9:
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=74079&p=650530&hilit=pche%C5%82ka#p650530
Insta: @suchozaur_crx
Obrazek

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 51   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 19:04