delsol centralny zamek
Wszystkie sprawy techniczne dotyczące naszych kochanych ceerek.

Posty: 8   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
hickscrx
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2006-07-28, 23:08
Lokalizacja: Hiszpania

delsol centralny zamek

przez hickscrx » 2007-04-28, 16:44

mam maly problem ! musze odszukac modul centralnego zamku w mojej ukochanej i nie moge zlokalizowac a musze podpiac alarm hm.. centralny jest raczej seryjny bo kable leca cala wiazka . gdzie ja go zlokalizuje i jak mniej wiecej wyglada ??

Mailo
Forumowicz
 
Posty: 491
Dołączył(a): 2005-07-04, 09:44
Lokalizacja: Świebodzice

przez Mailo » 2007-04-28, 17:38

hickscrx, z tym masz problem ja sam założyłęm centralny z allegro za 60 zł jakoś tak też szukałęm tego co ty to jest taka puszka w drzwiach od pasarzera pozdro

Avatar użytkownika
hickscrx
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2006-07-28, 23:08
Lokalizacja: Hiszpania

centralny w solniczce

przez hickscrx » 2007-04-28, 19:05

mam nadzieje ze tam bedzie bo jak rozebralem drzwi od kierowcy to nic nie bylo i sie lekko przerazile pod kierownica i przy kompie tez nic przypominajacego centralny i tak sie juz zastanawialme co fachowcy wymyslili by to ukryc przed ciekawskimi zaraz mykam rozbierac drugie drzwi

Avatar użytkownika
Burned
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

przez Burned » 2007-04-29, 17:56

Przerabiałem temat. Jeśli masz seryjny centralny to masz tylko jeden siłownik w drzwiach pasażera (taki dziwny tuż przy zamku). Jeśli teraz podłączysz alarm do centralnego to będą Ci się otwierać tylko drzwi pasażera podczas wyłączania alarmu. Musisz dołożyć jeszcze siłownik w drzwiach kierowcy, tylko problem gdzie go wpiąć - nie wiem czy uda się podłączyć drugi siłowniku do tego modułu. Na moje oko powinieneś mieć alarm razem z centralką zamka i siłownikami - wtedy wkładasz siłownik w drzwi kierowcy, a drzwi pasażera obsługuje seryjny mechanizm - ja mam to właśnie w taki sposób podłączone.
Pozdrawiam
TDI engines are for senior citizens

dominik_n
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-04-18, 23:00
Lokalizacja: Szczecin

przez dominik_n » 2007-05-01, 21:00

Ja właśnie mam ten sam problem.
Zamontowałem ostatnio alarm, biorę się za centalny zamek, a tu okazje się, że seryjny to tak naprawdę sterowanie drzwiami pasażera. W drzwiach od kierowcy przy zamku znajduje się tylko stycznik bez siłownika. Zamontowałem już siłownik lecz teraz pytanie jak pociągnąć kabelki??

Burned - Czy w starej seryjnej peszli jest miejsce lub są jakieś nieużywane kable ??

Mam jeszcze civa hb i wiem ze wtykanie kabli w stary seryjny peszel bez ściągania drzwi jest strasznie czasochłonne.

Avatar użytkownika
Burned
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

przez Burned » 2007-05-04, 12:11

dominik_n napisał(a):Burned - Czy w starej seryjnej peszli jest miejsce lub są jakieś nieużywane kable ??

Mam jeszcze civa hb i wiem ze wtykanie kabli w stary seryjny peszel bez ściągania drzwi jest strasznie czasochłonne.


Zależy jak grube masz kable do siłownika - kable do głośnika mi się tam zmieściły, ale te od siłownika już nie i brzydko dyndają. A drzwi zdejmować nie trzeba, ale upierdliwe to jest na maksa.
TDI engines are for senior citizens

Avatar użytkownika
hickscrx
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2006-07-28, 23:08
Lokalizacja: Hiszpania

przez hickscrx » 2007-05-05, 20:30

a ma moze ktos schemat do centralnego bo w sumie to nie wiem gdzie podlaczyc drugi silownik heh a metoda prob i bledow to wiecie skonczy sie na nowej centralce

dominik_n
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-04-18, 23:00
Lokalizacja: Szczecin

przez dominik_n » 2007-05-06, 00:01

Jaki drugi siłownik??
W drzwiach od kierowcy montujesz standardowy siłownik z cięgnem i podpinasz go do alarmu.
Sprawdź tylko czy alarm może sterować siłownikiem czy podaje tylko impuls masy.
Jeżeli podaje tylko impuls masy to konieczne jest zamontowanie przekaźników.

Posty: 8   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Teraz jest 2024-04-28, 11:17