Honda CRX i Car Audio
Coś dla crxowych audio

Posty: 49   •   Strona 4 z 4   •   1, 2, 3, 4
Avatar użytkownika
rudzinski
Moderator
 
Posty: 3264
Dołączył(a): 2004-05-24, 17:47
Lokalizacja: Kielce

przez rudzinski » 2005-03-13, 21:18

wiesz... wcisnac w auto to mozna wszystko :wink:

Avatar użytkownika
szarik zc1
Forumowicz
 
Posty: 300
Dołączył(a): 2005-02-25, 20:16
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

przez szarik zc1 » 2005-03-13, 22:11

Ja chciałem zapytać chcesz słuchać czystego dźwięku czy umcy umcy... Jeżeli to pierwsze cię bardziej interesuje to nie polecam głośnikow 2,3 drożnych tylko systemy np.(MB Qart) nawet te z niskiej półki będą grały lepiej niż inne firmy z wyższych półek. Jeśli chodzi o radio super są nakamichi, alpine i clarion ale za te pieniądze które chcesz przeznaczyć to poszukaj blaupunkta np miami cd72 z procesorem dźwięku są niesamowite i w przystępnej cenie. Wzmacniacz proponuje helix jest wmiare lekki mały i niesamowicie się sprawuje ale są też super znanej firmy audison.\ Głośnik do subwoofera jak dla mnie super MB Qart. Z takim zestawem napewno będziesz miał czysty dźwięk. :) Pozdrawiam

Avatar użytkownika
*KOZI*
Forumowicz
 
Posty: 149
Dołączył(a): 2004-08-09, 21:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez *KOZI* » 2005-03-14, 02:08

Mariusz19b napisał(a):Po pierwsze to wymien radyjko bo JVC nie jest dobrym wyborem
wzmak magnat, blaupunkt

Dlaczego nie jest dobrym wyborem?
Znawcą nie jestem, ale od jakiegos czasu mam radio JVC KD-SH9101 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45105647 i jestem bardzo zadowolony - gra super i ładnie wyglada:) ma multum opcji,animacje, elektryczny panel itp.
Zanim je kupiłem długo sie zastanawiałem jakie, szukałem informacji i na wszystkich forach car audio bardzo je polecali i chwalili. Kazdy kto je ma jest zadowolony i ja tez....
dobry jest tez jego poprzedni model i tanszy... - http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44857701

Z tyłu mam skrzynke z głosnikiem'30 Eurthquake DB12 i wzmacniacz Blaupunkt GTA4100B(tez go bardzo chwala) - w miare tani i dobry.

I własnie jestem na etapie kupowania jakiegos zestawu do przodu(mysle o Hertz'ach),chociaz na tym radiunawet stare głosniki graja o niebo lepiej niz na pionierze poprzednim( nie wiedziałem, że aż tyle od radia zalezy).

jedyny problem to taki, że strasznie trzeszca wszystkie plastiki:( I nie mogę sie zabrac do ich rozkrecenia:)
A maty wygłuszajace są niestety cięzkie

:cry:
vtec...:)

Mariusz19b
Moderator
 
Posty: 1861
Dołączył(a): 2004-03-24, 15:51
Lokalizacja: BEER HONDA WAWA

przez Mariusz19b » 2005-03-14, 08:59

*KOZI* napisał(a):
Mariusz19b napisał(a):Po pierwsze to wymien radyjko bo JVC nie jest dobrym wyborem
wzmak magnat, blaupunkt

Dlaczego nie jest dobrym wyborem?
Znawcą nie jestem, ale od jakiegos czasu mam radio JVC KD-SH9101 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45105647 i jestem bardzo zadowolony - gra super i ładnie wyglada:) ma multum opcji,animacje, elektryczny panel itp.
Zanim je kupiłem długo sie zastanawiałem jakie, szukałem informacji i na wszystkich forach car audio bardzo je polecali i chwalili. Kazdy kto je ma jest zadowolony i ja tez....
dobry jest tez jego poprzedni model i tanszy... - http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44857701

Z tyłu mam skrzynke z głosnikiem'30 Eurthquake DB12 i wzmacniacz Blaupunkt GTA4100B(tez go bardzo chwala) - w miare tani i dobry.

I własnie jestem na etapie kupowania jakiegos zestawu do przodu(mysle o Hertz'ach),chociaz na tym radiunawet stare głosniki graja o niebo lepiej niz na pionierze poprzednim( nie wiedziałem, że aż tyle od radia zalezy).

jedyny problem to taki, że strasznie trzeszca wszystkie plastiki:( I nie mogę sie zabrac do ich rozkrecenia:)
A maty wygłuszajace są niestety cięzkie

:cry:


oczywiscie sa radia dobre kazdej firmy ale JVC ma maly wybor z dobrych radyjek.
a na przod to Hertz, Axton lub Infinity swietne glosniki

  Poprzednia strona
Posty: 49   •   Strona 4 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Teraz jest 2024-04-27, 08:10