CRX czy warto Świnoujście
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
flegma
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2023-06-12, 18:24

CRX czy warto Świnoujście

przez flegma » 2023-06-12, 18:31

siema, szukam CRX, podjąłem w końcu decyzję o zakupie japończyka i pracy nad nim, padło na CRX. Zależy mi na tym, żeby auto nie było stricte pod osiągi, kjs itp. Mam auto firmowe pod dom ale chciałbym też używać CRX'a od czasu do czasu do poruszania sie z punktu A do punktu B. Znalazłem takie ogłoszenie, co myślicie? warto się w to pchać czy raczej jeszcze się rozglądać. Dzięki :) :)
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/h ... Hv4HsuPYts

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: CRX czy warto Świnoujście

przez wrobellos » 2023-06-15, 19:57

Nie chce straszyc ale na pocztek przygody lepiej poszukac crx 2 generacji bo do 1 czesci nie ma nic

flegma
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2023-06-12, 18:24

Re: CRX czy warto Świnoujście

przez flegma » 2023-06-15, 20:26

wrobellos napisał(a):Nie chce straszyc ale na pocztek przygody lepiej poszukac crx 2 generacji bo do 1 czesci nie ma nic

ok, dzięki ziomek :) :)

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: CRX czy warto Świnoujście

przez marcin_crx » 2023-06-16, 11:28

tak szczerze, jako pasjonat Ballad, ten samochód z kilometra śmierdzi ruiną, ma połamane w zasadzie wszystkie plastiki, a to są elementy nie do dostania. Ja bym w te auto nie szedł, miałem niedawno taką samą w dużo lepszym stanie i sprzedałem za 16 000 zł, ale to było auto poza wadami lakieru w zasadzie w bdb stanie.

Moim zdaniem, żeby z tego auta zrobić coś to trzeba wrzucić ze 30 000 zł.

Dla mnie te auto przedstawia tylko wartość jako baza części lub po prostu na handel gratami, ale cena musiałaby być o połowę niższa.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości