Kolejne projekty Logo
Dział klubu CRX Śląsk. Raczej dedykowany dla osób z tamtych okolic ;) czy jakoś tak...

Posty: 72   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
driver_1
Forumowicz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2005-04-09, 17:26

przez driver_1 » 2005-05-31, 22:42

Ja jestem za ostatnim projektem tylko jakbyś mógł jeszcze z tą lotką popracować bo jest jakaś dziwna według mnie pozatym jest ok :)

Avatar użytkownika
czaplon
Forumowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2004-03-21, 23:28
Lokalizacja: Katowice

przez czaplon » 2005-05-31, 22:55

no ok, w takim razie jeszcze troche zaokragle ceerke no i cos z tym spojlerem pokombinuje.

Jutro postaram sie dac ostatecza wersje
w koncu czego sie nie robi dla uscisku reki prezesa :P
·.¸¸.-> Srebrny ED9 <-.¸¸.·

Avatar użytkownika
Dedmike
Forumowicz
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2004-06-02, 08:41
Lokalizacja: Katowice

przez Dedmike » 2005-06-01, 07:38

witka...

Czaplon...jak będziesz miał wersję ostateczną to daj znać...musiałbyś mi przesłać w wysokiej rozdzielczości i małej kompresji...


pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss
mój projekt VTI... :

forum/viewtopic.php?t=25656

CRX --- chwała japońskim inżynierom...

lechu
Forumowicz
 
Posty: 745
Dołączył(a): 2004-05-27, 21:43
Lokalizacja: Chorzów

przez lechu » 2005-06-04, 12:44

ja bym ten spojler w ogole wywalil, ale tak jak juz pisali poprzednicy projekty czaplona bija reszte na glowe, logo powinno byc proste , a nie jakies szopki, kolorki, ktore wygladaja jak wziete z ulicy sezamowej. Logo w koncu zmierza w dobra strone :)

Avatar użytkownika
czaplon
Forumowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2004-03-21, 23:28
Lokalizacja: Katowice

przez czaplon » 2005-06-04, 15:03

na poczatku przepraszam ze nie dotrzymalem terminu - troche mi sie pozmienialy plany :?
w kazdym razie wydaje mi sie ze to juz ostateczny projekt :)

Jezeli akceptujecie przygotuje duza wersje bez komprechy...
·.¸¸.-> Srebrny ED9 <-.¸¸.·

Avatar użytkownika
Dedmike
Forumowicz
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2004-06-02, 08:41
Lokalizacja: Katowice

przez Dedmike » 2005-06-06, 07:25

witka...

czaplon...nie bawimy się już bo nie ma czasu...przesyłaj mi projekt na dedmike@tlen.pl...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss

[ Dodano: Wto Cze 07, 2005 8:22 am ]
projekty czaplona bija reszte na glowe, logo powinno byc proste , a nie jakies szopki, kolorki, ktore wygladaja jak wziete z ulicy sezamowej.



witka...

widze że Lechu do mnie pije...przypominam iż były to tylko projekty...to raz...dwa nie zaproponowałeś niczego swojego...trzy nawet nie wpisałeś się do członkostwa...

dobrze jest zabierać głos?? najpierw się wpisz...bo nie wiem czy chcesz być klubowiczem czy nie a rad kogoś zewnątrz na temat logo kto nie jest klubowiczem raczej nie chce wysłuchiwać... :P

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss
mój projekt VTI... :

forum/viewtopic.php?t=25656

CRX --- chwała japońskim inżynierom...

Avatar użytkownika
W I Ś N I A
Forumowicz
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-09-13, 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

przez W I Ś N I A » 2005-06-09, 10:26

Dedi ochłoń !!! zostaw Lecha w spokoju ,
EVOLUTION-części samochodowe

EVO-street team

lechu
Forumowicz
 
Posty: 745
Dołączył(a): 2004-05-27, 21:43
Lokalizacja: Chorzów

przez lechu » 2005-06-09, 12:36

Dedmike napisał(a):
widze że Lechu do mnie pije...przypominam iż były to tylko projekty...to raz...dwa nie zaproponowałeś niczego swojego...trzy nawet nie wpisałeś się do członkostwa...

dobrze jest zabierać głos?? najpierw się wpisz...bo nie wiem czy chcesz być klubowiczem czy nie a rad kogoś zewnątrz na temat logo kto nie jest klubowiczem raczej nie chce wysłuchiwać... :P


1. nie tylko do Twoich projektow - ale jak najbardziej tez :)
2. nie zaproponowalem nic swojego z dwoch powodow - nie jestem grafikiem, i kompletnie nie mam czasu na zabawy z takim czyms.
3. Nie wpisalem sie rowniez z prostego powodu - nie wyobrazalem sobie tego loga na moim aucie, mamy auta w roznych kolorach i to ze na jednym sie dobrze beda prezentowac kolory, to nie znaczy ze na kazdym tak bedzie. Dlatego tez uwazam ze logo powinno byc proste, w jednym kolorze. Jakos nie ciagnie mnie do tego by robic wesole miasteczko z mojego auta. Jak logo bedzie fajne to chetnie sie zapisze, w innym przypadku trudno - przezyje bez uczestnictwa.
To chyba tyle,
pozdr

Avatar użytkownika
W I Ś N I A
Forumowicz
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-09-13, 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

przez W I Ś N I A » 2005-06-10, 00:22

w sumie nikogo nie bronie ani nie oskarżam,chce by była jasność. Lechu członkiem nie jestes dla loga i nikt ci nie każe go naklejać. Ja człokiem chetnie bede jednak logo na aucie -nie koniecznie,mimo ze propozycja 'czaplona' jest stylowa-gratuluje.
EVOLUTION-części samochodowe

EVO-street team

Avatar użytkownika
Szołmen
Forumowicz
 
Posty: 645
Dołączył(a): 2004-08-19, 14:09
Lokalizacja: Chorzów/Kraków

przez Szołmen » 2005-06-10, 06:11

Logo na koszulkę przyznam ładne acz kolwiek czy ktoś tu da projekt naklejki na szybę??przednią żęby była jasność:) a kto chce być członkiem klubu ten będzie a kto nie chce to nic na siłę ale chyba miło gdzieś razem jechać grupowo na zloty spoty itd? i także miło jak na drodze się spotka kogoś kto jest oznaczony klubową naklejką i wie sie że się gada " ze swoim".Pozdro
moja była:)

Avatar użytkownika
Dedmike
Forumowicz
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2004-06-02, 08:41
Lokalizacja: Katowice

przez Dedmike » 2005-06-10, 07:50

Jak logo bedzie fajne to chetnie sie zapisze, w innym przypadku trudno - przezyje bez uczestnictwa.


Lechu myślałem że do klubu zapisujesz się po to żeby poczuć się we wpólnocie i dlatego że kochasz te samochody, a nie że logo jest ładne... no przynajmniej ja tak sądze...i mysle że ogromna wiekszość ludzi także...zresztą koniec końców jak się nie zapiszesz to przyjade do Cinema City i pogadamy inaczej... :D

P.S. Wesołe miasteczko jest suuper...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss
mój projekt VTI... :

forum/viewtopic.php?t=25656

CRX --- chwała japońskim inżynierom...

Avatar użytkownika
Szołmen
Forumowicz
 
Posty: 645
Dołączył(a): 2004-08-19, 14:09
Lokalizacja: Chorzów/Kraków

przez Szołmen » 2005-06-10, 08:11

chłopcy proszę mi nie robić burdelu na forum;) :) :P jak coś to sobie zróbie osobny topic i tam sobie dewagujcie na temat kto jak i dlaczego zapisze się na forum:)
moja była:)

  Poprzednia strona
Posty: 72   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Teraz jest 2024-04-27, 22:53