Wiadomość do kolegi w Czarnym CRX II Gen na rej. SZ
Dział klubu CRX Śląsk. Raczej dedykowany dla osób z tamtych okolic ;) czy jakoś tak...

Posty: 28   •   Strona 1 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
Sony
Forumowicz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2010-07-25, 19:19
Lokalizacja: Silesia / Katowice

Wiadomość do kolegi w Czarnym CRX II Gen na rej. SZ

przez Sony » 2010-11-22, 14:06

Może kolega tutaj jest a może go nie ma ale nie zaszkodzi napisać do kolegi którego auto opisałem w temacie.

Ja wiem że crx to można się pobujać co nie co i depnąć, ale depnąć gdy jest to bezpieczne i nie zagraża życiu innych.
A kolega o którym pisze przejechał na czerwonym świetle, ochlapał moją matkę i o mało jej nie przejechał, dobrze że odskoczyła bo byłaby na masce auta.
Dla utrwalenia dodam że było to w sobote nad ranem w Katowicach.
Dlatego apeluje do niego żeby mi więcej do Katowic nie przyjeżdżał bo zabije gnoja własnymi rękoma. A jak zobacze auto gdzieś zaparkowane a właściciela nie to ma po oponach.
Jak szmato jeździć nie umiesz to nie przyjeżdżaj tutaj.
Pozdrawiam.
Honda 4 Life

celmix
Forumowicz
 
Posty: 730
Dołączył(a): 2005-10-29, 01:16
Lokalizacja: pruszkow

przez celmix » 2010-11-22, 14:48

bardzo nie ladne zachowanie kolegi ,nie pochwalam.

Szczekac i grozic klawiatura to kazdy moze wiec lepiej tak nie chlapac ozorem bo jeszcze sie okaze ze kolega nie jest taki.... i on tobie lanie sprawi.

z wlasnego zycia wiem ze sma wpadnie w rece ,swiat jest maly ,ja tez specjalnie nie szukam noe odpowiedzialnego kierowcy crxa ale kiedys sam wpadnie .

Avatar użytkownika
Pinio
Forumowicz
 
Posty: 442
Dołączył(a): 2010-02-26, 21:02
Lokalizacja: Katowice

przez Pinio » 2010-11-22, 16:42

EE8 B16A Skradziono ;(

Avatar użytkownika
TomekCRX
Forumowicz
 
Posty: 658
Dołączył(a): 2004-06-27, 21:51

przez TomekCRX » 2010-11-27, 19:39

kolego SONY całą rejestrację podaj bo przecież aut z SZ jest jak na lekarstwo... bar_oo nie ma naklejek, vrus też swoje z initiala dawno zdjął - więc czy to ktoś z naszych? A swoją drogą to jakieś minimum kultury zachowaj jak chcesz go kultury uczyć i szmatę sobie mogłeś darować. I tak każdy takie zachowanie sam sobie oceni. A tak to pozostaje trochę nieprzyjemnego smrodu. Niby dorosły a gówniarzem zaleciało od tych pogróżek. Za długo jestem na tym forum i wielu było takich młodych-gniewnych. Uwierz mi, że szybko się skończyli bo nikt ich nie polubił. Rób tak dalej to ... Pozdrawiam

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

przez bar_oo » 2010-11-27, 22:36

na całe szczęście od piątku jestem w Andrychowie. Zachowanie kolegi kierującego nieładne i niebezpieczne, no i niekulturalne bardzo. Szkoda tylko że teraz każdy czarny crx mamie z rej SZ będzie się żle kojarzył a nas w mieście jest max 4 szt. w takim kolorze z czego 1 jest raczej niezrzeszony wiec napisz reszte szczeg. auta jeśli ci wiadomo. Apropo twórcy tematu to też nie pisze się takich rzeczy jakbyś chciał ludzi ustawiać

[ Dodano: 2010-11-27, 21:45 ]
sorki że piszę w częściach ale walę z telefonu .tak jak wcześniej napisałem i napisał też Toki takich rzeczy o obijaniu kogoś i rozwalaniu mu opon na forum się źle czyta.aaaa i tu pytanie mogę? SKORO MAM CZARNE AUTO, TABLICE SZ, TO JAKĄ MAM GWARANCJĘ ŹE SIĘ OMYŁKOWO NIE ZEMŚCISZ NA MOIM AUCIE BO MAMA CI POWIE "OOO.TO BYŁ TAKI" A MAM MASĘ RODZINY W KATOW. I jestem tam często.pozdrawiam.więc

[ Dodano: 2010-11-27, 21:50 ]
czasem warto się zastanowić co się chce napisać.i nie neguję tu ani ciebie ani twojej złości bo sam bym był też zły na takie zachowanie kolegi w crx.bardziej kole ta agresja słowna.swoją drogą jak kierowca jest na forum i ma JAJA przeprosiłby i było by po sprawie.tyle ode mnie.Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 2011-06-05, 20:20 przez bar_oo, łącznie edytowano 1 raz
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
TomekCRX
Forumowicz
 
Posty: 658
Dołączył(a): 2004-06-27, 21:51

przez TomekCRX » 2010-11-27, 23:47

sony chcesz miec problem to rusz auto bara;) uwierz mi na slowo

Jerr
Forumowicz
 
Posty: 1118
Dołączył(a): 2008-06-22, 20:51

przez Jerr » 2010-11-27, 23:59

Koleś tyś się chyba z dupy urwał...
Naucz swoją starą, że jak są kałuże to nie staje się przy krawężniku, że jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i niech się popatrzy zanim wejdzie na jezdnię i niech weźmie pod uwagę, że nie zawsze jest się w stanie wyhamować...

Jakbyś nie wiedział to na to co napisałeś są paragrafy i możesz mieć ciepło.
Dla pieszych powinni budować kładki jak dla bydła nad autostradami - niczym się jedni od drugich nie różnią - wystarczy zwrócić na to uwagę... Albo wskakują przed maskę albo trzeba ich prosić żeby łaskawie ruszyli dupsko przez pasy na ich zielonym - i jak się nie wkurwić ?

Tyle.

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

przez atom1 » 2010-11-28, 00:44

normalnie, jakbys byl kiedys pieszym to tez bys tak samo napisal o autach, punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia, nie ma co sciemniac kazdy na kazdego jedize a prawda lezy po srodku
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
synek
Forumowicz
 
Posty: 2282
Dołączył(a): 2007-07-25, 11:21
Lokalizacja: Białystok

przez synek » 2010-11-28, 00:44

Ale tez nie robcie z kolegi "Sony" przestepcy bo zareagowal, troche moze przesadzil w slownictwie ale mysle ze kazdy by sie wkurzyl na jego miejscu

Avatar użytkownika
Rafał.M
Forumowicz
 
Posty: 282
Dołączył(a): 2009-06-03, 12:47
Lokalizacja: Legionowo

przez Rafał.M » 2010-11-28, 01:15

Sony, popatrz na to z drugiej strony..Nie każdy na mokrej nawierzchni zdąży wyhamować na światłach...Czy Tobie nie zdarzało się przejechać na "Bardzo dojrzałej pomarańczy"?
Ok, rozumiem, kolega powinien jechać wolniej..
Piszesz, że Twoja Mama mało co nie wylądowała mu na masce..
Problem w tym, że piesi nie patrzą jak wychodzą na pasy..Myślą, że skoro zapaliło się zielone to mają '"święte" prawo wejścia na pasy i nie patrzą na to czy jedzie samochód..Tu włącza się myślenie"A niech mnie pier*****e, jego wina, nauczy się, ja mam zielone więc idę.."
Nie bronię tu nikogo..Ale zarówno kierowca jak i pieszy powinien uważać i mieć oczy nawet w tyłku..Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie jeżdżą jak debile a piesi uważają się za święte krowy na pasach..I czasem zdarza się taka sytuacja, że ktoś kogoś ochlapie, zmiesza z błotem słownie "Bo mu ktoś wyskoczył na pasy" lub "bo debil powinien zahamować, mam zielone.."
Troszkę przegiąłeś ze słownictwem no ale o tym już sam zadecyduj bo pewnie pisałeś to "na gorąco" :)
Co nie zmienia faktu, że na Twoim miejscu także bym się wkurzył i to ostro
Powered By CarClinic - http://www.carclinic.com.pl/

marcix36
Forumowicz
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 2007-09-28, 19:41
Lokalizacja: Niemcy
Samochód: CTR EP3 K24

przez marcix36 » 2010-11-28, 10:20

Zamknijcie temat

Avatar użytkownika
TomekCRX
Forumowicz
 
Posty: 658
Dołączył(a): 2004-06-27, 21:51

przez TomekCRX » 2010-11-28, 10:57

Jerr a co z radiem kolegi nazulga ? Nie chę być świnią ale kasę przelał a radia to my już chyba na spotach nie zobaczymy?

Jerr napisał(a):Jakbyś nie wiedział to na to co napisałeś są paragrafy i możesz mieć ciepło.


na to co powyżej też pewnie są odpowiednie...

Avatar użytkownika
konrad
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2008-10-03, 12:40
Lokalizacja: Częstochowa/Katowice

przez konrad » 2010-11-28, 11:08

toki, spoko, ja od niego na uklad czekalem 3 miesiace... a teraz nie ma 3zl :szok: zeby mi odeslac z powrotem dzialajacy inny uklad ;)
edit: wlasnie zadeklarowal ze jutro wysle, zobaczymy :)
Ostatnio edytowano 2010-11-28, 14:26 przez konrad, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
NAZGUL
Forumowicz
 
Posty: 1377
Dołączył(a): 2007-07-19, 16:11

przez NAZGUL » 2010-11-28, 11:10

konrad napisał(a):toki, spoko, ja od niego na uklad czekalem 3 miesiace... a teraz nie ma 3zl :szok: zeby mi odeslac z powrotem dzialajacy inny uklad ;)


fajnie fajnie
tylko że ja mu kase przelałem , żeby miał za co wysłać...
brak mi słów !!!

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

przez Iron man » 2010-11-28, 15:26

Jerr napisał(a):Koleś tyś się chyba z dupy urwał...
Naucz swoją starą, że jak są kałuże to nie staje się przy krawężniku, że jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i niech się popatrzy zanim wejdzie na jezdnię i niech weźmie pod uwagę, że nie zawsze jest się w stanie wyhamować...


W plebiscycie na największych buraków tego forum jesteś w ścisłej czołówce.
:O

  Następna strona
Posty: 28   •   Strona 1 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Teraz jest 2024-04-28, 14:10