praca,praca,praca
Grupa Krakowskich CRX-maniaków

Posty: 38   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Damian666
Forumowicz
 
Posty: 324
Dołączył(a): 2006-08-01, 23:35

przez Damian666 » 2008-11-20, 00:39

jezeli ktos szuka pracy z kujawsko-pomorskiego, ma min srednie z matura, pracowal jako PH badz uwaza ze da sobie rade w sprzedazy bezposredniej to prosze o PW

Avatar użytkownika
Rafalcrx
Forumowicz
 
Posty: 312
Dołączył(a): 2004-09-18, 23:21
Lokalizacja: KRAKOW

przez Rafalcrx » 2008-11-22, 00:28

Damian666, to szukasz PH czy akwizytora? bo to dwa rozne pojecia.
Jezdze szybko inaczej jeszcze bym jechal.

Avatar użytkownika
Damian666
Forumowicz
 
Posty: 324
Dołączył(a): 2006-08-01, 23:35

przez Damian666 » 2008-11-22, 11:44

http://www.das.pl/doc.php?d=194 ph jest sprzedawca bezposrednim....

Mike ED6
Forumowicz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-05-13, 21:10

przez Mike ED6 » 2008-11-23, 19:49

ja dodam tylko od siebie że z tymi ogłoszeniami pojawiającymi się regularnie to chodzi najczęściej o to, że pracodawca (w przypadku mojej znajomej znany bank) cały czas rekrutuje, przegląda CV i zaprasza na rozmowy, po to że w przypadku (dosyć częstym) gdy jakiś ich pracownik sie zwalnia, bo wyjeżdża, albo idzie do konkurencji (bo ma doświadczenie) to oni mają całą szafę cv, często sprawdzonych i wtedy dzwoni, a nie dopiero rozpoczyna rekrutację.
a robi to non stop dlatego, że im starsze CV tym większe prawdopodobieństwo, że jego właściciel znalazł już pracę.

a tak w ogóle to polecam zakładać własne firmy :)

Avatar użytkownika
Paco
Forumowicz
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2007-05-16, 11:45
Lokalizacja: Gorzyce/Tarnobrzeg

przez Paco » 2008-12-17, 16:10

Mike ED6 napisał(a):ja dodam tylko od siebie że z tymi ogłoszeniami pojawiającymi się regularnie to chodzi najczęściej o to, że pracodawca (w przypadku mojej znajomej znany bank) cały czas rekrutuje, przegląda CV i zaprasza na rozmowy, po to że w przypadku (dosyć częstym) gdy jakiś ich pracownik sie zwalnia, bo wyjeżdża, albo idzie do konkurencji (bo ma doświadczenie) to oni mają całą szafę cv, często sprawdzonych i wtedy dzwoni, a nie dopiero rozpoczyna rekrutację.
a robi to non stop dlatego, że im starsze CV tym większe prawdopodobieństwo, że jego właściciel znalazł już pracę.

a tak w ogóle to polecam zakładać własne firmy :)


masz DUZO racji,przynajmniej ja tak to czuję...no albo nie umiem się sprzedać:( nie wiem o co chodzi.
ostatnio byłem na rozmowie,wszystko ładnie pieknie,pani mi mówi ze w przyszłym(ten co teraz jest) tygodniu szkolenia,ze otrzymam telefon w poniedziałek , na która mam przyjsc we wtorek na szkolenie...i wiecie co...i nic,można się załamać
no ale cóż :"próbujesz-przegrywasz...ale nie przegrałes bo próbujesz"
jeśli temat będzie się rozwijał(poki co ucichł) to moze by temat przenieść do działu towarzyskie? ;)

Avatar użytkownika
Rafalcrx
Forumowicz
 
Posty: 312
Dołączył(a): 2004-09-18, 23:21
Lokalizacja: KRAKOW

przez Rafalcrx » 2008-12-18, 23:28

bo ja wam powiem tak. niestety polska nas tlumi. moznaby wiele ale nie ten kraj i nie ta mentalnosc.
Jezdze szybko inaczej jeszcze bym jechal.

Avatar użytkownika
Cień696
Forumowicz
 
Posty: 2054
Dołączył(a): 2006-05-12, 15:06
Lokalizacja: Zamość

przez Cień696 » 2008-12-19, 00:03

to ja dodam sie do listy chetnych na lepsza prace
jesli ktos z lubelskiego ma cos ciekawego to pw :)
SPRZEDAM!
Części z CRX / ITR / CTR - Swapy b18 / k20 /
mozemy wstawic takze w rozne budy
potrzebujesz czegos to smialo pytaj ;)
784-933-899

Avatar użytkownika
redbul
Forumowicz
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 2006-07-09, 18:48
Lokalizacja: Mikstat

przez redbul » 2008-12-19, 15:14

Mike ED6 napisał(a):a tak w ogóle to polecam zakładać własne firmy :)


Dokładnie , dlatego ja otwieram za 2 lata (moze szybciej ciut) warsztat, mozecie sie smiac, ale u kogos charujac polowy tego nie zarobimy...

Avatar użytkownika
Paco
Forumowicz
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2007-05-16, 11:45
Lokalizacja: Gorzyce/Tarnobrzeg

przez Paco » 2009-01-08, 12:48

nadal szukam.
jesli ktos cos wie to bede wdzieczny za kazde info ;)
pozdrawiam.

Avatar użytkownika
INESSA
Forumowicz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-07-20, 10:08
Lokalizacja: Kraków

przez INESSA » 2009-01-08, 23:52

Paco napisał(a):nadal szukam.
jesli ktos cos wie to bede wdzieczny za kazde info ;)
pozdrawiam.

Wejdź sobie proszę na stronę:
http://www.anwa.eu/?p=jobs/index
Generalnie rzecz biorąc w firmie zawsze poszukuje się pracowników. Mając dobre podstawy powiedzmy mechaniczne a i jeszcze do tego angielski i znajomość Office pozwoli Ci znaleźć odpowiednie stanowisko. Zarząd chętnie przyjmie kolejnego pracownika...jak to się mówi kolejna para rąk przyda się. Możesz spróbować wysłać CV pod kątem stanowiska mechanik, bo z tego co czytam to co umiesz jest wystarczające..potem i tak mechanicy z większym stażem pomogą Ci się rozwinąć we właściwym kierunku(naumiesz się to będziesz i trzepał rozrządy). Możesz też próbować ubiegać się o stanowisko Doradcy Serwisowego. Tutaj również Twoje umiejętności i doświadczenie znajdą zastosowanie. Jako Doradca Serwisowy pracuję w systemie trzyzmianowym, czyli tydzień pn-pt od 7 do 15, albo pn-pt 14-22 albo od 9-17. Mec hanicy pracują w dwuzmianowym systemie od 7-15 lub od 14-22. Soboty pracujące to liczba 1 lub co najwyżej dwie. ..od 8-16..gdy mechanik ma dyżur, jeżeli nie to od 8 do 14. Zwykle podstawą płacy, którą pewnie Ci zaproponują to około 1200zł..potem są premie od przepracowanych godzin dla mechaników..i tutaj już się rozmawia o dużo wyższych kwotach. Jeśli chodzi o Doradcę Serwisowego jest podobnie, ale premia jest wyliczana od przerobu i sprzedaży usług dodatkowych.Generalnie wychodzi się na tym korzystnie :) Wiadomo jak w każdej firmie są plusy i minusy, a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:) I tu bywa dziwacznie, czasem procedury narzucane przez Zarząd są co najmniej dziwne..ale i tak z czasem znajdują zastosowanie i każdy to z czasem akceptuje. Mechanicy generalnie są zadowoleni,o czym świadczy ich dośc długa przygoda z Anwą. Spróbuj...myslę,że warto, może uda mi się Ci pomóc. ;)
:)wrauu..

Avatar użytkownika
crash48
Forumowicz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2007-06-08, 13:56
Lokalizacja: Kraków

przez crash48 » 2009-01-09, 01:48

To ja ci powiem jeszcze tak może trochę z innej beczki.

Znasz angielski i masz obcyk z kompem => Capgemini
Praca na helpdesku, cały czas mamy rotację i cały czas szukamy ludzi, do tego stopnia że bierzemy ludzi z samą znajomością angielskiego.

Na dłuższą metę jest monotonnie (jeśli chodzi o samą pracę), ale klimat w biurze jest fajny i śmiechawa cały dzień.

Jeśli chodzi o zarobki to niestety nie mogę zdradzać bo to tajemnica służbowa i a nóż ktoś zobaczy i mnie podp*** (a wiedzą że siedzę na tym forum cały dzień xD ), ale powiem ci tylko tyle że dostaniesz troszkę więcej niż twoje minimum. Poza tym jest prywatna obsługa medyczna i karnety do multikina czy tam aqua parku (tak wiem, bzdura ale czasem i to cieszy :) )

Atutem jak dla mnie jest możliwość rozwoju. Jak jesteś kumaty to szybko załapiesz o co biega i wskoczysz na drugą linię, a tam i kasa lepsza i charakter pracy, bo już nie odbierasz cały dzień telefonów tylko oddzwaniasz. Ja z pierwszej linii wskoczyłem na drugą po pół roku.

Nie wiem czy to jest coś co ci podejdzie, ale jeśli tak i twój angielski jest na takim poziomie że potrafisz komuś wytłumaczyć jak wybrać jakąś opcję w menu i w nią kliknąć i tym podobne to daj znać na PW.
Najlepiej jak byśmy się spotkali i bym mógł z tobą zamienić ze dwa słowa po angielsku i nie tylko to ci powiem czy cię wezmą czy nie, bo sam prowadziłem u nas rozmowy rekrutacyjne na pierwszą linię.

Poza tym u nas jest tak że jak mi dasz CV, to ja je podrzucam bezpośrednio naszemu team leaderowi, co ułatwia cały proces (i nie ukrywam że ja za to dostane mały bonus xD ).

Nie namawiam, bo wiem że praca na helpdesku nie jest marzeniem wielu osób i kojarzy się z neostradą (choć u nas jest zupełnie inaczej), ale jakbyś tylko chciał to tak jak mówię, wal na PW to pogadamy.

Zresztą to samo kieruję do innych z Krakowa. Capgemini cały czas szuka osób, bo rotacja jest duża ze względu na to że dużo osób tu wpada, zbiera trochę doświadczenia i leci dalej, albo awansując wewnątrz, albo idąc za lepszą nieco kasą gdzie indziej.

No koniec wywodu :D Jak są błędy, albo coś namieszałem to sorry, ale późno jest i nie chce mi się tego już czytać co naskrobałem xD
"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you." - Jeremy Clarkson
Obrazek

Avatar użytkownika
Paco
Forumowicz
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2007-05-16, 11:45
Lokalizacja: Gorzyce/Tarnobrzeg

przez Paco » 2009-01-09, 10:07

do anwy wyslalem CV i LM na stanowisko asystenta sprzedawcy samochodów i na młodszego mechanika 01.12 i do tej pory zero odzewu.
co do capgemini...hmmm to chyba nie jest praca dla mnie, w azsofcie(call center) wytrzymalem 3 dni :rotfl: chociaz mozliwosc rozwoju( jezyk angielski) kusi. zastanowie sie,poki co jestem tak chory ze ledwo mowie :nieok:
dzieki za pomoc :ok:

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2009-01-09, 14:32

znajomy z uczelni pracuje w capgemini na lubicz... chwali sobie choc mowi ze praca denna to warunki dobre.
Tylko ze z tego co widze w ogloszeniach to tam ciagle szukaja ludzi z dobrym rumuńskim, węgierskim , włoskim itp egzotyki :)
Ostatnio edytowano 2009-01-09, 14:32 przez Dr_, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
- maciek -
Forumowicz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2007-05-08, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

przez - maciek - » 2009-01-09, 14:32

jesli ktoś coś wie o pracy w okolicach Leszna, Wschowy, Rawicza to prosił bym o informacje :rotfl:

Juster
Forumowicz
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2007-04-04, 23:03
Lokalizacja: Kraków

przez Juster » 2009-01-09, 18:31

w capie wszystko zalezy od specyfiki projektu. znam ludzi co zarabiaja calkiem spore pienieadze a tez takich co maja "marne" grosze.

ale tak jak Crash mowi jest to dobra odskocznia.
Krakow - Honda CRX Del Sol ESi Transtop 140KM 1996 rocznik ( czerwona ) - Sprzedana
Koeln - Ford Focus Titanium 1.6 Ecoboost 182KM 2012 rocznik ( candy red )
Koeln - Ford Fiesta ST2 1.6 Ecoboost 182KM 2014 rocznik ( molten orange ) - 2014

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 38   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-26, 19:43