Co z naszą grupą nie tak ??
Grupa Krakowskich CRX-maniaków

Posty: 41   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

Co z naszą grupą nie tak ??

przez Davids » 2006-07-18, 00:17

1) generalnie chrzani sie po całości ...
- na spoty przyjezdza max 5 ceerek (5 to już jest wypas)
- zycie na forum - jakie zycie ?

Co sie dzieje ?? jakie sa tego powody ?? Co trzeba zmienić ?? co wam nie pasuje ?? moze terminy spotów sie nie zgrywają ?? - odpowiedzcie na te pytania !! co trzeba zrobić zeby było lepiej ... jedna z opcji jaka padła na ostatnim spocie to wypady na spoty MKH i MTK ... n/c fajnie u nich i jestem za tym aby sie tam wybierac !! ale czy to znaczy ze nasza grupa nie istnieje ??


2) będe dzielił liczbe "klubowiczów" na klubowiczów i rekrutów zeby podzielić na osoby biorące czynny i bierny udział - sory ale mamy 20 os w grupie a znam z 10 !!!

pojawienie sie od czasu do czasu na spocie spowoduje ze przeniose taką osobe z listy rekrutów do klubowiczów !!
- zastanawiam sie jeszcze co zrobić z osobami ktore jeździły na spoty i juz niejezdza i sie nawet nie odzywaja ... i chyba ich dam do rekrutów, jak odzyja to im przywróce status ;)
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Avatar użytkownika
TJ
Forumowicz
 
Posty: 801
Dołączył(a): 2006-03-12, 09:58
Lokalizacja: Kraków

przez TJ » 2006-07-18, 21:56

Proponuję żeby po prostu zadbać o to aby było nas znacznie więcej - jeśli będzie nas nie 20 lecz powiedzmy 50, to z pewnością na spot będzie przyjeżdżać ponad 10 ceerek. Zarażajmy tą pasją kogo się da, jest jeszcze wielu którzy chętnie kupią to wspaniałe autko :)

Poza tym przydałoby się zorganizować jakąś większą imprezę, i zaprosić na nią klubowiczów z okolic, no przynajmniej z Kielc, Wawy i Śląska, jak będzie się więcej działo to klub krakowski się bardziej zintegruje. Może jakoś we wrześniu - na razie wyjeżdżam ale pod koniec sierpnia wrócę i chętnie pomogę przy organizacji!
Stock music for videos - http://tj.krakow.pl/muzyka/

Avatar użytkownika
Szołmen
Forumowicz
 
Posty: 645
Dołączył(a): 2004-08-19, 14:09
Lokalizacja: Chorzów/Kraków

przez Szołmen » 2006-07-18, 23:16

Dawid jak mnie wezmą do Krakowa to na mnie mozesz liczyc:)
moja była:)

Avatar użytkownika
Avia
Forumowicz
 
Posty: 832
Dołączył(a): 2005-08-22, 12:19
Lokalizacja: Kraków

przez Avia » 2006-07-18, 23:24

Jesli chodzi o kwestie zarażania innych owszem pomysł dobry jedenk juz testowany od samego początku .. każda napotkana przez nas crka dostawała koperte z logiem forum a w środku zaproszenie z opisem jak wygląda strona ze są zloty itp i rzecz najwazniejsza że planowane jest utworzenie grupy krakowskiej... i wiemy że spośród wielu rozdanych zaproszen na forum pzyłaczyło zaledwie kilka osób
a jeśli chodzi o osoby które chcą zakupić to auto to znam pare osób ktore chcą kupić i już jeżdżą czasami ze mną i Davidsem na spoty (jak tylko takie są)

Avatar użytkownika
VEN
Forumowicz
 
Posty: 910
Dołączył(a): 2005-04-12, 16:51
Lokalizacja: Kraków

przez VEN » 2006-07-18, 23:45

z mojej strony chyba nie musze tłumaczyc - mam taką a nie inną prace i nic na to nie poradzę, w tą środe już zapowiadałem że mnie nie będzie pod Plaża bo mam na 14 do pracy, ale za to następny tydzień zjawiam sie na bank bo mam na 7 rano i nic nie wskazuje że mogło by być inaczej
Co do pisania tutaj na forum - jak niemam oczym pisac to nie pisze - no chyba że jakieś totalne bzdety typu że rozjechałem 2 mrówki czy cos podobnego :-)

a jeśli o pisamiu - to w czwartek będzie w Krakowie cerka do sprzedania - temat w dziale SPRZEDAM

Avatar użytkownika
..:VoyteQ:..
Forumowicz
 
Posty: 355
Dołączył(a): 2004-05-25, 13:39
Lokalizacja: Wieliczka

przez ..:VoyteQ:.. » 2006-07-19, 10:09

Moje zdanie znasz: nie mam crx-nie jezdze na spoty... Kupię hanię-będę jezdził. A puki co, to jestem na zlotach golfa, ktore są o tej samej porze.
Używane urządzenia firmy KARCHER po kapitalnych remontach i z gwarancją!!!!

www.kastor-karcher.pl

Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

przez Davids » 2006-07-19, 10:19

oki wypowiedziały sie osoby ktore sa klubowiczami ale chce poznać zdanie osob ktore nie jezdza !!

Tadek takie spotkanie było i był to krakowski zlot robiony rok temu i we wrzesniu mamy zlot w szczyrku !! robimy je naprzemian - za rok bedize pewnie w kraku (temat zloty,spoty...)
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Avatar użytkownika
kujus
Forumowicz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2006-07-16, 18:44
Lokalizacja: CK Miasto Kraków

przez kujus » 2006-07-19, 11:50

Davids napisał(a):oki wypowiedziały sie osoby ktore sa klubowiczami ale chce poznać zdanie osob ktore nie jezdza !!

Tadek takie spotkanie było i był to krakowski zlot robiony rok temu i we wrzesniu mamy zlot w szczyrku !! robimy je naprzemian - za rok bedize pewnie w kraku (temat zloty,spoty...)


Nowy jestem i sie nie znam a w temacie o terminach spotow nie ma tej informacji. Rozumiem, że spotykacie sie w srody pod Plazą? O której i gdzie konkretnie?

Avatar użytkownika
Avia
Forumowicz
 
Posty: 832
Dołączył(a): 2005-08-22, 12:19
Lokalizacja: Kraków

przez Avia » 2006-07-19, 15:05

ostatnio się wogóle nie spotykamy bo nie wiem czemu nikt na spoty nie przyjeżdża ... a jeśli chodzo o środy pod plazą to tam ma spoty grupa MKH ,którą pare osób z naszej "grupy" ma zamiar odwiedzać ,bo w tej chwili temat spotów naszej "grupy" to temat drażliwy :nieok:

A pod plaża te spoty MKH sa o 19 :) - ja niestety dzisiaj nei mogę tam jechać ale za tydzien na 99% będę :)

Mailo
Forumowicz
 
Posty: 491
Dołączył(a): 2005-07-04, 09:44
Lokalizacja: Świebodzice

przez Mailo » 2006-07-19, 15:14

ja posiadam cex-a na forum jestem co dzień na spotach nie byłem a chce bardzo!! czemu nie byłem to proste tak jak z większośc z nas PRACA mam taką że nie mam dnia wolnego niedziela św. itd. a jak by byłspot we wrocku albo gdzieś na dolnym sląsku to po pracy mum przyjechał. Davids, nie wiem co ze mną zrobisz ale jak chcesz to możesz mnie wywalić bo co ja poradze jak nie moge na spoty śmigać :(

Avatar użytkownika
Piter
Forumowicz
 
Posty: 221
Dołączył(a): 2005-11-21, 00:19
Lokalizacja: Kraków

przez Piter » 2006-07-19, 19:25

To może tak w ramach relaksu w któryś dzień do Kryspinowa.
Pogadamy, wykąpiemy sie, omówimy pare spraw
Loobo napisał(a):Oczywiscie pozniej podamy sobie wszyscy rece i kazdy kazdemu pokojowo walnie z Zidana

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Avatar użytkownika
Cytrynka
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2005-12-12, 19:38
Lokalizacja: Kraków

przez Cytrynka » 2006-07-19, 21:24

W każdej grupie spoty wypadają raz lepiej a raz gorzej :)
Zapraszam na spoty MTK+ inni w każdą niedziele za Abrą na Zakopiance ok 19, a potem zawsze wyjazd na Rybki :)
Ja również crx niemam więc niamam czym się pojawić na spotach. Jeśli chodzi o MTK to bywam tam w szczególności ze względu na faceta ;)

Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

przez Davids » 2006-07-20, 01:47

Cytrynka napisał(a):W każdej grupie spoty wypadają raz lepiej a raz gorzej :)
Zapraszam na spoty MTK+ inni w każdą niedziele za Abrą na Zakopiance ok 19, a potem zawsze wyjazd na Rybki :)
Ja również crx niemam więc niamam czym się pojawić na spotach. Jeśli chodzi o MTK to bywam tam w szczególności ze względu na faceta ;)


a czym facet jeździ to moze skojaze :)
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Avatar użytkownika
gero
Forumowicz
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2005-10-12, 14:38
Lokalizacja: Żegocina

przez gero » 2006-07-20, 10:20

ja tez załuje ze sie nie pojawiam ale pracuje do 17 niekiedy do 19 i zanim dojade do krakowa bedzie conajmniej 20.30 natomiast spotykam sie z kuplami w limanowej głownie na kjs bo jeden z nich uczestniczy w nich crx i my mu kibicujemy a przy okazji poznajemy mozliwości ed9 oraz civic vt tak ze zawsze jest minm 5 hond w tym 3 crx:)
szkoda ze mieszkamy 80 km od krakowa

Avatar użytkownika
Piter
Forumowicz
 
Posty: 221
Dołączył(a): 2005-11-21, 00:19
Lokalizacja: Kraków

przez Piter » 2006-07-20, 21:28

A ja dziś widziałem sie z chłopakami i dziewczynami (i Dragonem ;) ) z MKH i powiem że mają naprawde super zgraną grupe i są przede wszystkim przyjaciółmi i to jest super :ok: .

  Następna strona
Posty: 41   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Teraz jest 2024-04-28, 08:45