KJS 3 Rally Żak (21-22 kwiecień 2007)
Wszystko co zwiazane z przygotowaniem rexow
1/4 mili, kjsy i inne

Posty: 9   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

KJS 3 Rally Żak (21-22 kwiecień 2007)

przez Iron man » 2007-03-26, 10:06

Już za niecały miesiąc zapraszamy na kolejny kjs - tym razem rajd studencki. Będzie to naprawdę gruuuba impreza - kilkanaście prób podzielonych na dwa dni. Po raz pierwszy zostali zaproszeni także studenci z całej Polski. Ma być dużo załóg i ciekawe, równe próby. Organizatorem jest Olsztyński Klub Rajdowy, więc to mówi samo za siebie.
Ja jestem dobrej myśli i liczę na dobrą zabawę bo też startuję :)

Strona organizatora (sukcesywnie będzie uzupełniana): www.okr.olsztyn.pl
Strona KJS-u: http://okr.olsztyn.pl/zak/
:O

Avatar użytkownika
lukas.elk
Forumowicz
 
Posty: 912
Dołączył(a): 2007-01-24, 23:04
Lokalizacja: Olsztyn/Ełk

przez lukas.elk » 2007-03-26, 20:13

No jak dobrze pojdzie to moze pojade jako Malaka pilot :ok: Bo swoim na pewno nie pojade. Szkoda oponek ;) Chyba ze bym skołował jakies stalówki z jakimis starymi kapciami to moze, moze ;)
Jeśli ci pomogłem kliknij "pomógł" pod moim postem.
--
Sprzedam:
-przepustnica ED9 (czujnik polozenia nietkniety)
-alternator do D16Z6/Civic 5 gen

Avatar użytkownika
Malakko
Forumowicz
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2007-03-25, 19:40
Lokalizacja: Olsztyn

przez Malakko » 2007-03-26, 21:07

Iron pytanie mam:
chodzi o kase - wpisowe... jak sie jest członkiem OKR to pewnie taniej jest, nie? :D
I pytanie czy na tyle taniej, że opłaca sie zapisać, bo składka członkowska 30zl.

I na czym polega te zapisanie sie do OKR, formularzyc i juz?
I skad kaski można wziać? mozliwe, że bede miał od koleżanki, ale na wszelki wypadek lepiej mieć inne źródło :)

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

przez Iron man » 2007-03-26, 21:57

Zapisanie się polega na podpisaniu deklaracji i zapłaceniu 30 zł wpisowego. W nast. roku płaci się już 15 zł. Ja myślę że się opłaca zapisać, bo masz kilka dyszek niżej na wpisowym do każdego kjs, więc po kilku kręciołkach robionych przez OKR już jesteś do przodu. A jak wiadomo OKR robi najwięcej kjs-ów u nas.
Kaski można wypożyczyć z OKR-u (o ile wystarczy dla wszystkich chętnych, jak pamiętam to za 10 zł albo za darmo). A tak poza tym to możesz sam załatwić sobie wszystko jedno jaki. Możesz nawet pojechać w orzeszku z napisem MO ;P
:O

Avatar użytkownika
lukas.elk
Forumowicz
 
Posty: 912
Dołączył(a): 2007-01-24, 23:04
Lokalizacja: Olsztyn/Ełk

przez lukas.elk » 2007-03-26, 23:57

Iron man napisał(a):Możesz nawet pojechać w orzeszku z napisem MO

Ostatnio na kjs gosciu jezdził w orzeszku :rotfl: Wyglądał przezabawnie :rotfl2:
Jeśli ci pomogłem kliknij "pomógł" pod moim postem.
--
Sprzedam:
-przepustnica ED9 (czujnik polozenia nietkniety)
-alternator do D16Z6/Civic 5 gen

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

przez Iron man » 2007-03-28, 09:16

Ruszył już internetowy system zgłoszeń dla zawodników, więc kto chętny - proszę się zapisywać :).

http://okr.olsztyn.pl/zak/
:O

Avatar użytkownika
Malakko
Forumowicz
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2007-03-25, 19:40
Lokalizacja: Olsztyn

przez Malakko » 2007-04-04, 00:06

Iron... Jakie trzeba miec wypozazenie na KJSy? :>
na pewno gasnica, apteczka, trojkat.

A takie rzeczy jak koło zapasowe, lewarek, klucz :razz: ?

No i pytanie o przecieki ile załóg sie juz zgłosiło, zebym sie potem nie obudził jak juz miejsa nie bedzie ;)

ps. Chciałem sie zarejestrowac na to Wasze forum rajdowe, ale tam rejestracja przechodzi przez admina co sie nie kwapi do aktywowania konta...

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

przez Iron man » 2007-04-23, 09:29

Na BK zwracają uwagę na gaśnicę (czy ważna to już rzadko ich obchodzi :P ), trójkąt i apteczkę. Poza tym potrafią jeszcze luknąć na bieżnik na oponach w jakim jest stanie, sprawdzają światła, klakson, mocowanie akumulatora, no i tą nieszczęsną głośność wydechu o co zawodnicy cały czas toczą batalię z organizatorami.

Z nieoficjalnego źródła wiem, że zgłosiło się dopiero ok 10 załóg. Ale jak zawsze - prawie każdy zostawia zgłoszenie na ostatnią chwilę :P

Co do Twojej rejestracji na forum to postaram się to dziś załatwić, bo nie wiem dlaczego aktywacja przechodzi przez admina skoro wcześniej tak nie było

DODANO:

Kjs był świetny. Gruba dwudniowa impreza z ciekawymi próbami - np. mini OS Kromerowo - kręty, wąski asfalt na którym wyciągałem ponad 130 km/h, albo rewelacyjnie ułozona próba na bieżni stadionu. Nie pamiętam kiedy się tak wyszalałem jak w ten weekend.
A i wyniku nie mam się co wstydzić - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej i 1 w swojej klasie :D
:O

Avatar użytkownika
Qzyn
Forumowicz
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2006-06-19, 09:20
Lokalizacja: Radlin / Śląskie

przez Qzyn » 2007-04-23, 10:19

No to kurcze pogratulowali. Jednak te hondy w polaczeniu z odpowiednim wkladem na prawde potrafia zapierd...lac :D:D Super - czekam na kolejne informacje :)

Posty: 9   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Teraz jest 2024-04-28, 01:41