rallyco.pl - ciekawy pomysł
Wszystko co zwiazane z przygotowaniem rexow
1/4 mili, kjsy i inne

Posty: 11   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
w1c10
Forumowicz
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2004-05-20, 21:10
Lokalizacja: Skwierzyna

rallyco.pl - ciekawy pomysł

przez w1c10 » 2010-05-28, 11:34

Cześć.
Przez przypadek trafiłem na stronkę teamu Rallyco, dość nowatorski i ciekawy pomysł.
Najważniejsze, że auto którym dysponują to Honda CRX :)

Jak ktoś jest zainteresowany ich pomysłem to zapraszam na:
http://rallyco.pl

Avatar użytkownika
Malakko
Forumowicz
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2007-03-25, 19:40
Lokalizacja: Olsztyn

przez Malakko » 2010-05-28, 12:08

"Po raz pierwszy tego typu przedsięwzięcie będzie zarządzane i finansowane przez fanów."

Zgadnij o co chodzi? ;)

kristo2
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2009-11-19, 22:08
Lokalizacja: Leszno

przez kristo2 » 2010-05-28, 12:30

Jak wiadomo rajdy to drogi sport, życzę chłopakom powodzenia ale nie wróżę realizacji planów jeżeli to bedzie ich jedyny kanał dotarcia do potencjalnych sponsorów.
Muszę przyznać że strona bardzo ciekawa i profesjonalna.
Wielki plus dla nich za aktywność w poszukiwaniu mozna powiedzieć dodatkowych środków na starty, ale trzon budżetu muszą zbudować przez swoje kontakty.

I jeżeli chłopacy chcą naprawdę sprawdzić swoje możliwości to niech przyjadą np. na Superoes na torze poznań, zazwyczaj startuje tam kilka szybkich załóg;) zawsze im więcej aut w klasie tym fajniejsza zabawa!!!

Avatar użytkownika
w1c10
Forumowicz
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2004-05-20, 21:10
Lokalizacja: Skwierzyna

przez w1c10 » 2010-05-28, 13:05

Wiadomo, że to wszystko rozchodzi się o kasę, ale sam pomyśl uważam za bardzo ciekawy a i wykonanie bardzo dobre. Stronka ładna, newsy na facebooku, głosowania, sponsoring przez smsy i wykupywanie miejsca na rajdówce. Bardzo ciekawy jestem jak to się rozwinie.
Ciekawe jak duży wpływ będą mieli fani na ich działania.

Chłopaki chyba celują wyżej niż kjsy, bo piszą o RSMP, tylko nie wiem jak chcą to zrobić crxem, bo jak dobrze pamiętam tam problem z homologacją itp.

Jeżeli chodzi o konkurencje to piszą na swojej stronie, że startowali w Classicauto Track Day Ułęż i zajęli pierwsze miejsce w klasie 2000. Organizator zakwalifikował ich do klasy 1600, a sami zapisali się do mocniejszej 2000.

Tak czy siak ja trzymam kciuki i będę obserwował jak to się wszystko rozwija.

Avatar użytkownika
kruku85
Forumowicz
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 2006-07-13, 20:34
Lokalizacja: Kielce

przez kruku85 » 2010-05-28, 13:18

ale z ta walka z czolowka w 2013 roku to troche poplyneli ;)

janki
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-04-23, 18:43
Lokalizacja: Warszawa

przez janki » 2010-05-28, 20:53

Hej.

Cholernie cieszy, że wyczuwa się raczej pozytywny odbiór w Waszych komentarzach :)

Hondka pojawiła się w projekcie raczej przypadkowo, gdyż szczęśliwie służy mi do przemieszczania się od paru lat i siłą rzeczy jest w tej chwili jedynym pojazdem, którym można gdziekolwiek startować mimo, że jest całkowicie seryjna (no, poza bilsteinem, kierownicą i fotelem).

Docelowo jednak planujemy oczywiście konkurencyjny, czytaj parędziesiąt lat nowszy sprzęt.

Za kierownicą nowicjuszem nie jestem i swego czasu umiejętności sprawdzałem w doborowym gronie, psując czasem humor na przykład niejakiemu Kajtkowi. Nie zmienia to faktu, że chętnie pojawiłbym się w Poznaniu o ile rozwój zespołu RallyCo na to pozwoli.

Tymczasem zapraszam na www.rallyco.pl i www.facebook.com/RallyCoSR - jeśli zechcecie wesprzeć naszą inicjatywę, będzie nam na pewno łatwiej udowodnić, że było warto!

Pozdrawiam,

Janek Niesiołowski

Avatar użytkownika
eXtreman
Forumowicz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2006-12-07, 22:56
Lokalizacja: Skoczów

przez eXtreman » 2010-05-29, 07:26

samo nazwisko mi się źle kojarzy.. :p
pokaż kolego jakieś wyniki, że warto choć złotówkę na Ciebie dać..

janki
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-04-23, 18:43
Lokalizacja: Warszawa

przez janki » 2010-05-30, 14:25


Avatar użytkownika
eXtreman
Forumowicz
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2006-12-07, 22:56
Lokalizacja: Skoczów

przez eXtreman » 2010-05-30, 15:43

No nieźle, ale to już troche dawno było... Kajto jeździ dalej a Ty ? Tak sobie wskoczysz do RSMP ?

janki
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2006-04-23, 18:43
Lokalizacja: Warszawa

przez janki » 2010-05-30, 21:30

Nie, zamiast wziąć się do roboty i stworzyć coś nowego, będę siedział w fotelu przed monitorem i prowadził z Tobą pasjonujące dysputy.

Myślę, że to faktycznie lepszy pomysł - inaczej nie daj Boże mogłoby jeszcze się coś udać :(

Dzięki za dobrą radę!

Maciej Marczewski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-05-31, 17:45

przez Maciej Marczewski » 2010-05-31, 18:14

Myślę, że nie będziemy nikogo na siłę przekonywać. Janek pokazał swoje referencje i każdy sam może ocenić czy w połączeniu z oryginalnością całego projektu, są one wystarczające, żeby wykupić cegiełkę i namówić do tego samego swych znajomych, czy też nie.

Ja zdecydowałem się w projekt i samego Janka zainwestować nie tylko pieniądze, ale własny czas i zaangażowanie.

Zanim to jednak zrobiłem odpowiedziałem sobie na dwa pytania:

Po pierwsze, czy obecność kolejnej fajnie jeżdżącej załogi w rajdach polskich podniesie rywalizację i poziom sportowy zawodów, czy je obniży?

Po drugie, czy obecność takiej inicjatywy przyciągnie do tego sportu media czy raczej zniechęci?


Każdy może na tym tak naprawdę skorzystać, a już na pewno skorzysta jakaś mała firma, która przygotuje nasze auto treningowe już na jesieni. Co prawda nie wiem jaka, bo najprawdopodobniej zadecyduje o tym społeczność RallyCo, ale spodziewam się ożywionej debaty i głosowania na naszym forum. Wy też możecie zabrać głos, który jest dla nas tak samo ważny i cenny

Do zobaczenia na OSach!
Maciej Marczewski

Posty: 11   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 2024-04-27, 23:58