M!R@S
Kupiles cos od forumowicza ?
Powiedz co o nim myslisz :)

Posty: 111   •   Strona 6 z 8   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8
Avatar użytkownika
faken
Forumowicz
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2008-05-01, 00:24
Lokalizacja: katowice

przez faken » 2014-04-30, 12:58

RUSH ja miałem podobna sytuacje z kolesiem z prelude team poland o nicku prelud w gre wchodziło 7 tys ,koles grał na czas ,manipulował ,pokazywał jakies sfałszowane przelewy itp. pewnego dnia poczekałem na niego ,pobiłem do nokałtu ,zabrałem klucze z jego prelki i na drugi dzień pieniadze oddał :) na niektórych tylko taka argumentacja działa ,-polecam :) pozdro
del sol sprzedany

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 13:02

faken to jest najprostsze wyjście
ale nie mam zamiaru ryzykować procesu za takiego "człowieka"
idę z nim do sądu

Avatar użytkownika
Dymek
Forumowicz
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 2009-06-16, 20:58
Lokalizacja: Wrocław/Ostrowiec Św

przez Dymek » 2014-04-30, 13:37

No to mamy klops...
Obrazek

Avatar użytkownika
M!R@S
Forumowicz
 
Posty: 7693
Dołączył(a): 2006-03-18, 15:43
Lokalizacja: Polkowice

przez M!R@S » 2014-04-30, 14:50

Ok więc piszę prawdę, aby każdy poznał sprawę.
Przyjechał do mnie jako kolega, ładnie pięknie, mówi "Mirek pryśnij mi ten samochód bo mam dosyć lakierników" Mówiłem mu, że całego samochodu nigdy nie malowałem i nie wiem jak to wyjdzie, a on się uparł i powiedział, że będzie na pewno lepiej niż poprzednicy i że jakoś się dogadamy. Nie mam lakierni, nie mam sprzętu odpowiedniego do tego, aby musiało to wyjść dobrze. Byłem głupi i zgodziłem się na to, a dopiero teraz poznałem go jaki to człowiek nieinteligentny, a nie chce myśleć o wszystkich tak którzy mają bmw. Oglądał z 3h samochód i wszystko było ok, na miejscu ustawiliśmy jeszcze zderzak z tyłu i parę innych drobnych detali. Wszystko to co pokazał, był dobrze świadomy ponieważ sam mu to przed odbiorem pokazałem. Nie mam warsztatu, jestem na bezrobotnym, a parę groszy by się zawsze przydało. Skusił mnie na tą ofertę chociaż teraz żałuję. Zrobiłem dużo więcej, namówiłem ojca na wykonanie blacharki i wyklepanie przednich błotników za które powiedział, że jesteśmy kolegami to nic nie weźmie. Były wykonane prace na kupę pieniędzy za które nie zapłacił bo był uważany za kolegę "spoko". Dałem się wykorzystać, a na forum można wszystko pisać i innych wprowadzać w błąd. Tej sprawy nie puszczę bokiem bo cierpliwość się zakończyła... zawsze jest wyjście z sytuacji z której nie skorzystał, ale mam świadków na to, że w kilku warsztatach próbował wyłudzić pieniądze za źle wykonaną pracę zamiast się skonsultować. Postawcie się w mojej sytuacji i oceńcie go sami bo nie chcę być wrogiem dla wszystkich. Piotrek wszystkiego się wypiera, a teraz próbuje wyłudzić ode mnie pieniądze za lakiery i inne rzeczy za które nie brałem pieniędzy, wmawia też uszkodzenia na uzyskanie większej kwoty mimo, że mam na to nie podważalne dowody, że były już wcześniej uszkodzone, a oczekuje ze swoich wyliczeń. Konsultowałem się z kilkoma osobami, którzy się znają na sprawie i nie chcę szkodzić "koledze" Piotrkowi bo może mieć większe kłopoty do jego wykonywanej pracy w banku, a tam opinia się liczy.
Obrazek

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 15:03

no to jedziemy z koksem dalej
ja jeżdżę po warsztatach i wyłudzam pieniądze
Mirek zrobił mi samochód idealnie a wszystko miałem poniszczone wcześniej
bo przecież mojego samochodu nikt w życiu nie widział
no i wracamy do kwestii że kazałem mu za 4tyś za samą robociznę zniszczyć mi auto

Mirek lakiery kupowałem sam, włącznie z taśmami, papierami, pędzelkami, wszystkim
na to akurat mam trochę rachunków
bo Ci Panowie co mi to sprzedawali nie oszukują naszego cudownego Państwa Polskiego jak ty :)

żebyś nie miał za dużo kopiowania to już ci pomagam

Miras napisał(a):KURGAN, ale on w tym sęk, że nie zapłacił 6k za malowanie. W rzeczywistości po odliczeniu wszystkiego to co było robione w aucie i kupione to malowanie wyszłoby około 2.5k z materiałami co nie jest kwotą zabijającą i niską. Cenę 6k podaje z kupowaniem klejów i całej masy innych rzeczy, które były potrzebne do np. przyklejenia progów, spoilerów. Ta cena też zawiera:
- blacharka tyłu (była uderzona)
- lakierowanie
- dyfuzor z usa który kompletnie nie pasował i walczyłem z nim dwa dni
- końcówki wydechu, które też choro pasowały
- poszerzanie przednich błotników i przerabianie tylnych
- progi, które trzeba było wpasować i to nie w oryginalne miejsca
- pasy o których przypomniał sobie na końcu
- wiretuck + cała komora, wywalanie wszystkiego
- szyberdach wmawia, że popsuty, a mówiłem o plastikach, że stare i pękają jak w hondach
- Przód był robiony bo rdzewiał (zresztą o rdzy na progach i pod listwami nie wspomnę)
- stożki sroszki
- przepływomierz mu załatwiłem bo miał padnięty, ale tego nie liczyłem
- dokładka przód, która jest z laminatu, która oczywiście musiała pasować idealnie
- zamek klapy tył naprawiłem też.

Wszystko to co miał malowane zostało rozebrane i malowane od spodu jak i z zewnątrz, wnęki, komora i cała reszta. Prosto można wyliczyć ile to wszystko kosztuje, a gadanie, że zrobienie błotnika przedniego i jego poszerzenie za 20zł jest po prostu kretyństwem bo tak mi też napisał, aby jak najwięcej skubnąć, a było roboty przy nich. Mogę mu poprawić lakierowanie, ale jak mi zapłaci za wszystko bo miał to robione jako kolega, ale nie zdaje sobie sprawy, że inni co tyle płacą to mają w cenie tylko i wyłącznie pomalowany samochód za wyższą cenę. O konserwacji nie wspomnę ;)

Wyskoczył na internet to sam sobie zaszkodził bo mógł po prostu do mnie tym autem przyjechać i porozmawiać jak zwykły człowiek, ale, że jest nieogarnięty to już nie moja wina, że chce wymusić kasę i cieszyć się pozostałymi modami co były zrobione nie licząc już malowania. Sam dobrze wie ile to wszystko kosztuje. 800zł zapłacił w Lubinie za malowanie połowy błotnika i maski, gdzie wszystko odpadało, ale przez jego głupotę bo opona gotowała błotnik, a dzisi się, że malowanie za 2k wyszło jak wyszło. Mógł oddać do serwisu, a nie wciskać osobie, która maluje tylko elementy bo po prostu nie ma miejsca i warunków do tego. Zresztą każdy dobrze wie ile kosztuje lakierowanie... a nie wydziwianie. Tyle odemnie i więcej nie będę tutaj pisał bo miał zrobione pełno rzeczy za darmo. Zapłacisz mi teraz za to ? Wystawie ci rachunek po cenach z cennika bo mi nie zapłaciłeś i masz pretensje.

kłamstwa i ściemy
tak działasz człowieku

- blacharka tyłu (była uderzona)
- listewka pod lampą do klepania
- lakierowanie - no rzeczywiście po to auto dostałeś
- dyfuzor z usa który kompletnie nie pasował i walczyłem z nim dwa dni - dramat, pomalowany i założony, postrzępiony, mam wrażenie że w gorszym stanie niż przyjechał ale mu tego nie udowodnie
- końcówki wydechu, które też choro pasowały - końcówki wydechu prawda, za spawanie w innym aucie u spawacza w lubinie za taką samą robotę dałem 50zł
- poszerzanie przednich błotników i przerabianie tylnych - jakie poszerzanie człowieku, podgięcie przednich rantów na długości 5cm - na ile to wyceniasz człowieku, a o tylnych to znowu 300% ściemy, błotniki były robione rok temu i można to przeczytać w temacie założonym na maxbimmer
- progi, które trzeba było wpasować i to nie w oryginalne miejsca - progi po prostu zamontowane 1cm niżej, kupione do tego oryginalne klipsy z aso, mimo tego mirek nie potrafił ich zamontować porządnie i tak kupiłem do tego klej
- pasy o których przypomniał sobie na końcu - jakie pasy - przykręcenie klamr do szyn pod fotele
- wiretuck + cała komora, wywalanie wszystkiego - wywalił zbiornik spryskiwaczy + kllime, nie ma pojęcie co znaczy wiretuck prawdziwy
- szyberdach wmawia, że popsuty, a mówiłem o plastikach, że stare i pękają jak w hondach - działał mi jakoś 3 lata człowieku, przy twoim rozbieraniu "się rozleciał" i drugi który kupiłem też po twoim montażu się rozleciał
- Przód był robiony bo rdzewiał (zresztą o rdzy na progach i pod listwami nie wspomnę) - nic nie rdzewiało, kompletnie nie wiem o co mu chodzi - 300% kłamstwa
- stożki sroszki - zmienił filtr na stożek
- przepływomierz mu załatwiłem bo miał padnięty, ale tego nie liczyłem - oddałem z dobrym i łache robi że oddał z dobrym, nie mam pojęcia czy to prawda, bo kłamie na każdym kroku
- dokładka przód, która jest z laminatu, która oczywiście musiała pasować idealnie - odstawała w cholerę ale po oddaniu do poprawek jakoś udało się ją zamontować równo, a inna sprawa że na 4 wkręty i mi odpadła podczas jakzdy na lubińskiej obwodnicy, o czym pisałem w pierwszym poście
- zamek klapy tył naprawiłem też - żadnego zamka nie naprawiał, była to kwestia regulacji wysokości klapy żeby dobrze załapywała

jak lakiernik bierze się za auto to nie liczy za każde pierdnięcie dodatkowych 500zł człowieku
tylko ocenia całość
a u ciebie każde dokręcenie śrubki to chyba + 200zł do rachunku

gość łże i ściemnia na każdym kroku
WSZYSTKIE materiały kupowałem ja, łącznie z klejem do szyb, papierami itp.
mam z 5-8 rachunków pewnie, bo ciągle marnował lakier i musiałem 2-3 razy dokupować
+ inne kleje, papiery itp, które wychodziły po drodze
wszystko zmarnowane

na zdjęciach widać lakierniczy dramat i poniszczone elementy
to że ty masz czelność z tym dyskutować to ręce opadają

pamiętaj Mirek że za krzywoprzysięstwo w sądzie idzie się do więzienia
wszystko co będziesz mówił podczas rozpraw będzie notowane
jak pogubisz się w kłamstwach tak jak na forach
to pójdziesz chłopie siedzieć

a czeka cię sąd definitywnie

z Tobą się nie da rozmawiać
teraz jęczysz jak to ci nie wyszło bo nie umiesz
albo chcesz coś poprawiać jak cie przyciskam do muru

a tu nie ma co poprawiać
trzeba odkupić zniszczone elementy
i zedrzeć ten syf do gołej blachy

mam ci niby uwierzyć teraz że ci oddam auto i tak zrobisz
no raczej NIE

raz ci oddałem do poprawy
to poprawił twój ojciec spasowanie a resztę zapieprzyłeś plakiem żebym przyjechał i zabrał
nie mam zamiaru takiemu partaczowi oddawać 30 raz auta żeby się z nim pitolił przez następne dwa lata a efekt końcowy dalej był nic nie warty

jeszcze raz powtarzam że to że nie chce żebyś mi oddawał za materiały lakiernicze i za poniszczone elementy tylko 4 tyś za "robotę" to jest moja ŁASKA

nie chcesz z tego skorzystać to czekaj na to co cię czeka w prawdziwym życiu
będzie to szło dłużej niż przez internet ale dojdzie

Avatar użytkownika
M!R@S
Forumowicz
 
Posty: 7693
Dołączył(a): 2006-03-18, 15:43
Lokalizacja: Polkowice

przez M!R@S » 2014-04-30, 15:06

przy odbiorze wszystko ci odpowiadało. Zamiast przyjechać i się dogadać to krzykami i straszeniem wyskoczyłeś na FB i forach... tak normalny człowiek postępuje ? nie, a dobrze wiesz, że by się to skończyło inaczej. To co mam na SMS też wykorzystam jeśli będzie potrzeba. Dlaczego mam kłamać w sądzie ? Wyzywasz od kłamców... mam jednak dowody na to, że bardzo wiele rzeczy jest odwrotnie i to ty się gubisz w całej tej sprawie. AAAA 4k za robotę, odlicz sobie te dyfuzory, progi i całą resztę to zobaczysz jaka lamerska kwota wyjdzie.

Listewka z tyłu była uderzona od wypadku tylko... błotnik zagięło praktycznie w miejscu koła więc resztę można sobie wywnioskować jakie to lekkie uderzenie było ;)
Obrazek

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 15:21

M!R@S napisał(a):przy odbiorze wszystko ci odpowiadało. Zamiast przyjechać i się dogadać to krzykami i straszeniem wyskoczyłeś na FB i forach... tak normalny człowiek postępuje ? nie, a dobrze wiesz, że by się to skończyło inaczej. To co mam na SMS też wykorzystam jeśli będzie potrzeba.

przy odbiorze wszystko mi odpowiadało?
cytat z pierwszego mojego posta jak wyglądał odbiór
rush napisał(a):Samochód po skończonej robocie odebrałem późno po pracy o 19ej jak już było ciemno, dopłaciłem resztę pieniędzy i pojechałem.
Zwróciłem uwagę że elementy samochodu nie są dobrze spasowane i jest ono brudne, Miras stwierdził, cytuję „nie marudź, przecież to nie jest nowe auto”.

Spieszyłem się do domu więc stwierdziłem że sobie je posprzątam i ocenie na następny dzień.

pretensje mam do ciebie od 30 marca pisane na fejsie
mam to kłamco zacząć wklejać, takiego cyrku potrzebujesz?

z każdym dniem zauważałem coraz więcej dziadostwa
i coraz więcej poniszczonych rzeczy
ale mirek na wszystko ma ściemę + kłamstwo
nie chce oddać żadnych pieniędzy

ZERO HONORU

Avatar użytkownika
M!R@S
Forumowicz
 
Posty: 7693
Dołączył(a): 2006-03-18, 15:43
Lokalizacja: Polkowice

przez M!R@S » 2014-04-30, 15:30

Owszem o 19 stej zabrałeś samochód... ale do wklejania szyby do lubina i miałeś go z tydzień i poczekać, aż się ociepli. Odstawiłeś mi później samochód i zrobiłem całą polerkę, ustawianie elementów, generalnie wszystko to co pokazałeś w fotkach tych co był (uwalony) Kolega tak postępuje ? pstrykałeś fotki przed skończeniem auta. Pokaż progi, pokaż całą resztę co wcześniej dawałeś. Odbierałeś człowieku o 14stej w taki dzień jak dzisiaj czyli świeci słońce, z szejkiem z MCdonalda latałeś i krótkim rękawku... ile to zajęło ? z 2h latałeś dookoła i dobrze widziałeś wszystko, ale pojechałeś do domu i się zesrałeś... Dodam, że ani razu nie zadzwoniłeś do mnie. Tyle odemnie.
Obrazek

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 15:37

jaki ty jesteś żałosny to ci się w pale nie mieści że polemizujesz z tym "położeniem lakieru" który jest na zdjęciach i z tym że zniszczyłeś wszystko co było na aucie (listwy, uszczelki itp.) bo do polerki nawet nic nie zabezpieczyłeś - to też jest na zdjęciach

po "poprawkach" odbierałem auto z bratem z wrocławia który się spieszył, całe auto zapieprzyłeś plakiem żeby nic nie było widać (twój ojciec poprawił spasowanie bo ty nic nie potrafisz porządnie zrobić) - DRAMAT

więc kolejne kłamstwo że oglądałem je z 2h, oglądałem je może z 15 minut
później jak je tylko umyłem to znowu DRAMAT

ale co to ma znaczenie człowieku
w jednym świetle wychodzi to, w drugim co innego

miesiąc czasu zgłaszam uwagi przez fejsa
bo jak czegoś od ciebie nie ma na piśmie to znaczy że tego nie było
bo za 30s się tego wyprzesz
może naprawdę zacznę to wklejać
już w ogóle bedzie wesoło

u mirka WYPCHNIETE AUTO ZA WARSZTAT = PO PROBLEMIE

w pale się nie mieści
i tak robi dla kumpla za grube siano
Ostatnio edytowano 2014-04-30, 15:42 przez rush, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
M!R@S
Forumowicz
 
Posty: 7693
Dołączył(a): 2006-03-18, 15:43
Lokalizacja: Polkowice

przez M!R@S » 2014-04-30, 15:39

Piotuś, śpieszyłeś się 2h... brat czekał na drodze w samochodzie, a mógł jechać bo wracałeś swoim autem. Wszystkie warsztaty mają już cię dosyć... dlaczego ? Nawet ten lakiernik, którego ci polecałem to nie chciał nawet z tobą rozmawiać bo wiedział jaki jesteś bo to kolega niemca. Na Fb nie raz pisałem Ci, że masz przyjechać... Nie przyjechałeś.Pozdro, dalej nie piszę bo piszę zdanie , a ty z 10. heh 15min dobre :P
Ostatnio edytowano 2014-04-30, 15:47 przez M!R@S, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 15:46

proszę bardzo fragment mojej wiadomość na fejsie z dnia 11/04/2014 13:07
jak się wyprzesz to robię screenshota

ALE TAK TY SPIERDOLILES CALA ROBOTE TO NIKT NIE POTRAFI
po [czlonek meski] mi wmawiales jak to ty jestes cudowny fachowiec
jak masz jakis honor to mi powiedz ile mi oddasz pieniedzy za to [czlonek meski]


dziękuję dobranoc Mireczku
wklejać co za bzdury mi odpowiadałeś?

PRZEPRASZAM za słownictwo ale to jest cytat
Ostatnio edytowano 2014-04-30, 15:47 przez rush, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Dymek
Forumowicz
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 2009-06-16, 20:58
Lokalizacja: Wrocław/Ostrowiec Św

przez Dymek » 2014-04-30, 15:47

Panowie, nie bluzgajcie się na forum, to dziecinne. Każdy z Was wyraził swój punkt widzenia, nie jest to łatwa sprawa, jedyne wyjście to dochodzić swoich praw na drodze sądowej.
Obrazek

Avatar użytkownika
Cartoon
Forumowicz
 
Posty: 204
Dołączył(a): 2013-03-28, 17:34
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

przez Cartoon » 2014-04-30, 15:49

Obrazek

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

przez newuser » 2014-04-30, 16:39

Na c4g fanatics tez "rozmawiaja" ;-) I chyba na wszystkich Hondowych forach :nieok: Ale na tyle zadowolonych osob w koncu i Mirasowi musial sie ktos trafic :-D
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

rush
Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-04-29, 08:58

przez rush » 2014-04-30, 16:48

newuser napisał(a):Na c4g fanatics tez "rozmawiaja" ;-) I chyba na wszystkich Hondowych forach :nieok: Ale na tyle zadowolonych osob w koncu i Mirasowi musial sie ktos trafic :-D

nikt w nic nie musi mi wierzyć
ale jak polemizujesz ze zdjęciami pokazującymi tragiczną robotę lakierniczą i zniszczone elementy nie zabezpieczone przed polerką
to nie mamy o czym gadać

poza tym nie jestem jedyną osobą jak pokazuje cytat który wkleiłem w innym poście
pomijam pw i wiadomości od różnych osób na fejsie które dostaję
bo tego nie będę wklejał

już jestem po rozmowie z prawnikiem
na pewno doprowadzę tą sprawę do końca
i nie omieszkam poinformować wszystkich o wyroku

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 111   •   Strona 6 z 8   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 2024-04-28, 13:35