akMe
Kupiles cos od forumowicza ?
Powiedz co o nim myslisz :)

Posty: 35   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

akMe

przez dj-napster » 2012-01-19, 17:19

OK po przemyśleniu sprawy oddał pieniądze. Lampy odsyłam



Kupiłem od niego lampy przez allegro:
http://allegro.pl/lampa-przod-przednia- ... 33610.html
http://allegro.pl/lampa-przod-przednia- ... 33605.html


Moje lampy w stanie idealnym za 50 zł wystawiłem wcześniej na sprzedaż żeby zamontować te które kupiłem na aukcji (mój temat jest jeszcze w dziale "sprzedam"), miały być z silniczkami i rzeczywiście były, ale:

jedna lampa ma dziurę a druga ma pourywane mocowania, w dodatku mocowania jakiś inteligent topił lutownicą, obydwa silniczki są niesprawne! to się nie nadaje nawet na części:

Na pierwszym zdjęciu widać że w lampie jest metalowa część wrzucona była do lampy!, możliwe że ta część wybiła dziurę w szkle (może tak może nie) ale to już zasługa sprzedającego, ogólnie ta "paczka" była zapakowana byle jak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


gdyby silniczki działały machnął bym na to ręką bo miałbym chociaż coś ale niestety wszystko się nadaje jedynie na śmieci.
Koszty jakie poniosłem z przesyłką to 80 zł, zapłaciłem przez "płacę z Allegro" ale wcześniej przez pomyłkę wystawiłem mu pozytywny komentarz, mimo to przesłałem pieniądze bo wydawał się uczciwy. Jak rozpakowałem paczkę od razu porobiłem zdjęcia i napisałem do niego maila, brak odpowiedzi! a przed zakupem odpowiadał ma moje wiadomości.

W dziale sprzedam pokazał że jest prawdziwym krętaczem, no i temat został bardzo szybko zamknięty!: forum/viewtopic.php?t=55473


___________________________________________________
Ostatnio edytowano 2012-02-15, 21:08 przez dj-napster, łącznie edytowano 2 razy

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

przez Kodzak » 2012-01-28, 17:54

A ode mnie:

POZYTYW!!!


Dobry szybki kontakt!
Obrazek

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

przez akMe » 2012-01-28, 19:37

dj-napster, zamiast wyslac mi nr konta czy cos robisz wielka ambe i halo- i wszedzie tylko wypisujesz [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod].
Wdl mnie to Ty jestes naciagaczem bo pierw wszystko bylo ok a po 10dniach jest nagle zle?
Sry ziom- myslisz ze oplaca mi sie kogos naciagac na 60zl? i miec taki szum?
Dorosnijmy moze co?

[ Dodano: 2012-01-28, 18:39 ]
tez mam stworzyc o Tobie topic i wypisac, ze chcesz wyludzic 60zl? bez sensu...

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

przez dj-napster » 2012-01-28, 20:10

akMe napisał(a):dj-napster, zamiast wyslac mi nr konta czy cos robisz wielka ambe i halo- i wszedzie tylko wypisujesz [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod].
Wdl mnie to Ty jestes naciagaczem bo pierw wszystko bylo ok a po 10dniach jest nagle zle?
Sry ziom- myslisz ze oplaca mi sie kogos naciagac na 60zl? i miec taki szum?
Dorosnijmy moze co?

[ Dodano: 2012-01-28, 18:39 ]
tez mam stworzyc o Tobie topic i wypisac, ze chcesz wyludzic 60zl? bez sensu...


Nie pisz takich bzdur że po 10 dniach się odezwałem bo wiesz kiedy wysłałeś i wiesz kiedy napisałem odnośnie tego co mi wysłałeś! czyli od razu po otrzymaniu paczki! niestety zero odzewu było na mojego maila dot. tych lamp, dopiero na forum zapytałem czy wiedzą kto wystawiał te części na allegro i wskazali na ciebie.

Jak widziałeś po zdemontowaniu lamp że jednak nie są takie jak miały być to trzeba było oddać kasę i niczego nie wysyłać. Nie zasłaniaj się ciągle tym wystawionym prze zemnie przez pomyłkę wcześniej komentarzem bo jest wystawiony w tej samej chwili co kilkanaście innych co można sprawdzić na allegro. Napaliłem się na lampy po 30zł za sztukę i to był błąd, trzeba jednak zapłacić normalną sumę żeby dostać to czego się oczekuje.

Kupiłem już mnóstwo rzeczy do CRX'a i nie bawię się w naciąganie ludzi, zawsze robię przelew na konto i nikogo nie wykiwałem na żadną kwotę. I jeszcze raz wspomnę że gdyby chociaż silniczki były sprawne nie było by całej sprawy.


OK po przemyśleniu sprawy oddał pieniądze. Lampy odsyłam

Avatar użytkownika
orowiok
Forumowicz
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 2009-06-13, 21:36
Lokalizacja: z gór
Samochód: ed9

przez orowiok » 2012-01-31, 19:29

Ode mnie POZYTYW

szybko, sprawnie, dobry kontakt
polecam :ok:

Avatar użytkownika
donleon
Forumowicz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2010-12-20, 19:53
Lokalizacja: Poznań

przez donleon » 2012-02-15, 10:20

Zderzak, który kupiłem od tego kolegi był obfotografowany, ale w taki sposób, żeby nie było widać wycięć w dolnej części - nożem wyrżnięte, nie pod halogeny.
forum/viewtopic.php?t=55690&highlight=zderzak

Nie powiedział że to zamiennik, nie powiedział że jest malowany jakimś sprayem, nie powiedział że listwy gdzie powinna być struktura też są pomalowane, gdzie lakieru być nie powinno tam jest. Pytałem o mocowanie Js'a, ile śrubek, powiedział że 2 śrubki od tyłu, a cały dół zderzaka podziurkowany....śrubek z 15.

do zestawu miałem dostać ślizgi prawej strony - nie przysłał ze zderzakiem, miesiąc później ciągle ich nie ma.

Śmieszne,
nie polecam robić interesów

GoLo
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2011-10-13, 13:59

przez GoLo » 2012-02-28, 21:46

chwytam sie wszystkich sposobów żeby odzyskać kase od tego naciągacza ;/ kupiłem za pośrednictwem http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showth ... ost1575282 ale może ktoś da mi jakiś kontakt do tego typa może uda sie z nim to załatwić zanim zgłosze to do rzeczniak praw konsumentow i organow ścigania ;/


NEGATYW


Zdecydowany negatyw, kupuje na forum juz kilka lat i zawsze było ok ale tym razem niestety żalosna sytuacja... To że czekałem na dostawe kolo 3-4 tyg to przemilcze bo i tak mi sie nie śpieszyło, ale to że w aukcji było napisane " sprzedam uzywany kolektor 4-2-1 " i mimo zapewnien sprzedającego ze nie jest on uszkodzony ani pogięty to nie sądziłem że dostane kolektor w czesci dwururki praktycznie spłaszczony od wgięć na calej długosci spowodowanych zapewne niskim zawieszeniem, wielką dziura wycieta szlifierką kontową przy łaczeniu z katalizatorem gdyz zapewne powinno byc miejsce na sonde, nie dało sie wykrecić to typek wyciał dziure w ksztalcie kwadratu, oraz brak jednego gwintowanego bolca na łączeniu 4-2 ;/ a na dodatek brak flanszy łączącej katalizator z kolekotrem ;/ poprostu upierdzielone boszem ;/ zero kontatku pomimo napsiania juz chyba 5 wiadomosci, mimo iz uzytkownik byl kilkukrotnie online ;/
Ostatnio edytowano 2012-02-28, 22:18 przez GoLo, łącznie edytowano 2 razy

Avatar użytkownika
remek
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2012-01-21, 15:18
Lokalizacja: opole,nl

przez remek » 2012-02-28, 22:01

na forum 4g sie nieżłe udziela
http://civic4g.pl/phpBB3/viewtopic.php? ... 62#p343762
obrób mu i tam dupę w feedbacku .oszustów trzeba tępić ;)

Avatar użytkownika
remek
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2012-01-21, 15:18
Lokalizacja: opole,nl

przez remek » 2012-02-28, 22:12

masz pw ;)

GoLo
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2011-10-13, 13:59

przez GoLo » 2012-02-28, 23:45

nie dla kasy ale dla nauczki zrobie mu koło dupy składając doniesienie do rzecznika praw konsumenta a on juz na własna reke typowi zakłada sprawe ;) miałem juz do czynienia z taka sprawa fakt trwalo to kolo 2-3 lata ale kasa została zwrócona wraz z odszkodowaniem zasądzonym przez sąd ;) nie wiem dlaczego tacy oszuści nie zdają sobie z tego sprawy...

GoLo
Forumowicz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2011-10-13, 13:59

przez GoLo » 2012-02-28, 23:50

człowieku pytałem czy jest nie pogięty to moge sobie głowe uciąć ;/ fakt faktem nie spieszylo mi sie ale miałes to wysłać w ciagu tygodnia, a przeciagneło sie kilkukrotnie...

w ogłoszeniu nie było napisane " sprzedam uszkodzony i nie kompletny kolktor 4-2-1 tylko " sprzedam aftermarketowy kolektor 4-2-1 D seria" więc po tym sądząc można wnioskować że jest z nim wszytko ok. nie interesuje mnie czy to czytasz czy nie ale tak tego nie zostawie ;]

wogóle człowieku jesteś krętaczem wystarczy popatrzeć na inne opinie gdzie robisz zdjęcia tak żeby nie było widać prawdziwego stanu sprzedawanej rzeczy ;/ i tak było i tym razem nie informując o bezużytecznym stanie tego złomu...
Ostatnio edytowano 2012-02-28, 23:52 przez GoLo, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

przez akMe » 2012-02-28, 23:55

GoLo napisał(a):człowieku pytałem czy jest nie pogięty to moge sobie głowe uciąć ;/

no widzisz, jak by takie rzeczy sie spelnialy byl byś bez głowy i bys nie pisal a tak to piszesz [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] o dupie marynie :)

[ Dodano: 2012-02-28, 22:57 ]
Ahh, mistrzu, gowno o mnie wiesz. :)
hah. <lol2>
dalej sie zastanawiam czemu nigdy nie zadzwoniles itp tylko wyslales mi 2 wiad na CKPL i teraz robisz ambe tutaj...

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

przez atom1 » 2012-02-29, 00:05

swoja droga z takim podejsciem do sprzedawania i ukrywania wad daleko nie zajdziesz :diabeleknie:
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

przez akMe » 2012-02-29, 00:11

atom1, Nie zdarza mi sie to.
Poprostu- nawet nie mialem zamiaru tego ukrywac poprostu ludzie pytali o to, a ten napalil sie to ok, bierz Pan.
Niema co komentowac- ok czekam na decyzje rzecznika. :)
I uwierz mi ziom, ze 200zl x2 + roszczenia nie ugna mi nóg.

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

przez sebas » 2012-02-29, 02:18

akMe, jako sprzedawca powinieneś poinformować o tym że kolektor jest pogięty, bez flanszy oraz że ma wyciętą dziurę. Ja też bym się o to rzeczy nie pytał bo po przeczytaniu "sprzedam aftermarketowy kolektor 4-2-1 D seria" stwierdziłbym że to zwykły "ebayowy" kolektor tylko używany. Jak kupuję coś od ludzi z forum bez dopisku że uszkodzone czy nie kompletne to nie pytam o szczegóły bo myślę że "swoim" można zaufać - jak widać nie bardzo. W dodatku bezczelnie próbujesz się wykręcać. To że kolektor był tani nie oznacza że możesz kogoś celowo oszukać. Zresztą nowy można kupić z wysyłką za 300zł to Twój był w normalnej cenie. A za to że piszesz że celowo unikasz kontaktu z użytkowaniem GoLo dostajesz ode mnie warna...

  Następna strona
Posty: 35   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Teraz jest 2024-04-28, 00:32