jak podłączyć Autoalarm

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
konrado
Forumowicz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2011-04-12, 10:09
Lokalizacja: Świdnica

jak podłączyć Autoalarm

przez konrado » 2014-04-21, 17:58

Witam,
mam problem z centralnym zamkiem, kilka kabelków zostało rozłączonych i nie mam zielonego pojęcia jak to teraz połączyć.
Może ktoś z was zna ten autoalarm i wiem co z tym zrobić??
W autoalarmie z prawej(kable odłączone): zielony po nienaciśnięciu guzika open na pilocie daje impuls (0,5 sek o napięciu 0,65V) to samo z niebieskim. brązowy +11,88V i wariuje jak nacisnę guzik syrenki, biały pozbawiony jest napięcia.
Z lewej od centralnego(rozłączone): biały i brązowy +11,7V, dwa w środku nie mają napięcia, czerwony jest podłączony a czarny to zapewne uziemienie ale również jest luźny
Pozostają jeszcze dwa kable od siłowników(brązowy i biały kiedy jeden dokładam do plusa drugi do minusa albo sie zamykają albo otwierają.
Macie pomysł na to? Próbowałem na wiele sposobów podłączać i nie działa;/

Avatar użytkownika
Mibars
Forumowicz
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 2006-09-05, 21:41
Lokalizacja: Nadarzyn
Samochód: AP1 + GGA

przez Mibars » 2014-04-21, 19:18

Alarm nie ma żadnych oznaczeń?

Dość chaotycznie to opisałeś.... Wszystko sprawdzasz bez kluczyka w stacyjce?
Ten biały i brązowy z lewej i prawej to aby nie ten same przewody?

Kokor
Forumowicz
 
Posty: 272
Dołączył(a): 2007-10-22, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

przez Kokor » 2014-04-21, 20:12

Puszeczka z lewej to standardowy sterownik zamka centralnego. Schemacik masz tu http://corado.com.pl/en/sterowniki-zamka/sr-8p co prawda wyprowadzenia różnią się kolejnością ale na 90 % po kolorach kabli powinieneś mieć to samo.Na kablach sterujących zamkiem centralnym w autoalarmie powinna pojawiać się masa podczas otwierania i zamykania z pilota w ten sposób powinieneś zidentyfikować który kabel odpowiada za otwieranie a który za zamykanie a potem już tylko podłączyć je do sterownika.( Obstawiał bym właśnie biały i brązowy)Wiele ułatwiła by tu nazwa autoalarmu. Ja bym zrobił tak jak napisałem ale gwarancji nie daje żadnej i pamiętaj że jeśli to zrobisz to na własną odpowiedzialność :).

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Teraz jest 2024-04-28, 19:20