po zamontowaniu dolotu i filtra kontrolka

Posty: 16   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
specnaz
Forumowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2011-03-22, 22:34

przez specnaz » 2011-04-09, 21:18

czyli, chcecie mi powiedziec moi drodzy, ze ta wlasnie oto wiesniacka kostka z ktora sie meczylem zeby ja odkrecic i czasami zasadze jej z laczka wplywa na to ze w trakcie jazdy wyskakuje blad nr 16 ??? ta kostka jest tego powodem? to przez nia czasami wszystko lata a czasami zapala check engine i moge jezdzic ile tylko mi sie zapragnie ale bez vteca ? to co ten przekaznik tak naprawde robi i gdzie moge kupic nowy bo nie chce sie bawic w przelutowywania

czy istnieja jakies inne opcje w tej kwesti ?

[ Dodano: 2011-04-09, 21:33 ]
po wymontowaniu go i wyjeciu z obudowy widac plytke z gromadka lutow czy to to o czym mowa ?

[ Dodano: 2011-04-09, 22:54 ]
CO TU WIELE MOWIC, PRZELUTOWANE, ZAMONTOWANE, DZIALA PIEKNIE

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC :poklony:

BEZ WAS TRACILBYM KASE NA MECHANIKOW A I TAK MALO KTORY WPADLBY NA POMYSL ZE TO WLASNIE TEN PRZEKAZNIK JEST WINOWAJCA I WYMIENIL MI WTRYSKI I BOG WIE CO JESZCZE

[ Dodano: 2011-04-10, 19:03 ]
po przelutowaniu niestety problem sie nie zakonczyl jest wciaz ten sam wlasnie szukam nowego przekaznika

[ Dodano: 2011-04-17, 00:53 ]
problem z odpalaniem byl prosty, kable i swiece wymienione zniknelo przebicie i pali ze strzalu

blad czasami wyskakuje ale nie odcina tym razem juz vteca wiec to pewnie pozostalosc po nim w komputerze trzeba resetowac

  Poprzednia strona
Posty: 16   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 2024-04-27, 23:46