problem chyba z sonda

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
nQe
Forumowicz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2008-04-02, 10:23
Lokalizacja: Oleśnica

problem chyba z sonda

przez nQe » 2011-04-02, 09:39

witam
problem najprawdopodobniej lezy po stronie sondy, check mi się zapala podczas jazdy nie zawsze od razu, nie ma reguły na to po jakim czasie i przy jakich obrotach przy zwarciu pinu servisowego mryga mi tak co 3 sek check non stop. Cały czas ta sama czestotliwość mrugnięcia aha i obroty kładą mi się pod granice min czasami. Od momentu załozenia dolotu to zauważyłem może po prostu to zbieg okoliczności. Może jest ktoś z Wrocka albo okolic kto mógłby mi pomoc w diagnozie. Może ktoś ma sondę za grosze żeby spasować? będę wdzięczny...
był DelSol i Jajko > Pralka V 2.0 > jest Pralka V H22A5 i Civic VII Sport VTEC

Avatar użytkownika
specnaz
Forumowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2011-03-22, 22:34

przez specnaz » 2011-04-02, 10:03

mam chyba ten sam problem, tyle ze u mnie sonda zostala calkowicie usunieta, bez dolotu bylo ok po jego zamontowaniu raz jest ok raz wywala mi blad i niby jest ok ale niema vteca dzisiaj jade na komputer upewnic sie ze to jest to no i bede sie zastanawial co zrobic dalej

[ Dodano: 2011-04-03, 01:27 ]
stary u mnie problem rozwiazany

pierwsze co zrobilem jako ze niemam sondy, na dolocie mialem zaslepione 3 dziury, odetkalem dwie zeby ssalo wiecej powietrza

po drugie wyczyscilem przepustnice na kolektorze ssacym

jak reka odjal

nie mam pojecia ktora z tych opcji sprawila ze blad ustal ale przepustnice mialem dosc mocno brudna juz wiec benzynka ladnie ja wyczyscilem powietrza dostal wiecej tez i lata jak niemowlak

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-04-28, 00:50