NIE MOŻESZ WYSTAWIĆ OGŁOSZENIA??? PRZECZYTAJ TEN TEMAT!!!
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5794
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

NIE MOŻESZ WYSTAWIĆ OGŁOSZENIA??? PRZECZYTAJ TEN TEMAT!!!

przez pirul » 2011-12-01, 20:20

Ze względu na dosyć spore ilości pytań jakie dostaje od Userów w kwestii zamieszczania ogłoszeń w dziale 'Sprzedam' na naszej giełdzie ogłasza się co następuje ;)

Osoby zarejestrowane na forum bez względu na datę przyłączenia, a posiadające w dorobku mniej niż 40 postów podlegają ograniczeniu polegającemu na braku możliwości tworzenia nowych tematów w dziale "sprzedam".

Ograniczenie to zostało nałożone drogą zupełnie i absolutnie demokratyczną po oficjalnym głosowaniu na stronach forum, w którym udział mogli brać wszyscy Użytkownicy crx.info. Ideą przyświecającą takiemu rozwiązaniu było między innymi uniknięcie sytuacji, w której forum staje się platformą handlową dla osób zupełnie nie związanych z naszą Społecznością, a z którymi niejednokrotnie Użytkownicy mieli wiele problemów dotyczących realizacji zawieranych tutaj Transakcji. Chcieliśmy zapewnić swego rodzaju ochronę tym, którzy często w pełnym zaufaniu do Współużytkowników serwisu przelewają z góry niebagatelne kwoty osobom zupełnie tego zaufania nie godnym.

Oczywiście nie chcemy zakładać, że każdy nowy Użytkownik to oszust, mamy jednak nadzieję na swego rodzaju symbiozę, która pozwoli nam się nawzajem poznać poprzez udzielanie się na forum, co zaowocuje wspólnym zaufaniem i automatycznym usunięciem ograniczenia po osiągnięcu 40 postów.

Jako obsługa forum zapraszamy do wypowiadania się w tematach, prosimy jednak o rozsądne korzystanie z przycisku "Wyślij" żeby uniknąć spamowania tylko po to, aby uzyskać wymaganą ilosć postów. Takie działanie będzie skutecznie zwalczane przez naszych dzielnych i oddanych Moderatorów :D, a osoby spamujące będą niestety otrzymywać ostrzeżenia. Przypominam, że w dziale Towarzyskim posty nie są naliczane do dorobku Użytkownika.

Z pozdrowieniami w Imieniu Obsługi Forum
pirul
del Sol Captiva Blue Baby 190KM/220Nm @ 0,55bar SOLD
ITR DC2 #2079 196KM/201Nm SOLD
CB600F HORNET '10 SOLD
cvc 8gen FK3 glasstop EXECUTIVE @ DESMOND REGAMASTER - 180KM/407Nm SOLD
w garażu MX-5 NA '90, XJ6N i Hornet 600 Cafe Ricer Project

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2019-06-16, 17:31