b20vtec 224km 220nm b18 killer ;)
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Miniol
Forumowicz
 
Posty: 599
Dołączył(a): 2008-11-24, 23:10
Lokalizacja: Poznań

b20vtec 224km 220nm b18 killer ;)

przez Miniol » 2016-03-11, 01:00

Witam

Wystawiam Swój słupek na sprzedaż :
-Blok B20B3: Blok po remoncie Panewki ACL RACE + Szpilki-Śruby ARP
-Głowica B18C4 razem z blokiem została wyremontowana na OEM częściach, nowe zawory, prowadnice uszczelniacze itp itd
-Wałki B18C6 +regulowane kółka Vision
-Kolektor Ssący Edelbrock Performer X - Ssący rozwiercony pod przepustnice 70mm oraz kanały dolotowe dopasowane do głowicy razem z uszczelką
Wtryski H22A? A7? (nie pamiętam dokładnie jakie ale chyba 280tki to są. Wykorzystane 95% mocy przerobowych w czasie strojenia)

Historia:
Silnik został wyremontowany i złożony jako b20vtec w Warszawie. Po dotarciu został sprzedany gdyż właściciel był niewypłacalny i cały projekt poszedł pod młotek. Przyjechał razem ze mną do Poznania jako kompletna seria. Po wsadzeniu do rexa z wszystkimi gratami oraz wystrojeniu zrobiłem niecałe 1000 km ze względu na kompletny brak czasu na jeżdżenie rexem... Więc po remoncie nie przejechał nawet 3k
Silnik bardzo zdrowy oraz żwawy. Wynik na hamowni przeszedł moje najśmielsze oczekiwania (obstawiałem 205km i 205nm) a dodatkowo w dniu strojenia na dworze oraz hamowni było 35'C!!! W mojej budzie oraz z seryjną zgrzytającą skrzynią y2 wciąga inne rexy z b18c6+s80 oraz inne fajne doinwestowane b18c4 z s80 itp itd. :)

Silnik nie pali Oleju, kręcony jest nisko bo 8100 ale moment nadrabia tutaj z nawiązką :D zalany pół syntetykiem Valvoline VR1 Racing

Sprzedaje bez wiązki, przepustnicy, kolektora wydechowego, aparatu zapłonowego, koła zamachowego.
Kompletny silnik też do dogadania

Obrazek
Obrazek



Cena: 8tyś do Negocjacji
Sprzedaje iż mocy mało i Chciałbym zakute b20vtec
Tel: 530-318-538
Więcej Info oraz propozycje cenowe PW
Czasami na drodze spotyka sie szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości

Teraz jest 2024-04-28, 01:10