Honda CRX EE8 USDM
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 8   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
RysieX
Forumowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-28, 18:43
Lokalizacja: Pyskowice

Honda CRX EE8 USDM

przez RysieX » 2015-06-22, 21:26

Witam, chciałbym sprzedać swojego rexa, no oprócz koloru i tylnej lotki z ED9 jest to oryginalne EE8, wcześniej była turkusowa na czarnych tablicach więc podejrzewam że była od pierwszego max drugiego właściciela :) Temat o aucie jest założony, link niżej w opisie mojego profilu ;)

Powody sprzedaży są dwa, mianowicie:
- Potrzebuję praktyczniejsze auto na co dzień, a mam tylko rexa
- W aucie jest kilka rzeczy do zrobienia, a skoro przez punkt pierwszy jeżdżę nim na co dzień, to nie mam za bardzo jak tego zrobić... auto nie może mi stać :) Są to samochody jak wiemy przy których no.. trzeba grzebać co jakiś czas, a ja potrzebuję auto gdzie wsiadam tankuje i jeżdżę, a nie że jak ktoś mi wejdzie do niego brudnymi butami lub nawali trochę piasku to mam stan podzawałowy... Nie w tym rzecz, a nie stać mnie na drugi samochód póki co..

Nie sprzedaję bo jest to kibel, ale nie sprzedaje też igły, więc nie ma co się rozpisywać, po prostu jest do sprzedania, w aucie trzeba zrobić parę rzeczy i tyle ;) Podaję specyfikację:

silnik: b16a1 (seria), 198 tysięcy przejechane (wciąż rośnie) zalane Valvoline VR1 Racing 5W50, szczerze nie kopci praktycznie wcale, od wymiany do wymiany na 10 tysięcy litr dolewam, więc nie ma źle, ostatnia wymiana była przy 192 000, wypadałoby pomalować pokrywę zaworów bo lakiernik to spierd*lił, oraz umyć trochę pod maską.
skrzynia: seria
środek, elektryka, audio: seria skórzana tapicerka EE8 + oem fotele w nienagannym stanie, ale miejsce na pupę będzie trzeba obszyć w obydwóch fotelach, w boczkach z tyłu wycięte z dykty mocowania na głośniki, fajnie to gra bardzo, głośniki tylne dodaję bo są zrobione na stałe (alpine), radio wyciągam i głośniki z przodu. Elektryka szyby i lusterka jak to w EE8 + szyberdach który trzeba jeszcze poprawić bo się raz otwiera a raz nie, z tyłu pasy trzeba poprzykręcać i jakieś tam drobne elementy. Wymieniłem kanapę bo była potargana, z tyłu półki nie było wcale, podsufitkę też wymieniłem bo była dziurawa.
wydech: W tym roku zrobiłem cały nowy z kwasówki 2,25 na dwóch wydechach MTECH, środkowy i końcowy, może dodam że wyszedł mnie 1900zł.
karoseria: przód oem EE8 + dokładka, tył USDM (lampy przedliftowe których nie ma zdjęciach), zderzak oraz klapa ze światłem stop + owiewka SPIRIT9.com, ściągałem ją z Anglii, nie do kupienia w PL. Dodatkowo nowa szyba przednia, nowy szyber z laminatu, nowa uszczelka przedniej szyby + halogeny DLAA które trzeba podłączyć. Zrobione nadkola, progi, nowy lakier we wrześniu 2014.
zawieszenie: nowe cukierki tylne, końcówki drążków, osłony, tulejki, tylne gumy stabilizatorów, zrobiona zbieżność przód + tył, amory kayaba, części mają przejechane gdzieś 4 000 km. Przednie gumy stabilizatorów na kostce brukowej zaczynają się odzywać.
napęd: nowe przeguby (lewy + prawy) plus nowe osłony.
koła: te na zdjęciach nie do sprzedania, do auta daję z crx-a del sol vti, opony do dojechania.
hamulce: zregenerowane zaciski (gumki, tłoczki itp.), cały układ odpowietrzony, wymieniłbym z przodu osobiście tarcze i klocki (mimo że nie mają dużo zużycia) bo przy większych prędkościach mają bicie, ale nic nie ściąga.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Dzwonić, pytać, nie nie interesuje mnie zamiana. 789-215-080
Cena : 13 000 tysięcy PLN

Myślę że jak na ee8 z nową blachą i lakierem oraz niektórymi "smaczkami" z ameryki to nie dużo. Mimo wszystko z ceną można się dogadać, coś zbić, wyciągnąć z auta np. lotkę, lampy itp., auto chce sprzedać, a nie sprzedawać pół roku więc myślę że jest to okazja. Przegląd jest do Listopada a OC do Października.

Przypominam, że na zdjęciach nie ma lamp USDM oraz halogenów DLAA. Lampy poliftowe z blendą EDM również posiadam gdyby ktoś sobie życzył, niestety nie mam już lotki EE8 oraz wycieraczki tylnej klapy.

Pozdrawiam forumowiczów!

Avatar użytkownika
eloelo320
Forumowicz
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2007-04-27, 11:17

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez eloelo320 » 2015-06-24, 19:44

ee8 za poldarmo - dziwne ze jeszcze nie poszedl, fane auto !

Avatar użytkownika
Berbo
Forumowicz
 
Posty: 2013
Dołączył(a): 2008-07-16, 20:18
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Cyber ED9

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez Berbo » 2015-06-26, 21:14

jak cos to moge przygarnąć tylną klapę co Ty na to?
EE8 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=70671
ED9 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=37274
http://empireracing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=254&p=1440&hilit=berbo#p1440

Avatar użytkownika
RysieX
Forumowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-28, 18:43
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez RysieX » 2015-06-29, 11:14

A czy tu jest napisane "sprzedam na części" ?

Oferta wciąż aktualna.

Avatar użytkownika
RysieX
Forumowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-28, 18:43
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez RysieX » 2015-07-06, 18:13

Do góry!!


Cena spada do 12.000 tysięcy.

Ewentualnie czekam na propozycje od was, może jakaś oferta mnie zadowoli.

Pozdrawiam!!

_Z_I_K_
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-07-18, 16:59

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez _Z_I_K_ » 2015-07-18, 18:41

odezwij sie na pw mam propozycje:D

Avatar użytkownika
Karolek
Forumowicz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 2011-02-06, 02:34
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez Karolek » 2015-07-19, 21:41

Mówisz auto na co dzień, a zamiana na Civica VII gen 1.4 plus dopłata z mojej strony ??? W razie czego PW.
Mam lęk wysokości, dlatego jeżdżę nisko :D

CRX ED9 d16z5>>b16a jdm.
CRX "FAKE" EE8 d16z2

Avatar użytkownika
RysieX
Forumowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-28, 18:43
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Honda CRX EE8 USDM

przez RysieX » 2015-07-21, 11:29

Odpisałem na PRV :)

Ludzie dzwońcie, bo rzadko się tu kiedy loguję, a potem masa wiadomości w skrzynce :rotfl: nr podany w ogłoszeniu :)

W razie czego oferta nadal aktualna z tym, że rex jest w trakcie wymiany kilku części (w końcu udało mi się za to zabrać :ok: ), między innymi:

-nowe tarcze i klocki przód bo pojawiło się bicie
-nowy rozrząd
-nowe sworznie wahaczy przód
-nowe osłony przegubów
-nowe świece
-nowe gumy stabilizatorów

Cena automatycznie w górę, ale to do dogadania się :)

Pozdrawiam!

Posty: 8   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

Teraz jest 2024-04-28, 09:06