Del Sol do remontu lub na części
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
INO
Forumowicz
 
Posty: 571
Dołączył(a): 2008-08-15, 20:43
Lokalizacja: Mazowsze

Del Sol do remontu lub na części

przez INO » 2015-09-28, 19:18

EH6 1994r. b18c4, Y21, czarna tapicerka, map light, gwizdki gathers, japońskie zegary do 180km/h, lampy clear bi xenon produkcji sebasa, gałka i dywaniki Mugen z zamówień forumowych, kierownica Momo, 3-ci stop, schowek i popielniczka nie połamane, bagażnik bez zamka - otwierany z guzika w kabinie.
W aucie do remontu silnik (poci się i pije 1l/1000km), Tylne hamulce. Dwie gumy do wymiany w zawieszeniu. Ruda na progach.
Do auta dokładam komplet oryginalnych lamp, tylna szyba z podnośnikiem, lewa szyba z trójkątem, opony letnie w dobrym stanie
Auto można wyremontować lub sprzedać na części - ja niestety nie mam już wolnej gotówki ani warunków do rozbiórki auta.
Planowałem auto odratować jednak musiałem kupić coś większego do czego zmieści się fotelik i wózek dla dziecka.

Więcej zdjęć mogę przesłać na e-maila (tu można tyko 3)
Auta nie sprzedaję na żadnych portalach aukcyjnych - pierwszeństwo mają forumowicze :)

Kwota jaka mnie interesuje to 3.000 PLN do minimalnej negocjacji - muszę jeszcze kupić wózek :)
OC do 17stycznia , przeglądu brak ze względu na wyciek oleju.

Kontakt 693 800 801 - jeśli nie odbieram proszę o sms - oddzwonię
Ikuo Kajitani. The 'Father' of VTEC !

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Del Sol do remontu lub na części

przez wrobellos » 2015-09-29, 23:22

sprzedane.

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-04-26, 21:37