Subaru Blob Kombi
Jeśli jestesmy włascicielami innych samochodów spod znaku Hondy to tutaj. I tutaj dajemy tez opisy pojazdów innych marek oraz jednosladów, itp

Posty: 25   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
kanjopt
Forumowicz
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2020-11-12, 18:41
Samochód: ED9/Civic VIII

Re: Subaru Blob Kombi

przez kanjopt » 2023-11-03, 19:58

Jeżdzę na takich buddyclubach już kilka ładnych lat. Te koło nigdy się nie zestarzeje. Super, że udało Ci się znaleźć nówki. Nowe dekielki, naklejki...ahhh piękna sprawa (gdyby ktoś miał takie dekielki to chętnie przygarnę :P).
Obrazek

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-06, 14:16

kanjopt napisał(a):Jeżdzę na takich buddyclubach już kilka ładnych lat. Te koło nigdy się nie zestarzeje. Super, że udało Ci się znaleźć nówki. Nowe dekielki, naklejki...ahhh piękna sprawa (gdyby ktoś miał takie dekielki to chętnie przygarnę :P).
Obrazek



jak juz wczesniej pisalem ,ta felga rozwala dla mnie system :zaskoczony: jedno z topowych kolek jakie scena JDM ma do zaoferowania !! ale wiadomo ,kazdy ma inny gust ;)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-09, 22:01

no i sa dokladki zderzaka,czy jak to tam sie nazwya "splittery" zeby jakos wygladal ten zderzak kompletnie :) Czlowiek nauczony juz zycia dokladnie wie !! kupujesz tanio,kupujesz dwa razy :P ale mialem jaks nadzieje ze moze akurat jakos to bedzie,ale niestety nie bedzie :/ spasowanie tego badziewia to jest naprawde jakis horror :D test przymiarkowy-NEGATYWNY ,no nic trzeba sie rozejrzec za nowymi :P


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
kanjopt
Forumowicz
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2020-11-12, 18:41
Samochód: ED9/Civic VIII

Re: Subaru Blob Kombi

przez kanjopt » 2023-11-10, 11:36

Materiał widzę, że abs to może da radę je jakoś ukształtować opalarką? Przynajmniej tak się poprawiało kiedyś te wszystkie dokładki.

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-10, 14:21

kanjopt napisał(a):Materiał widzę, że abs to może da radę je jakoś ukształtować opalarką? Przynajmniej tak się poprawiało kiedyś te wszystkie dokładki.



No wlasnie tu jest problem ze to nie jest ABS tylko zwykle gfk (nie wiem jak sie w PL na to mowi :) z abs bym sobie poradzil spokojnie,a to ustrojstwo nadaje sie tylko na smietnik niestety :/
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-11-11, 22:44

Ja mam dokladke i dyfuzor z;
https://www.htautos.co.uk/subaru/

i jakosc jest 100%

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-19, 00:53

akMe napisał(a):Ja mam dokladke i dyfuzor z;
https://www.htautos.co.uk/subaru/

i jakosc jest 100%



to twoja stronka ??? no jest tu kilka rzeczy ktore potrzebuje :) wiec sie zamelduje za niedlugo,ale narazie musze uzbierac troche dolarsow :) bo juz poszlo troche kasy na fanty :) duzo wiecej siana niz kosztowal samochod :) ale no tak to jest :P to jest nieuleczalna choroba :) a teraz wracajac do tematu ,jak sie bawic to z przytupem i z grubej rury :) hahaah ale czad,nie wiem czy to zaloze bo pewnie bedzie strasznie darlo pape,a nie chce zeby bylo glosno,tylko przyjemnie dla ucha na daily,wiec zalozymy na przymiarke i zobaczymy co sie stanie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-11-21, 16:56

Zostalo 5 tygodni do rejestracji auta, ale musialem wyjechac z garazu bo tam stoi moj drugi Subi,a ze w DE auta nie moga stac bez numerow rejestracyjnych na ulicy,to zalozylem tymczasowo moje stare numery z mojego EX Crxa EE8, wiem praktycznie niemozliwe, ale jednak zostaly mi tablice po sprzedanym aucie :) co mnie bardzo cieszy bo czasami sie przydaja :) no i fajnie wyglada Subaru kombi na "Vtecu" hihih


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: Subaru Blob Kombi

przez akMe » 2023-11-25, 22:06

Stona nie moja ale Olly na polnocy irlandi nabiera od nich towar to moge zalatwic 'mniej wiecej', ze bedzie bez cla i vatu bo oni w UK sa.

crxmen
Forumowicz
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 2004-12-05, 15:37
Lokalizacja: Germania
Samochód: WRX-EG-EP

Re: Subaru Blob Kombi

przez crxmen » 2023-12-03, 21:34

Powoli zaczyna sie termin skladania wszystiego do kupy,wiec trzeba zawsze cos tam ogarniac,musze powiedziec ze jak na malowanie sprayem to wyszlo mega dobrze, i do tego wpadly jeszcze jakies podrobki Hella ktore w Subarkach robia dobra robote i bardzo fajne ciuchy :D


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"
Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performace Pack )

  Poprzednia strona
Posty: 25   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości