skradziony CRX ! <- szczesliwie sie znalazl ;)
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 132   •   Strona 5 z 9   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Avatar użytkownika
Sauron
Forumowicz
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2006-10-04, 15:44
Lokalizacja: Kraków

przez Sauron » 2007-02-20, 22:51

Przykra sprawa!! PRZYKRO MI!! a najlepsze jest to że niee mogę ci pomóc!!

COLD
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-02-03, 22:39
Lokalizacja: Katowice

przez COLD » 2007-02-21, 02:14

Po 24h to już lipa... Są trzy opcje. Ukradli auto dla felg i je porzucą bo mimo wszystko CRX jest dość egzotycznym autkiem, może być już równie dobrze w dziupli pocięta, albo w ten weekend będzie na giełdzie.
Porozklejaj ogłoszenia na osiedlu z którego ci ukradli auto z nr tel. Może zadzwonią dla okupu
Daj ogłoszenie do InfoGiełdy że szukasz takiego silnika jak twój!
I nie poddawaj się, bo policja nic ci nie pomoże.
Ja jakiś rok temu nie miałem uprzedzeń do Policji, ale teraz sam napisałbym HWDP na drzwiach komisariatu. Czepiają się normalnych ludzi i szukają pretekstu do wyrwania kasy, a założę się że nawet nie szukają twojego auta.
Z całego serca życzę ci aby twój CRX się znalazł w jednym kawałku.
M-POWER

KUBA_lodz
Forumowicz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-12-28, 16:59
Lokalizacja: lodz

moja? sola

przez KUBA_lodz » 2007-02-21, 10:08

Tez mi sie tak wydaje ze jezdzenie juz teraz nie za bardzo pomoze :( Pozostaje mi tylko nadzieja ze znajdzie sie bez tych kol, ale kurcze to juz sroda a zadnego tel nie bylo :cry: dalem ogloszenie do gazet przez caly tydzien ma isc, chcialem jeszcze do tv ale na takiej regionalnej tvp3 to o godz 22 zeby puscili to 200zl kosztuje jest to jednorazowo i przez 5sek, wiec wydaje mi sie ze szkoda kasy :wrrr:


nr rej EL 6148W
nr nadwozia JHMEH61600S105922
klopot w tym ze znakow szczegolnych niewiele bo byla to zupelna serria nic nie odstawalo ani nie bylo przerobione :( W srodku jedyne co to galka od biegow byla skorzana (czarna) z bialym znaczkiem H i pod nim CRX calosc podswietlala sie na czerwono...
W bagazniku byly jeszcze dwa kola seryjne z kapslami bo tak jak pisalem bylem od razu po zmianie na alu :(
co z zewnatrz jeszcze widac to nowy tylny seryjny tlumik

Wkurza mnie fakt ze kupilem ja za 8tys (naprawde warto krasc??) i serrio szukalem ja dluzej niz mialem :cry: byla w bardzo dobrym stanie zupelna serria na alu i chyba dlatego byla dobrym kaskiem dla tych skur*****.
Acha na tylnych nadkolach byla rdzawa i pod tylnym znaczkiem i troszke przy nozkach od spojlera. Ogolnie wydaje mi sie ze bali by sie nia jezdzic bo nie ukrywajmy ale rzuca sie takie auto w oczy. Boje sie ze juz nie ma jej w jednym kawalku :cry:
Ja obdzwonilem ludzi ktorzy sami sie dziwia ze nic o tym nie wiedza! czyzby byla mozliwosc ze ktos z innego miasta ja zaje***?? i jeszcze jedno przychodzi mi do glowy, ale oczywiscie to tylko domysly!! kupilem ja w listopadzie i bardzo malo jezdilem nia w zime ciagle stala w garazu albo wyjezdzalem sie przejechac, nie bylo duzo mozliwosci zeby ja ukrasc, mozliwe ze od tego co kupilem?? bo na miejscu gdzie ja zostawilem nie bylo sladow szkla ktos wszedl bez wybijania szyby! ale to tylko moje domysly... Ukradli mi ja z przybyszewskiego rog lodowej takie blokowiska :(
nie przychodzi mi juz nic do glowy jak cos to prosze pytajcie za kazda pomoc w odnalezieniu oczywiscie sie odwdziecze!! podam jeszcze raz swoj nr 511 384 383

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 9:26 am ]
http://moto.allegro.pl/item168792737_la ... 4x100.html
felgi identyczne jak moje tylko opony inne, ale druga sprawa ze takich felg pewnie tez troche jest? i namyslow to 200km od lodzi. Zwariuje!! zeby chociaz bylo wiadomo co z nia, czy sie znjadzie czy nie :cry:
i sie zaczelo:D

andr3w
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-01-12, 00:55

przez andr3w » 2007-02-21, 11:58

z qmplami wczorja obskoczyliśmy bałuty ale też nie ma słychu po niej :| ehh ale bądźmy dobrej myśli że goście wpadną za to !! w niedziele na giełde ! :(

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2007-02-21, 13:06

Byly wlasciciel to moze byc jakiś trop. Ostatnio dużo aut ginie niedlugo po zakupie.

Handlarze mogą mieć kontakty ze zlodziejami, skoro z policją mają to czemu nie z nimi :/

Pech...

Ja będę kombinował z kolejnymi zabezpieczeniami bo jak widać lepiej coś robić póki auto jeszcze stoi..niestety nie wszedzie sa strzezone parkingi :/

Avatar użytkownika
Avia
Forumowicz
 
Posty: 832
Dołączył(a): 2005-08-22, 12:19
Lokalizacja: Kraków

przez Avia » 2007-02-21, 13:43

w niedziele giełda w Krk będzie pod okiem ... wierzę w to że się znajdzie !! i trzymam mocno kciuki !!

qba50
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-12-28, 16:55

przez qba50 » 2007-02-21, 20:09

Znając naszą policje to chłopak ma 3% szans na odzyskanie samochodu, a rozgladac niema sie co bo juz fura jest pewnie rozebrana na częsci pierwsze albo przemalowana i przekuta, :rotfl: nie chce cie martwić[shadow=yellow][/shadow][glow=orange][/glow]

Avatar użytkownika
Gema
Forumowicz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2006-03-24, 17:35
Lokalizacja: Warszawa Wola

przez Gema » 2007-02-21, 20:26

Na TVN Turbo jakis koles w programie Samochod wspomnial ze swoje Audi 90 stracil na 4 lata. Zostalo mu ukradzione ale nie przeszlo przez celnika przestalo w stodole 4 lata po czym wrocilo do niego cale i zdrowe... jezdzi nim do tej pory. Jakas szansa jest. Ale i tak strasznie wspolczuje :( Ja mam tylko Maluszka (CRX to moje marzenie) a i tk przezylam jak mi probowali go ukrasc i zepsuli mi zamek ale to bzdura w porownaniu z Tym co Ty masz :cry: Bede rozgladac sie w Warszawie!! :szok:

KUBA_lodz
Forumowicz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-12-28, 16:59
Lokalizacja: lodz

MOJA SOLKA!!!!!!

przez KUBA_lodz » 2007-02-21, 20:48

chopaki i dziewczyny mam juz moja ukochana w domciu :D :D :D :D
nie powiem ze tak zupelnie za darmo ale z pomoca kolegow nie skonczyla na jakims szrocie!!!!!!!!! Strach byl, ale po malu emocje opadaja... ze strat to tylko zamek i stacyjka tak to wogole nie ruszona, nawet felgi nie porysowane i nie ruszone!! jednym slowem ulaga!!!!! Dzikeuje Wam za wsparcie, rady i zainteresowanie!!!! Nie jestem dlugo na forum ,ale moge Was zapewnic ze po tym jak mnie przyjeliscie to szybko mnie z niego sie nie pozbedziecie!!!! :rotfl:
A solke teraz uzbroje w milion zabezpieczen i oplace AC za podpowiedzia Hetmana. Ktoremu w szczegolnosci chce podziekowac za ogromne zainteresowanie i podpowiedzi! mimo ze jeszcze nie zdazylismy sie dobrze poznac, ale teraz chyba bedzie okazja do spotu i skoku na piffko:D
i sie zaczelo:D

Avatar użytkownika
kubar
Forumowicz
 
Posty: 691
Dołączył(a): 2006-08-15, 01:29
Lokalizacja: święte miasto cz-wa

Re: MOJA SOLKA!!!!!!

przez kubar » 2007-02-21, 21:12

KUBA_lodz napisał(a):chopaki i dziewczyny mam juz moja ukochana w domciu :D :D :D :D
nie powiem ze tak zupelnie za darmo ale z pomoca kolegow nie skonczyla na jakims szrocie!!!!!!!!! Strach byl, ale po malu emocje opadaja... ze strat to tylko zamek i stacyjka tak to wogole nie ruszona, nawet felgi nie porysowane i nie ruszone!! jednym slowem ulaga!!!!! Dzikeuje Wam za wsparcie, rady i zainteresowanie!!!! Nie jestem dlugo na forum ,ale moge Was zapewnic ze po tym jak mnie przyjeliscie to szybko mnie z niego sie nie pozbedziecie!!!! :rotfl:
A solke teraz uzbroje w milion zabezpieczen i oplace AC za podpowiedzia Hetmana. Ktoremu w szczegolnosci chce podziekowac za ogromne zainteresowanie i podpowiedzi! mimo ze jeszcze nie zdazylismy sie dobrze poznac, ale teraz chyba bedzie okazja do spotu i skoku na piffko:D
masz farta stary :ok:
moja do lata stoi na placu szkoda wyjeżdzać :(
zawsze szybki i czasem wściekły

Avatar użytkownika
greg 1968
Forumowicz
 
Posty: 256
Dołączył(a): 2006-05-07, 09:48
Lokalizacja: pod warszawą
Samochód: inna HONDA (EJ9)

przez greg 1968 » 2007-02-21, 21:17

No to super. Dobrze że wszystko ok! Zapowiadaj teraz bez zdradzania szczegółów co im odj..... aby brać to może jakoś się ustrzeżemy bo przecież nie tylko kasa ale i przywiązanie do tego autka się tworzy u każdego z nas.

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2007-02-21, 21:19

Gratulacje... wrociles z dalekiej podrozy :)

i teraz juz wiesz czemu nie bylo szkieł. Łamakiem zamki rozwalają na chama.

Teraz pewnie ciezko bedzie ja zostawiac gdzies przy ulicy.

Jeśli chodzi o AC to możesz się mocno rozczarować wyceną auta (wszystko zalezy od rocznika). Sam chcialem wykupić ale to się w ogole nie oplaca. Muszę inwestowac w parkingi strzezone i trzymac reke na pulsie :/

Avatar użytkownika
kamilos
Moderator
 
Posty: 1888
Dołączył(a): 2005-04-21, 12:01
Lokalizacja: Lublin

przez kamilos » 2007-02-21, 21:54

super ze sie znalazlo i juz masz ja w domu :ok: napisz jak odzyskales autko bo moze jeszcze komus ... tfu tfu... przyda sie taka informacja :)

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-02-21, 22:02

Niech każda historia się tak kończy jak Twoja majsterek. ;)

KUBA_lodz
Forumowicz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-12-28, 16:59
Lokalizacja: lodz

solka

przez KUBA_lodz » 2007-02-21, 23:03

glupia sytuacja po tym wszystkim ale objecalem ze zbytnio nie bede opowiadal szczegulow :nieok: mam nadzieje ze zrozumiecie!! wzieli ja dla czesci i mieli mnie na oku kilka dni, ale ponoc dzien wczesniej mnie zgubili ;) a jak sobie zalozylem felgi to jechalem (pierwszy raz chyba od kupna) powoli no i namierzyli gdzie sobie zostaje sama. Bo w domu to mam ja w garazu wiec chyba spokoj! generalnie to nie byly lebki i mowili ze jedyne czego nie lubia to alarmu i blokad na pedaly...
i sie zaczelo:D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 132   •   Strona 5 z 9   •   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Teraz jest 2024-04-28, 10:34